Raport z syntezy metamfetaminy z amfetaminy (z sukcesem i końcowymi zdjęciami)

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Nie ma wideo i w Rod również.
Czy możesz skorzystać z zasobów naszego forum? Nie ma wideo, ale mamy bardziej rozbudowany artykuł, taki jak ten. Również ten. Napisałem artykuł dla członków forum, ale nie można korzystać z wyszukiwarki... To boli.
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
LOL, tak, przepraszam :). Nie chciałem urazić twoich uczuć. W przyszłości wybiorę właściwe źródło!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Zastanawiałem się dokładnie nad tym samym... poza tym bardzo wątpię, aby kryształy tej wielkości można było wyprodukować w domowym laboratorium, a jeśli tak... podziel się swoją metodą... tutaj widzę tylko zdjęcia gotowego produktu,... proszę podziel się metodą
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Zastanawiałem się dokładnie nad tym samym... poza tym bardzo wątpię, aby kryształy tej wielkości można było wyprodukować w domowym laboratorium, a jeśli tak... podziel się swoją metodą... tutaj widzę tylko zdjęcia gotowego produktu,... proszę podziel się metodą
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28

Zastosowane przeze mnie sposoby i metody są zgodne z tym, co napisałem w artykule. Nie wykonałem żadnych dodatkowych kroków. Przeczytaj i skomentuj odpowiednio.

 

Chrome

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Albo nie wiesz, co robisz i po prostu postępujesz zgodnie z "przepisem", albo nie chcesz, aby ludzie się zorientowali, unikasz pytania o kryształy i nie ma żadnej wzmianki w postach, które łączyłeś, o enancjomerach, a nawet ich rozdzielaniu. nie ma mowy, aby racemiczna meta tworzyła odłamki, nie mówiąc już o kryształach tej wielkości, tylko czysta d-met i potrzebuje tygodni na wzrost. Nie wspomniałeś też o rozdzielaniu izomerów. Może po prostu stworzyłeś ten post, aby zwiększyć ruch w swoim innym poście, w którym sprzedajesz swój "produkt".
 

Chrome

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Nie bierz tego do siebie, ale powiedziałeś
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Nie jestem chemikiem, ale chciałbym wiedzieć, czy te odłamki mają tendencję do migania w stosunkowo niskiej temperaturze, ponieważ wyglądają jak podobny produkt, który nie został dobrze przyjęty, ponieważ migał bardzo szybko. Poza tym wy, Europejczycy, nie rzeźbcie go jak sera, bo w ten sposób otrzymacie ogromne odłamki.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
nodvur7laj-jpeg.6518
5TNe3hHbV6
 
Last edited by a moderator:

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
To jest dopiero odłamek, panowie.
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28
...
Bro wtf is that 😂😂
NİCE SHARDS... damn bro....
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Tak, otrzymujemy je dość regularnie, teraz ludzie używają ich, aby pokazać ludziom, jakie świetne gówno mają
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Co masz do powiedzenia na temat mojego?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Problemem jest istnienie izpropylobenzaminy. Nie da się jej tak naprawdę odróżnić od odłamków mety na zwykłym zdjęciu i jest powszechnie używana przez szumowiny do cięcia i podrabiania dobrego produktu. Mam nadzieję, że to nie to, na co patrzymy? Ponieważ byłoby to naprawdę niskie, aby używać doskonale dobrego i profesjonalnego forum do sprzedawania bzdur w dupkowaty sposób.
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28
Zachowuję próbkę produktu na zdjęciu.
Jeśli twierdzisz, że moje produkty są fałszywe, wyślij mi kilka artykułów testowych. Zdam test, który chcesz i dodam go jako wideo do tego tematu. Nie lubię, gdy moje imię jest wymieniane z oszustwem i nieuczciwością. To jest profesjonalne forum. A reputacja ma znaczenie. :)
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Nie bardzo widzę, co miałoby to udowodnić. Byłoby bardziej wiarygodne, gdybyś mógł podać szczegółowy i ilustrowany opis procesu krystalizacji. Ale spoko, zaprzeczasz, że to gotowa izopropylobenzamina, która zwykle występuje w takich rozmiarach, jeśli kupisz ją w Chinach. Naprawdę nie mam powodu, by w ciebie wątpić, więc świetna robota!
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Jeśli zgaduję, że zrobisz dobry kryształ, wlewając roztwór metamfetaminy, mety do lodu acetonowego, to kryształ będzie piękny, przepraszam, po prostu zakładam, że to prawda.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Zrób sobie przysługę i usuń zdjęcia, które pokazują twoje tatuaże :)

Nie chcesz, aby trafiły one do pliku monitorowania FBI, który łączy właściciela tych tatuaży z produkcją narkotyków
 

doyourbest

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 23, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Olej do kryształów

Dobra robota!!!
Słyszałem, że to możliwe.
nigdy nie widziałem ludzi na ulicach ani nie słyszałem, żeby to robili

nice !!!
 
Top