Raport z syntezy metamfetaminy z amfetaminy (z sukcesem i końcowymi zdjęciami)

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28

Witam wszystkich ponownie po długim czasie.

Dzisiaj krótko opiszę mój sukces w syntezie i jakie kroki wykonałem. Przepraszam, że nie będę się długo rozpisywał.
Nie wiem, jakimi chemikaliami i materiałami dysponujecie, ale ponieważ mieszkam w Turcji, najbiedniejszym kraju w Europie, bardzo ograniczyłem swoje możliwości. Ponieważ wszystkie chemikalia sprzedawane tutaj są "kontrolowanymi chemikaliami", musiałem przeprowadzić syntezę przez p2p, więc zajęło to trochę czasu, ale było czyste.
Napiszę wszystkie syntezy, które wykonałem krok po kroku z ich linkami. Nigdy nie robiłem nic dodatkowego poza syntezami na forum. Zrobiłem metamfetaminę, którą widzisz na zdjęciu, tylko z rzeczami napisanymi na forum, nie ma absolutnie żadnego dodatkowego procesu.
!!

1: Pierwszą rzeczą jaką zrobiłem była synteza p2p. Podczas tego należy uważać na materiały szklane. W procesie destylacji próżniowej doszło do pęknięcia chłodnicy zwrotnej, a szkło całkowicie pękło i stało się bezużyteczne.
(Synteza: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...p2p-from-benzaldehyde-with-mek-1kg-scale.187/)

2: Po syntezie p2p przekształcisz go w amfetaminę. Nie miałem żadnych problemów podczas tej syntezy, tylko uważaj, miałem zawroty głowy.
(Synteza: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...amphetamine-from-p2p-phenyl-2-propanone.1378/)

3: Po przekształceniu w amfetaminę, przekształcisz ją w metamfetaminę. Tutaj też nie miałem problemu.
(Synteza: http: //bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...hamphetamine-synthesis-from-amphetamine.1671/)

4: Ten etap to twój magiczny artykuł. İCE MANUFACTURİNG
(Synteza: http:/ /bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...ne-crystallization-and-ice-manufacturing.465/)


krótkie wyjaśnienie.


P2P > Amfetamina > Metamfetamina > İCE MANUFACTURİNG

Dziękuję właścicielom syntezy. Specjalne podziękowania dla G.Pattona za odpowiedź na wszystkie moje głupie pytania. Na koniec, zanim zapytasz, tak, tatuaż na moim ramieniu to schemat reakcji. Jedna z syntez G.Pattona.

Jeśli masz jakieś pytanie, jestem gotów na nie odpowiedzieć, nie chciałem pisać zbyt długo.
 

Attachments

  • TBsubiNZyv.mp4
    9.6 MB · Views: 441
  • 2CifMwAIt9.jpeg
    2CifMwAIt9.jpeg
    449.6 KB · Views: 893
  • xcHlA3O69M.jpeg
    xcHlA3O69M.jpeg
    507.8 KB · Views: 815
  • Jb3iIPonzW.jpeg
    Jb3iIPonzW.jpeg
    363.3 KB · Views: 756
  • vCD7NQ5OJG.jpeg
    vCD7NQ5OJG.jpeg
    443.9 KB · Views: 759
  • VXBS5uGTx8.jpeg
    VXBS5uGTx8.jpeg
    447.4 KB · Views: 803
  • 4Kwo7xiqWe.jpeg
    4Kwo7xiqWe.jpeg
    520.8 KB · Views: 779
  • D0i17TVsjb.jpeg
    D0i17TVsjb.jpeg
    583.4 KB · Views: 732
  • qwjMnYk1EW.jpeg
    qwjMnYk1EW.jpeg
    591.7 KB · Views: 769
  • BF0z8Z6a1L.jpeg
    BF0z8Z6a1L.jpeg
    574.3 KB · Views: 867

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Niezłe odłamki! Ale po co przechodzić od P2P --> amfetaminy --> metamfetaminy, skoro synteza metamfetaminy bezpośrednio z P2P jest łatwiejsza i bardziej wydajna? Wygląda to na dodatkowe kroki.
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28
Witaj Docx. metyloamina jest wymagana do wykonania wspomnianych kroków. Podążyłem tą ścieżką, ponieważ możliwości w Turcji są ograniczone i nie mam dostępu do niektórych chemikaliów. Udostępniłem te kroki, ponieważ pomyślałem, że będą przydatne dla innych chemików w Turcji.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Problemy z metyloaminą
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ok :). Metyloamina jest jednak dość łatwa do samodzielnej syntezy. Ale to oczywiście kwestia skali.
I oczywiście dziękuję za podzielenie się wynikami! Niesamowite odłamki, jak już mówiłem. Jak długo trwała krystalizacja i czy użyłeś jakichś specjalnych sztuczek, aby uzyskać tak duże odłamki? Ilekroć widziałem takie odłamki, była to izopropylobenzamina. Więc czapki z głów!
 

madsci

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 17, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Jakich rozpuszczalników i warunków użyłeś?
Ile czasu zajęło wyhodowanie ich do tego rozmiaru?
Jaka jest temperatura topnienia kryształów?
 

Sabatier

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2022
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Świetna robota! To jedne z największych (niezafałszowanych) kryształów, jakie kiedykolwiek widziałem. Tak, prosimy o podanie rozpuszczalników i proporcji użytych do rekrystalizacji. Gratuluję sukcesu i bardzo dziękuję za podzielenie się nim!
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Ładny tatuaż, czy prawdziwy? :D
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
po prostu przekonaj się sam :D
 

Hank Shrader

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
45
Reaction score
9
Points
8
czy masz wideo/metodę na uzyskanie mety z p2p i metyloaminy?
 

madsci

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 17, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Kolejne pytanie, czy użyłeś amfetaminy z p2np bezpośrednio do produkcji metamfetaminy, czy wyekstrahowałeś d-amfetaminę, a następnie przekształciłeś ją w metamfetaminę? czy oddzieliłeś d-metamfetaminę później?
 

Dxrk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Byłoby dobrze, też tego szukam
 
Top