Metamfetamīna no amfetamīna sintēzes ziņojums (ar panākumiem un gala fotoattēliem)

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Nav video, kā arī romānā.
Vai jūs varētu izmantot mūsu foruma resursus, lūdzu? Video nav, bet mums ir sīkāk izstrādāts šāds raksts. Arī šis. Es uzrakstīju rakstu foruma dalībniekiem, bet jūs nevarat izmantot meklēt... Tas sāp.
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
LOL, jā, atvainojiet :). Es negribēju ievainot jūsu jūtas. Nākotnē izvēlēšos pareizo resursu!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Mani interesēja tieši tas pats... turklāt es ļoti šaubos, vai šāda izmēra kristālus var izgatavot mājas laboratorijā, un, ja tā... dalieties ar savu metodi... šeit es redzu tikai gatavā produkta fotogrāfijas,... lūdzu, dalieties ar metodi...
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Mani interesēja tieši tas pats... turklāt es ļoti šaubos, vai šāda izmēra kristālus var izgatavot mājas laboratorijā, un, ja tā... dalieties ar savu metodi... šeit es redzu tikai gatavā produkta fotogrāfijas,... lūdzu, dalieties ar metodi...
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28

Veidi un metodes, kuras es ievēroju, ir tādas, kā rakstīju rakstā. Es neveicu nekādus papildu soļus. Lūdzu, izlasiet un attiecīgi komentējiet.

 

Chrome

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Vai nu Jūs nezināt, ko darāt, un vienkārši sekojat "receptei", vai arī nevēlaties, lai cilvēki kaut ko saprastu, Jūs izvairāties no jautājuma par kristāliem, un Jūsu saistītajos ziņojumos nav ne vārda par enantiomēriem vai pat to atdalīšanu. nav iespējams, ka racēmiskais mets veido šķembas, nemaz nerunājot par šāda lieluma kristāliem, tikai tīrs d-mets, un tam ir vajadzīgas nedēļas, lai augtu. Un jūs nepieminējāt/neminējāt par izomēru atdalīšanu. Varbūt tikai varbūt tu šo ierakstu uztaisīji, lai dotu datplūsmu savam citam ierakstam, ar kuru pārdod savu "produktu".
 

Chrome

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
nesaprotiet lietas personiski, bet jūs teicāt
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Es neesmu liels ķīmiķis, bet man būtu interesanti uzzināt, vai šīs lauskas mēdz uzliesmot salīdzinoši zemā temperatūrā, jo tās izskatās kā līdzīgs produkts, kas man bija līdzīgs un kas nebija labi pieņemts, jo uzliesmoja ļoti ātri. Arī jūs, puiši Eiropā, neveidojiet riņķus kā sieru, šādā veidā jūs iegūsiet masīvas šķembas.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
nodvur7laj-jpeg.6518
5TNe3hHbV6
 
Last edited by a moderator:

Xiao hua

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 19, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
Kā brālītis. 😍😍dalīties ar mani. kā to izdarīt tāpat
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Tagad tas ir šķēpu kungi.
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28
...
Bro wtf ir tas, ka 😂😂
NİCE SHARDS.. damn bro...
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Jā, mēs tos saņemam diezgan regulāri, tagad cilvēki tos izmanto, lai parādītu cilvēkiem, kādi lieliski sīkumi viņiem ir
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ko jūs varat teikt par manējo?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Problēma ir izpropilbenzamīna eksistence. Tas nav īsti neatšķirams no metamfetamīna lauskām uz parastas fotogrāfijas un plaši izmantots, lai izgrieztu un viltojot labu produktu, to izmanto viltus dīleri. Es ļoti ceru, ka tas nav tas, ko mēs šeit aplūkojam? Jo tas būtu tiešām zems, izmantot pilnīgi labu un profesionālu forumu, lai tirgotu bullshit asshole veidos.
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28
Attēlā saglabāju produkta paraugu.
Ja apgalvojat, ka mani produkti ir viltojumi, atsūtiet man dažus testa izstrādājumus. Es izlaidīšu jūsu vēlamo testu un pievienošu to kā video šajā tēmā. Man nepatīk, ja mans vārds tiek minēts kopā ar krāpšanu un negodīgumu. Šis ir profesionāls forums. Un reputācija ir svarīga. :)
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Es īsti neredzu, ko tas varētu pierādīt. Būtu ticamāk, ja jūs varētu sniegt detalizētu un ilustrētu kristalizācijas procesa aprakstu. Bet tas ir forši, jūs noliedzat, ka tas ir gatavs izopropilbenzamīns, kas parasti nāk apmēram šajos izmēros, ja jūs to pērkat no Ķīnas. Man tiešām nav iemesla par jums šaubīties, tāpēc lielisks darbs!
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Ja es pieļauju, ka, ielejot metamfetamīna, metamfetamīna šķīdumu acetona ledū, jūs izgatavosiet labu kristālu, tad kristāls būs skaists, atvainojiet, es tikai pieļauju, ka tā ir taisnība.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Izdariet sev pakalpojumu un dzēsiet attēlus, kuros redzami jūsu tetovējumi :)

. Jūs taču nevēlaties, lai tie nonāktu FIB novērošanas failā, kas šo tetovējumu īpašnieku saista ar narkotiku ražošanu.
 

doyourbest

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 23, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Eļļa uz kristāliem

jauks darbs!!!
es dzirdēju, ka tas bija iespējams.
nekad neredz ppl darīt uz ielām vai dzirdēt, ka viņi dara

jauki !!!
 
Top