Metamfetamīna no amfetamīna sintēzes ziņojums (ar panākumiem un gala fotoattēliem)

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28

Sveiki visi atkal pēc ilgāka laika.

Šodien es īsi aprakstīšu savus panākumus sintēzē un to, kādus soļus es ievēroju. Atvainojos, ka ilgi neuzturēšos.
Es nezinu, kādas ķīmiskās vielas jums ir un kādi materiāli jums ir, bet, tā kā es dzīvoju Turcijā, visnabadzīgākā valstī Eiropā, es ļoti stumdīju iespējas. Tā kā visas ķimikālijas, ko šeit pārdod, ir "kontrolētās ķimikālijas", sintēzi nācās veikt p2p režīmā, tāpēc tas aizņēma mazliet laika, bet tas bija tīrs.
es uzrakstīšu visas sintēzes, ko es veicu soli pa solim ar to saitēm. Nekad neko papildus, izņemot sintēzes, forumā neesmu darījis. Es izgatavoju metamfetamīnu, ko redzat attēlā, tikai ar forumā rakstītajām lietām, nav absolūti nekāda papildu procesa.
!!

1: Pirmā lieta, ko es darīju, bija sintezēt p2p. To darot, esiet uzmanīgi ar stikla materiāliem. Vakuumdestilācijas procesā manā refluksa kondensatorā radās plaisa un stikls pilnībā saplīsa un kļuva nederīgs.
(Sinteze: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...p2p-from-benzaldehyde-with-mek-1kg-scale.187/)

2: Pēc p2p sintēzes jūs to pārveidosiet par amfetamīnu. Man nebija problēmu, veicot šo sintēzi, tikai jābūt uzmanīgam, man bija reibonis.
(Sinteze: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...amphetamine-from-p2p-phenyl-2-propanone.1378/)

3: Pēc tam, kad jūs to pārveidosiet par amfetamīnu, jūs to pārveidosiet par metamfetamīnu. Arī šeit man nebija problēmu.
(Sinteze: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...hamphetamine-synthesis-from-amphetamine.1671/)

4. Šis posms ir tavs burvju raksts. İCE MANUFACTURİNG
(Sinteze: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...ne-crystallization-and-ice-manufacturing.465/)


īsi paskaidrot.


P2P > Amfetamīns > Metamfetamīns > İCE MANUFACTURİNG

Paldies sintēzes īpašniekiem. Īpašs paldies G. Pattonam par atbildēm uz visiem maniem muļķīgajiem jautājumiem. Visbeidzot, pirms jūs jautājat, jā, tetovējums uz manas rokas ir reakcijas shēma. Viena no G.Pattona sintēzēm.

Ja jums prātā ir kāds jautājums, esmu gatavs uz to atbildēt, es negribēju rakstīt plaši.
 

Attachments

  • TBsubiNZyv.mp4
    9.6 MB · Views: 441
  • 2CifMwAIt9.jpeg
    2CifMwAIt9.jpeg
    449.6 KB · Views: 893
  • xcHlA3O69M.jpeg
    xcHlA3O69M.jpeg
    507.8 KB · Views: 815
  • Jb3iIPonzW.jpeg
    Jb3iIPonzW.jpeg
    363.3 KB · Views: 756
  • vCD7NQ5OJG.jpeg
    vCD7NQ5OJG.jpeg
    443.9 KB · Views: 759
  • VXBS5uGTx8.jpeg
    VXBS5uGTx8.jpeg
    447.4 KB · Views: 803
  • 4Kwo7xiqWe.jpeg
    4Kwo7xiqWe.jpeg
    520.8 KB · Views: 779
  • D0i17TVsjb.jpeg
    D0i17TVsjb.jpeg
    583.4 KB · Views: 732
  • qwjMnYk1EW.jpeg
    qwjMnYk1EW.jpeg
    591.7 KB · Views: 769
  • BF0z8Z6a1L.jpeg
    BF0z8Z6a1L.jpeg
    574.3 KB · Views: 867

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Jauki šķembas! Bet kāpēc no P2P --> amfetamīns --> metamfetamīns, ja metamfetamīna sintēze tieši no P2P ir vienkārša un dod lielāku ieguvumu? Izskatās, ka ir papildu soļi.
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28
Sveiki, Docx. metilamīns ir nepieciešams jūsu minētajiem soļiem. Es gāju pa šo ceļu, jo Turcijā iespējas ir ierobežotas un man nav piekļuves dažām ķimikālijām. Es dalījos ar šiem soļiem, jo domāju, ka tie varētu būt noderīgi citiem ķīmiķiem Turcijā.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Problēmas ar metilamīnu
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ok :). Tomēr metilamīnu ir diezgan viegli sintezēt pašam. Bet tas, protams, ir mēroga jautājums.
Un, protams, arī: paldies, ka dalījāties ar saviem rezultātiem! Brīnišķīgas šķembas, kā jau teicu. Cik ilgi ilga bija kristalizācija un vai jūs izmantojāt kādus īpašus trikus, lai tās būtu tik lielas? Ikreiz, kad esmu redzējis šādas lauskas, tās bija izopropilbenzamīns. Tāpēc cepuri nost!
 

madsci

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 17, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Kādus šķīdinātājus un apstākļus esat izmantojis?
Cik ilgā laikā jūs tos izaudzējāt līdz šādam izmēram?
kāds ir kristālu kušanas punkts?
 

Sabatier

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2022
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Lielisks darbs! Šie ir vieni no lielākajiem (nesagatavotajiem) kristāliem, kādus jebkad esmu redzējis. Jā, lūdzu, padalieties, kādi šķīdinātāji un proporcijas tika izmantotas pārkristalizēšanā. Apsveicam ar panākumiem un liels paldies par dalīšanos!
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Jauks tetovējums, vai tas ir īsts? :D
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Vienkārši uzziniet to paši :D
 

Hank Shrader

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
45
Reaction score
9
Points
8
Vai jums ir video/metode, kā iegūt metamfetamīnu no p2p un metilamīna ?
 

madsci

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 17, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
vēl viens jautājums, vai jūs izmantojāt amfetamīnu no p2np tieši metamfetamīna izgatavošanai, vai jūs ekstrahējāt d-amfetamīnu un pēc tam pārveidojāt metamfetamīnā? vai jūs vēlāk atdalījāt d-metu?
 

Dxrk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Būtu labi, meklēju arī šo
 
Top