Efedrīna ekstrakcija no augiem

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
nē, es sniedzu padomu par kristālu izgatavošanu pašreizējā situācijā, instrukcija tēmā ir pareiza
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Patton, vai es varu jautāt, vai otrajā metodē ar etanolu otrajā solī četru kvadrātmetru karstumizturīgajā stikla traukā ievietotā viela ir efedras pulveris vai pirmajā solī atdalītā putra?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Labdien, tur ir runa par kausējumu, kas atstāts malā jau pirmajā solī. Tā ir otrā ekstrakcija.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Pirmajā daļā es soli pa solim ievēroju jūsu norādījumus, bet pēc spirta iztvaikošanas es neredzēju nekādu baltu pulveri. Tā vietā bija tikai melna eļļa, un tai bija īpaši nepatīkama smaka.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Tomēr spirta iztvaicēšanas laikā izmantoju sildīšanu aptuveni 50 °C temperatūrā un uz šķīdumu vērsu ventilatoru, lai paātrinātu iztvaikošanu. Vai tam būtu kāda ietekme?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Vai esat pārliecināts, ka izvilkāt tieši šo augu? Uzkarsēšana to neietekmē. Iespējams, šī eļļa satur efedrīnu, kas ir jāiegūst un jāattīra, veicot pievienošanas manipulācijas.
 

Bigassjohnson

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
@G.Paton Es augstu vērtēju jūsu ierakstu! Divi jautājumi jums:

1) vai jūs zināt, vai ASV rietumu daļas efedra jeb "mormana tēja" ir dzīvotspējīga šķirne, no kuras iegūt e?

2) tikai, lai pārbaudītu, vienkāršā metodē jūs; (saīsināti norādījumi) ekstrahēt izejmateriālu EtHO> veikt naftas priekšapstrādi > veikt otro EtHO ekstrakciju> apvienot ekstraktus> evap. savākt fb.
Tātad mēs nepievienojam alkilu rxm?
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Sveiki, mans draugs, man izdevās iegūt augu, augs ir kaltēts, vai tas satur efedrīnu? Man ir jautājumi par otro ekstrakciju. Kāpēc darbs nav pabeigts pirmajā posmā? Vai iemesls ir tas, ka otrajā posmā tiek ņemts vairāk efedrīna? Kāds ir iemesls, kādēļ tiek gatavota biskvīta kūka? Vai nevar iztvaikot?
 

lain

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 5, 2023
Messages
17
Solutions
1
Reaction score
6
Points
3
Es esmu no Ķīnas, un es varu viegli iegādāties efedru. Vai es varu ekstrahēt efedrīnu, izmantojot Soksleta ekstrakciju?.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18

Šeit ir interesants raksts un metode.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Tas ir diezgan nifty, ja tas darbojas, reaģents, ko viņi izmanto kā virsmaktīvo vielu, var tikt izmantots arī kā PTC, ļoti noderīgs maz reaģents, lai būtu apkārt.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Man ir drosmīga ideja: Tā kā Ephedra sinica, izšķīdinot karstā ūdenī, nepārtraukti izdala efedrīnu, vai būtu iespējams tieši karsēt Ephedra sinica, joda, sarkanā fosfora un ūdens maisījumu 24 stundas zem refluksa? Vai no iegūtā produkta varētu tieši iegūt brīvās bāzes metamfetamīnu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Nē. es domāju, ka jūs saņemsiet melnu eļļainu maisījumu. Tam ir slikta šķīdība ūdenī.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Esmu ieguvis kaut ko ļoti dīvainu, sārtu, sieram līdzīgu vielu, kas ir atkritumi.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Izmēģiniet un paziņojiet mums par rezultātu!
 

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Sveiki. G.Paton
Man ir daži jautājumi, kurus vēlos jums uzdot, jo esmu vēl tikai iesācējs un man angļu valoda nav dzimtā valoda, tāpēc ir daži jautājumi, kurus neesmu pārdomājis.
Problēma attiecas tikai uz 2. metodi
1: Vai 1. A) solī smalkā pulvera svars ir 453 grami?

2. Solis 2 a): Vai pirmajā solī pireksa trauciņā b) kaut kas ir nolikts malā, vai kaut kas cits?

3. Otrajā solī e): kāds ir attiecīgi otrais šķīdums un pirmais šķīdums? Vai otrais šķīdums attiecas uz šķīdumu otrajā solī d)? Vai pirmais šķīdums nozīmē šķīdumu otrajā solī, c)?

4. Vai pirmajā solī c) iegūtais produkts ir galaprodukts? Es nesapratu, kāds tam ir sakars ar otro soli.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Labdien, jā. Pareizi.
Tas ir atstāts malā pirms 1.b soļa
Tur ir rakstīts par šķīdumu no 2.b, 2.c un 2.d soļa.
Ir divas produkta porcijas. No 1. un 2. soļa. Ko jūs nesaprotat? Ir skaidri rakstīts, ka 1. solī ir efedrīns. Kāpēc jūs domājat, ka mēs veicam 2. posmu, jautrības pēc? =)
 

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Sveiki, meistar, vai šķidrais parafīns var aizstāt ligroīnu? Ja ne, kāds cits šķīdinātājs to var aizstāt?
 
Top