Efedrīna ekstrakcija no augiem

Microogata

Don't buy from me
Resident
Joined
May 2, 2022
Messages
9
Reaction score
6
Points
3

cesc

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
1
Sveiki. I ve bough gandrīz 1kg par Xina, varbūt es varētu palīdzēt u
 

raw

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2022
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Sasalšana un berze (berzējot dibenu ar stikla stieni)? Paldies . Es to nemēģināju. Pēc šī procesa kristalizācijai vajadzētu veidoties stabilai pat istabas temperatūrā pēc izvilkšanas no ledusskapja?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Jā, aplūkojiet kušanas punktu šī ziņojuma augšpusē.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: raw

lililibetfan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
interesanta informācija
 

raw

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2022
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Par efedras augiem... Kur es to varu atrast? Vai kādam ir pieredze, ka aug kādā Eiropas valstī? Piemēram, dienvidos? Horvātijā ?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Es ļoti ceru, ka Ephedra dystachia nav jūsu prātā, jo tā ir uz izmiršanas robežas un ir noziegums pret dabu vākt no tās dzīvotnes, lai ražotu lietas, kur tās diastereoizomēriskā tīrība nav svarīga (piemēram, metamfetamīns, kur pseidoefedrīns ir kārtībā)... pat ja jūs teiktu, ka vēlaties ražot aminorex atvasinājumus, kur hialitāte ir lieta, lūdzu, ļaujiet dabai būt un mēģiniet to iegūt tieši vai ienirt enantioselektīvā sintēzē, tā pēdējā laikā ir karsta ķīmijas joma.
 

PewPew411

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Esmu mēģinājis to darīt vairākos šeit un citās vietās minētajos veidos un ieguvu tikai tādu dūņu, kuras tests ar Čen-Kao reakciju ir negatīvs.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Vai esat tos veicis ar pilnīgi līdzīgiem nosacījumiem? Vai esat pārliecināts, ka jūsu izejvielas satur efedrīnu? Iespējams, jums ir tikai nezāļu zāle.
 

PewPew411

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Efedras kvalitāte nav zināma man ir daži 10:1 un parasts augu materiāls no Ķīnas
Es precīzi ievēroju šo, bet 50% tilpuma ar ekstraktu, un, izgarojot, tas vienkārši kļuva tumšs, bez nogulsnēm.

https://www.thevespiary.org/rhodium/Rhodium/Vespiary/talk/files/4762-writeupd9b9.PDF?topic=2723.0

Alkohola ekstrakcijas un citi eksperimenti ar augu materiālu nekur nav noveduši. Nākamais mēģināšu uzrakstīt aprakstu par tīru augu izcelsmes vielu un redzēšu, kā man veiksies.
Es varētu izmantot ghetto Soksleta ekstraktoru, izmantojot spiediena izlīdzināšanas piltuvi ar kondensatoru, lai sūknētu hloroformu caur augu vielu.
 

nobody66

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, esmu iesācējs un joprojām mēģinu apgūt ķīmiju. Mana angļu valoda nav laba, es izmantoju Google tulkotāju, lūdzu, saprotiet。
Attiecībā uz jūsu "Otrais (vienkāršotais) ekstrakcijas veids efedrīna brīvās bāzes iegūšanai" man ir daži jautājumi。.
Jautājums Nr. 1。 Cik gramu efedras pulvera jālieto 1. un 2. posmā?
2. jautājums。1. solis: "b) Pēc 15 minūtēm izfiltrē putru caur 15. zelta filtru ar kafijas filtru zelta filtra iekšpusē (var izmantot laboratorijas stikla piltuvi vai citu filtrējošu sietu), pēc tam putru atliek malā.". Vai pēc tam "putra" joprojām darbojas? Vai es varu izmest "putru" no šī soļa pēc tam, kad esmu to pabeidzis? Ko man darīt ar "putru"?
Jautājums Nr. 3。2. solis: "a) Tāpat kā iepriekš, ievietoju to četru kvartālu Pyrex traukā. Podā pievieno 750 ml ligroīna, spēcīgi krata 5-10 min un ļauj tam mērcēties trīs dienas." "ievieto to četru kvartu Pyrex podā". Uz ko galvenokārt attiecas "tas"? Vai tas ir baltais pulveris pēc pirmā soļa? Vai arī pirmā soļa "b" posmā iegūto pastu? Vai jaunais efedras pulveris?
Atvainojiet, jo mana angļu valoda nav laba, tāpēc daži jautājumi jums var būt grūti saprotami. Ar nepacietību gaidu jūsu atbildi, paldies!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Labdien, atvainojiet par garo atbildi.
1. atbilde: amata beigās varat izlasīt šo:
A2: lūdzu, uzmanīgi izlasiet ziņu. Jā, jums ir jālieto šī kaša pie 2a cilmes un citiem.
A3: tas nozīmē daudz
 

nobody66

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Paldies par atbildi! Tagad esmu pabeidzis pirmo soli, tuvākajā laikā es izveidoju ierakstu, lai runātu par"Otro (vienkāršoto) ekstrakcijas veidu līdz efedrīna brīvai bāzei", kopā gūsim labāku pieredzi un kopīgi progresēsim.
 

nujrc

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Tīru etanolu manā valstī ir gandrīz neiespējami iegādāties. Vai tā vietā (2. posmā) ir iespējams izmantot metanolu vai izopropanolu?

Varbūt etanols no dezinfekcijas līdzekļiem būs pietiekami labs (70% etanols, 30% ūdens)?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Jūs varat izmēģināt IPA. Piemērots ir arī 70% EtOH. Turklāt EtOH varat izžāvēt.
 

broken_sharded

Don't buy from me
New Member
Joined
May 9, 2023
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Vai D-metamfetamīnu var pagatavot ar L-efedrīnu?
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Es atradu šo patentu par ekstrakciju ar ksilolu un skābeņskābi.

 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Idk par alkaloīda bagātību augā, un es baidos, ka jums būs sarežģīta attīrīšana.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Par nelielu summu ķīmiķis hobijs, lai jūs domājat, ka tas varētu būt jautrs eksperiments?
 
Top