Kādi jautājumi?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mēs plānojam pelnīt naudu no DNM un ķīmisko reaģentu reklāmas.

Saņemot līdzekļus mūsu budžetā, mēs kļūsim vēl labāki. Mēs plānojam izveidot:
- vielu ķīmiskos un farmakoloģiskos pētījumus.
- laboratorijas aprīkojuma pārskatus.
- vielu sintēzes video instrukcijas.
- reaģentu testēšanas pakalpojumu (nodarbosies ar reaģentu iegādi un testēšanu).
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Patīkami redzēt, ka jums vismaz ir plāns. Lielākā daļa šādu forumu vienkārši eksistē, lai vēlāk izzustu bez finansējuma. Īpaši man patīk ideja par reaģentu testēšanu. Lielākā daļa cilvēku nevar iegādāties spektrometrus un nevar iedomāties, ka sūtīs savus paraugus uz valsts laboratoriju. Ko darīt, ja viņi atklātu, ka tās ir narkotikas, vai ne?
 

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
ja es vēlos nosūtīt savu materiālu CW, vai es uzzinu % tīrības pakāpi un citu informāciju
es meklēju laboratoriju, kas veic coc, china white, crystal meth vai kaut ko līdzīgu, lūdzu, atsūtiet informāciju un instrukcijas, un vai es varu ar viņu sazināties pirms parauga nosūtīšanas.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Sveiks kungs..

dažreiz cant atrast tēmas vai milzīgs metodes publicēts, kad, piemēram, dot in: 5MEO, DMT, BDO GBL, BDO uz GBL utt.

7gSGBVbFcH
paldies.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Ir noteikts ierobežojums, ka tagam jābūt vismaz 4 burtu garumā.

jums ir jāatgriežas forumā un pēc tam jāmēģina vēlreiz. vajadzētu būt kārtībā, ir noteikts laiks, kamēr jūs rakstāt atbildi vai veidojat pavedienu, savienojums pats atiestatās, jums ir jākopē ziņojums un refresf un tad ielīmējiet un rakstiet vēlreiz. Es jautāju par to, bet es domāju, ka xenforo būs noteikt to kādā nākamajā atjauninājumā savā php repo.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
vienkārši pievienojiet, ko vēlaties no atslēgas vārdiem, piemēram, 5meo sintēze, 5meo ietekme, 5meo pārdevējs vai ko tamlīdzīgu.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Es vienmēr domāju, ka samazināsies mani rezultāti, jo būs tospecific un vai kļūdaini utt.. nav stresa izdosies es pieņemu, ka paldies paldies!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jums noteikti būtu jāizveido vietas testēšanas reaģenti. Sērskābe un formaldehīds veido marķīzu, hora hidrāts un jods - meltzeru. Daudzi no tiem ir vienkārši. Tie maksā 15-20 dolāru par 10 ml pilinātāju. Tas ir 14,50-19,50 dolāru peļņa. Es ņemšu Merke/Marquis no jūsu rokām. Alternatīvi iemetiet 8 no tiem 4 dolāru vērtā kastē ar lakmusa papīru un bedrītēm, un tas ir 150 dolāru vērts komplekts.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Man ir problēmas ar pārdevēju ziņojumu atšifrēšanu. Esmu samaksājis par produktiem, bet man ir jāspēj atšifrēt PGP ziņojumus no pārdevēja, lai saņemtu savu preci.

Es izmantoju Kleopatru.
Man ir piegādātāja PGP publiskās atslēgas bloks.
Man ir produkta PGP ziņojums

Es zinu, ka kaut kādā veidā varu ģenerēt atslēgu ar pārdevēja PGP publiskās atslēgas bloku un pēc tam izmantot šo atslēgu, lai atšifrētu produkta PGP ziņojumu. HELP!!!
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Izmantojiet gpg4win Es domāju, ka tas ir vienkāršākais
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es atbalstu ideju par diskusiju dēli, kas paredzēta diskusijām ārpus tēmas. Šodien man noderētu vieta, kur es varētu kaut ko no sevis izgāzt, un šī tēma nebija tā, ko es varētu publicēt savos sociālajos tīklos. Tas nebija saistīts ar ķīmiju, bet ar narkotikām. Šodien pie manis mājās ieradās 2 cilvēki, lai kaut ko pārdotu. Viņi satikās, tagad viņam ir apsūdzība par vardarbību ģimenē un potītes aproce. Viņš bija naidīgi noskaņots pret šo situāciju, un man nācās piespiest viņu aiziet. Parasti mans draugs.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Jūs varat izveidot grupu. Vai arī varat veidot emuāru savā profilā. Vai arī ierosināt risinājumu, kas der visiem
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Labi, paldies, es domāju, ka man bija jābūt atbalstītājam, lai dibinātu grupu. Es jebkurā gadījumā plānoju drīzumā par tādu kļūt. Vēl neesmu rūpīgi izpētījis visus vietnes aspektus. Paldies par padomiem. Kas attiecas uz visiem piemērotu risinājumu, es domāju apmēram tā. The Hive bija "dīvāns The Shroomery ir "ārpus tēmas diskusija" Varbūt nosaukums vietas, kas ir vietējais bārs vai Hang out Jessie un kohorts no TV šova. Vieta lietām, kas nav narkotiku ķīmija.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Jūs varat pievienoties jebkurai no jau esošajām grupām.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kad mēģinu izveidot grupu, tiek rakstīts ? "oops you are not allowed to view this page or perform this action"? Lapa, ko es ceru izveidot, ir "Ķīmija 101, lietas, ko jums vajadzēja mācīties ķīmijas stundās".
GWOqr4U6xH
 

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
tropane ir u mod un skolotājs šīs jaunās grupas Congrats ja tā un starp citu nākamreiz, kad kāds nāk uz savu māju bija u gulēt un rīkojas foll paķert bundžu bare masu un dot viņiem jauku šāvienu un drīz vien visi zinās netraucēt tropane es gribu pievienoties šai grupai un mācīties
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es esmu administrators un ceru, ka izdosies piesaistīt kādu palīgu. Es redzu šādas grupas lietderību un nepieciešamību, lai gan esmu bezcerīgi nekvalificēts šim darbam. tieši šajā brīdī cilvēki gatavojas sajaukt spēcīgu ķīmisku vielu ar citu spēcīgu ķīmisku vielu mūra burkā uz letes. Viņi nav pat padomājuši, kas notiks tālāk. Tas var uzvārīties un nogalināt ģimenes suni vai izraisīt ugunsgrēku, vai arī viņus apžilbināt. Šajā vietnē ir cilvēki un ziņojumi, kuri, meklējot (jebko, ko viņi meklē), ir aizmirsuši loģiku un gatavojas izmantot pieeju, kas var beigt viņu brīvību vai dzīvību. Ja viņiem paveiksies, nekas nenotiks. Viņi nav pietiekami rūpīgi ievērojuši recepti. Viņi pievienoja reaģējošās vielas nepareizā secībā. Varbūt viņi čota recepti, kas nedarbojas, jo tā bija daudz vieglāka par tādu, kas darbotos, vai arī tāpēc, ka kāds nepilnīgi atcerējās kaut ko, kas viņam tika pateikts vai ko viņš redzēja. Cilvēks, kurš velnišķīgi vēlas ražot narkotikas, pirms tam neizprotot ķīmijas pamatmehānikas pamatus, ir nopietns apdraudējums, no kura var izvairīties.
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Vai ir atļauts starpniekot rc piegādātājiem, pat ja tie nav sponsori?

Man patīk šis forums, bet sintēzē esmu vēl diezgan iesācējs, tāpēc vēlos piedāvāt starpniekot rc pārdevējus, jo ļoti labi pārzinu rc ainu, tāpēc varētu daļu atdot.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ko jūs domājat ar starpniecību?
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Kāds cilvēks kaut ko meklē, un es viņam piedāvāju esošos pakalpojumu sniedzējus ar reputāciju tam, ko viņš meklē, ja tādi ir. (Nav nekādu papildu izmaksu, tikai saite vai nosaukums uz piegādātāju).
 
Top