Kādi jautājumi?

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
https://organicchemistrypoland.pl/ - ļoti profesionāli pārdevēji, ir gandrīz viss nepieciešamais, neprasa deklarācijas utt.

https://shop.es-drei.de/ - neesmu no turienes pasūtījis, bet ir draugi, kas man ir snieguši ļoti labas atsauksmes par tiem, viņi pārdod arī nitroetānu.

Vai kādam ir bijuši kontakti ar Chembro, ļoti populāru Polijas pārdevēju, kura kontaktus es pazaudēju...
 

EdwardMatthew

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Tātad, ko viņi pārdod, atvainojiet, ja es nepareizi sapratu, ko es saku, ir tas, ka es gribu, lai es pats mājās gatavotu nezāles, vai jūs zināt, kā to izaudzēt? un kāds ir process?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
im neaudzē nezāles, un šie avoti lielākoties ir paredzēti slepeniem ķīmiķiem, nevis nezāļu audzētājiem.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Vai esat apmierināts ar sasniegto? Vai ir bijis kāds brīdis, kad jūs domājāt, ka tas man ir pārāk liels stress un darbs, es to beigšu?
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Tas ir par manu eskrovas darījumu..igot msg no kāda, bet nevar atvērt to, jo man nav sarunas atslēga.un vēl viens jautājums..kā es varu saņemt pārdevējam savu pasta adresi? tas ir ļoti jutīgs laiks, es domāju, ka tas ir ļoti jutīgs.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ja jūsu jautājumi ir specifiski konkrētam pasūtījumam, nevis abstrakti, tad aiciniet mani uz sarunu. Pasūtījuma tērzēšanas sadaļā ir poga "Uzaicināt administratoru".
 

L3thmode

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kā es nokļuvu šajā jaukajā forumā? Es meklēju kanabinoīdu sintēzi . Nezinu, kāpēc neatradu šo forumu agrāk !
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Vai kāds zina, kā sakratīt un izcept metodi?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/shake-and-bake-meth-method.9369/#post-47281

Mēs gatavojam videoklipu par šo tēmu, tā iznākšana gaidāma janvārī.
 

Akira

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Ja es veicu pirkumu, bet pārdevējs nepieņem manu naudu, vai es varu atgūt savus bitcoin?
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Vai jūs varat pievienot stablecoin vai eth par maksājumu bitcoin ir augsta maksa šajā periodā, Es maksāju 50 usd par pārskaitījumu 20 usd
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Jā, tas ir kaitinoši ar Bitcoins maksām.
Varbūt tas ir iespējams maksāt šeit ar Monero?... Ja jums nav Monero, varat izmantot kriptovalūtu mainītāju. Maksas parasti ir 0,5%, tāpēc labi.
Jebkurā gadījumā tas ir daudz labāk fo OpSec.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@Dragonrevolt, Šobrīd mēs strādājam pie šīs problēmas risinājuma. Pagaidām es atslēgšu automātisko izņemšanu, lai komisijas maksu pielāgotu manuāli, kamēr bitcoin tīkla slodze normalizēsies līdz ierastajam lielumam.
 
Top