Kādi jautājumi?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@Dragonrevolt, Šobrīd mēs strādājam pie šīs problēmas risinājuma. Pagaidām es atslēgšu automātisko izņemšanu, lai komisijas maksu pielāgotu manuāli, kamēr bitcoin tīkla slodze normalizēsies līdz ierastajam lielumam.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Dažās no šīm reakcijām ir teikts, ka izmanto nātrija hidroksīdu... vai kristālu vietā var izmantot šķidrumu
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Vai varat uz pusi samazināt tērzēšanas loga gaidīšanas laiku no minūtes līdz 30 sekundēm?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Pašlaik MDMA sintēze ir sarežģīta prekursoru dēļ, jo tie neveido PMK glicidāta sintēzes video, kas ir visreālākais, lai mums būtu iespēja nepirkt kontrolētos produktus.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Es palīdzu uzsākt DN tirgu Tor. Kādi ir noteikumi attiecībā uz reklāmu un pārdevēju vervēšanu forumā. Tas ir nopietns tirgus, un mēs vēlamies, lai mūs kaut kur aizliegtu.
 

TheIntterBOY

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Labdien, esmu ieinteresēts iegādāties un man ir piedāvāti paraugi. Vai tas ir bez maksas? Kas tad notiek, ja beigās es nepērku, es nonākšu parādā kamielim? paldies.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
@HEISENBERG vai jūs redzat, ka jūs pats pievienojat šai vietnei tumšo režīmu? es zinu, ka tur ir tumši pelēka tēmas opcija, bet lielākā daļa ekrāna joprojām ir balta.

ideālā gadījumā tumšais režīms būtu atdalīts no tēmas pielāgotāja, lai es joprojām varētu izmantot savas skaistās krāsas ar redzes ziņā draudzīgu saskarni. 😅
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Kad darījums ir pieņemts, izmantojot escrow, kas tālāk, vai klients to nosūta uz tirgu, un pēc tam līdzekļi tiek atbrīvoti pārdevējam, kad produkts ir ieradies? tikai brīnījos, kā jūs izņemsieties no šejienes, ja tas tā būtu noticis?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
Vai esat apsvēruši iespēju pārvietot foruma kategorijas? zinu, ka tas ir sīkums, bet man šī organizācija nav jēgas ^^;

man šķiet, ka sintēzes sadaļai vajadzētu būt blakus "gatavošana virtuvē". nesaprotu, kāpēc starp tām ir citas lietas. nav nekas būtisks, tikai nedaudz kaitina, mēģinot orientēties.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Labdien, kungs, kad es izgatavoju jwh-018, cik daudz no tā man vajadzētu sajaukt ar vienu kilogramu tabakas, lai patērētājam neradītu pārdozēšanu, un arī kā tas būtu jāpievieno tabakai? Vai to vajadzētu izsmidzināt uz tabakas virsmas, kad tā ir eļļainā stāvoklī? Vai arī to vajadzētu sasmalcināt pulverī un pēc tam sajaukt ar tabaku?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
šie ir jautājumi heizenbergam ^^;

Es ieteiktu uzdot savu jautājumu vispārīgo jautājumu sadaļā un tā vietā rakstīt @ heisenbergam (ja viņš ir vajadzīgs), jo šis temats galvenokārt ir foruma jautājumi, un tur jūs, iespējams, saņemsiet vairāk atbilžu nekā šeit lol.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
btw psychonautwiki norāda labu devu - 3 mg cilvēkam. ātra google meklēšana saka, ka 1 miljons/3 = 333333,333333. noapaļojiet to uz leju un strādājiet ar to varbūt? un es izmantotu pulveri, lai būtu vieglāk svērt.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Izsmidziniet eļļas stāvokli padara perfektu garšvielu, lai gan. vienkārši sagatavojieties un koncentrējieties.
 

Sfsh09

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 15, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Vai ir iespējams sintezēt amfetamīnus, izmantojot benzoskābi kā prekursoru?
 

sami7264

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2024
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Mums ir šķidrums vai zāļu sīrups, piemēram, difenhidramīns vai ketamīns, vai kāds cits, kas satur X HCI, kā to pārvērst pulverī? x = jebkas
 
Top