Kādi jautājumi?

eurodisneyspacestation

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Hei Hoe Es esmu jauns forumā, bet ne BB kopumā citādi. Mīlu savu darbu, bet kā es varu būt noderīgs lietotājs lūdzu "Howdy doody do yor duty?" lol ya get me star? M.L (daudz mīlestības) x
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Sir
Kāpēc es varu augšupielādēt attēlu šeit, bet, kad mēģinu augšupielādēt attēlu tirgus sarakstos, lai pievienotu preci, neatkarīgi no pi izmēra tas tiek noraidīts kā pārāk liels. Vai varat, lūdzu, palīdzēt šajā jautājumā?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Izveidojiet savu sludinājumu un nosūtiet man privātu ziņu ar fotogrāfijām, un es mēģināšu tās augšupielādēt jūsu vietā.
 

bbpablo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
būtībā man ir vairāk nekā viens jautājums, bet es jautāšu, kad būs laiks
Tātad es pirmo reizi redzēju, ka šis forums tiek reklamēts DREAD, un tagad dread vairs nav, es domāju, ka jūs plānojat aizstāt dread un/vai izveidot kaut ko optimistiskāku par DREAD,

mans jautājums ir, kā jūs plānojat saglabāt šo forumu dzīvu un drošu visiem lietotājiem ar visu tā mērķtiecīgu un iesaistīšanos ar DNM saistītā biznesa modelī, bet darbojas uz clear-net ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Clearnet vietne ir novirzīta caur TOR.
Un dread joprojām ir pieejams 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, 7 dienas nedēļā, izmantojot i2p, tāpat kā visos lielajos tirgos.
 

bbpablo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Vai varat man palīdzēt ar pareizo spoguli, lai piekļūtu DREAD, izmantojot ip2 ?
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
vai kāds zina, vai pvp sintēzes videoklipi no youtube kaut kad tiks pārcelti uz forumu? paldies.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
visi un vēl vairāk video, kas pieejami youtube, jau ir pieejami šajā forumā kreisajā pusē dodieties uz video (mediju) sadaļu, un 2. lappusē jūs saņemsiet a-PVP sintēzi.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Jā, es zināju par to, ka thanku.the "pvp" video, kas nesen tika pievienoti utube, ir tas, ko es gribēju. man nav līdzekļu, lai lejupielādētu un ierakstītu video no utube.tāpēc es jautāju, vai tie tiks pārcelti šeit kādā brīdī.es varu lejupielādēt no šīs platformas.thanku!
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Lūdzu, skaidri pārbaudiet, vai zem katra videoklipa ir lejupielādes poga [Piezīme: videoklipu izmērs ir milzīgs (~475M), un ātrums ir lēns].
 

flux

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Prieks iepazīties! Vai mana ziņa par dzīvsudraba nitrāta sagatavošanu no termometriem ietilpst kategorijā "indes"? Mans acc par to tika aizliegts
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Labdien, kungs,

Vienkārši brīnījos, klikšķinot pa tirgu... Es brīnos, un es ceru, ka tas ir nepareizi interpretēts, bet, kā es redzu, šobrīd ir veikti mazāk nekā 5 darījumi kopumā caur tirgu? .........
Vai cilvēki kaut ko pārdod, izmantojot tirgu?

Paldies!

BB
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Pašlaik aktīvā posmā ir 10 piedāvājumi. Vēlāk mēs papildināsim foruma publisko statistiku ar informāciju par aktīvajiem un pabeigtajiem darījumiem.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Sveiki, es atrodos ASV. Es pasūtīju dažus prekursorus no Eiropas janvāra vidū. Pārdevējs reklamējas šeit Sarakstos. Kad prece tika nosūtīta, es saņēmu tās izsekošanas numuru, un varēju izsekot tai caur izcelsmes valsti. Tas parādīja, ka 31. janvārī tas joprojām atrodas izcelsmes valstī, un neizskatās, ka kopš tā laika tas būtu pārvietots. Jauna ziņa izsekošanas (USPS) lapā par 7. februāri, kurā teikts:

Mēs esam saņēmuši paziņojumu, ka izcelsmes pasts gatavojas nosūtīt šo pasta sūtījumu.
un
Pirms nosūtīšanas
Sākotnējais pasts gatavo sūtījumu

Tas ir teikts jau 3 nedēļas. Vai kādam citam ir šāda pieredze? Vai tas ir normāli? Cik ilgi parasti aizņem sūtīšana no Eiropas uz ASV?

Paldies par atbildēm!
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Kādu prekursoru jūs iegādājāties? mēs piedāvājam arī dažus priekšnoteikumus, noides bmk pmk utt.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Lai:
Līdz bmkadbbsupliecinātājs
01 Mar
Pievienot grāmatzīmi
#156
plancklong, Tas parasti aizņem nedēļu, lai ierastos ar DHL

Tas būtu labi. Kur jūs atrodaties?

Kam:
Līdz bmkadbbsupplier
01 Mar
Pievienot grāmatzīmi
#157
plancklong Kādu prekursoru jūs iegādājāties?Mēs arī piedāvājam dažus priekšnoteikumus, noides bmk pmk utt.

2-brom-4'-metilpropiofenons, P2NP, benzaldehīds un metilamīns 40% ūdens.
Vai jums tie ir?

Atvainojiet, man nācās kopēt un ielīmēt, jo saskarne neļauj man atbildēt tieši uz jūsu atbildēm.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Sveiks kungs..

dažreiz cant atrast tēmas vai milzīgs metodes publicēts, kad, piemēram, dot in: 5MEO, DMT, BDO GBL, BDO uz GBL utt.

7gSGBVbFcH
paldies.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Ir noteikts ierobežojums, ka tagam jābūt vismaz 4 burtu garumā.

jums ir jāatgriežas forumā un pēc tam jāmēģina vēlreiz. vajadzētu būt kārtībā, ir noteikts laiks, kamēr jūs rakstāt atbildi vai veidojat pavedienu, savienojums pats atiestatās, jums ir jākopē ziņojums un refresf un tad ielīmējiet un rakstiet vēlreiz. Es jautāju par to, bet es domāju, ka xenforo būs noteikt to kādā nākamajā atjauninājumā savā php repo.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
vienkārši pievienojiet, ko vēlaties no atslēgas vārdiem, piemēram, 5meo sintēze, 5meo ietekme, 5meo pārdevējs vai ko tamlīdzīgu.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Es vienmēr domāju, ka samazināsies mani rezultāti, jo būs tospecific un vai kļūdaini utt.. nav stresa izdosies es pieņemu, ka paldies paldies!
 
Top