PMK Oil Synthesys a PMK-ból (CAS 28578-16-7 viaszforma) nagyméretű

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Üdvözlöm!

Itt van az utolsó eredményem, hogy természetes módon kristályosodjon a kristály molekuláris formájában maga a kristály. Több tiszta lehetetlen!!! ;-)
Úgy tűnik, kézzel készített, de bízz bennem természetesen kialakult!
 

Attachments

  • wldNCAsF4M.jpg
    wldNCAsF4M.jpg
    139.6 KB · Views: 445
  • CKiR7j9A6g.jpg
    CKiR7j9A6g.jpg
    109.1 KB · Views: 404
  • 1X8JdEuVg6.jpg
    1X8JdEuVg6.jpg
    106.6 KB · Views: 419
  • t4kfM3X6Ks.jpg
    t4kfM3X6Ks.jpg
    120.5 KB · Views: 409

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Nagyon szép munka. Milyen eljárással távolítja el a fekete kátrányszerű szennyeződést? Még a hófehér kristályokon is megjelenik a későbbi átkristályosításoknál, és a végtermék meglehetősen sötét lesz.
 
View previous replies…

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Egy második savas bázist csinálsz a fekete anyag eltávolításához? Amikor a szabadbázist gázosítom, a kristályok hófehérek, de sötétre változnak és tartalmazzák azt a ragacsos anyagot az átkristályosodás után nagy szilánkokra. A mosáshoz használt piszkos aceton is sok ilyet és mdmát tartalmaz. Arra gondoltam, hogy megpróbálom a freebase-t a kristályosítás előtt lepárolni.
 

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
A viasz volt a barna. Régi készlet. Az új sárga sokkal tisztább, úgy hallottam. Még nem volt lehetőségem ezt lefuttatni.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Én csak egyszer csinálom esetleg prekurzor minősége befolyásolja ezt mindig por viaszt használok piszkosabb van volt a kezdeteknél is.
Igen a legjobb megoldás a gőz desztilláció.
Megnéztem és úgy tűnik, hogy a szennyeződés mdp2ppol vagy hasonló, de a név nem fontos ebben az esetben.
 

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Oké, köszönöm, úgy hangzik, hogy a por a helyes út. Van egy minta mennyiségű por az átalakítási módszer azonos a viasz?
 

axecap168

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Btcboss2022, kérem segítsen Követtem a receptjét a pmk 28578-16-7 por mdp2p szintéziséhez és a refluxálás után az olaj szétválasztása történik, de még mindig volt néhány fehér felhős anyag az olajban, és ahogy az olaj lehűlt, a fehér felhős anyag vastagabb lett, mint az átázott gabona és nagyon kevés olajat hagyott nekem.
Látott már valaki ilyet korábban?
Mit csináltam rosszul btcboss2022?
Tud valaki segíteni nekem ebben?
Csatoltam néhány képet.
 

Attachments

  • koTBxKiRCv.jpg
    koTBxKiRCv.jpg
    439.9 KB · Views: 228
  • R3FbCejtKV.jpg
    R3FbCejtKV.jpg
    486.3 KB · Views: 210
  • 0Tp1RDzIMg.jpg
    0Tp1RDzIMg.jpg
    463.7 KB · Views: 201
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
OMG! Sorsnak vagy valami hasonlónak kellene lennie hahhaah
Soha nem volt semmilyen probléma több mint egy éve, hogy a folyamat, és a múlt héten történt nekem ugyanez egy 15kg por tétel (volt az utolsó 15kg egy nagy tétel, így ugyanaz a termék)
Én 99%-ban biztos vagyok benne, hogy a tárolásról és a tárolási időről van szó, az én esetemben egy fedeles vödörben tároltam kb. 6 hónapig.
Elkülönítettem azt a szilárd anyagot, ami az eredeti anyag egyfajta polimerizációjának tűnik.

Kipróbáltam, hogy milyen termékkel oldódik:
Vízzel: Nem
Savas víz: Nem
Lúgos víz: Gyakorlatilag semmi
DCM: Nem
Metanol: Gyakorlatilag semmi
Aceton: Nincs

Furcsa, ugye? Csak magas hőmérsékleten vagy forró vízzel válik folyékonnyá, hasonlóan az eredeti anyaghoz, így az egyetlen 2 lehetőség:
- Reagálatlan termék ( nagyon valószínűtlen, miután több százszor elvégeztük ugyanazt a folyamatot ugyanazzal a tétellel is, és lúgos vízben is oldani kell).
- Egyfajta polimerizáció a tárolási idő és körülmények miatt.

Próbálkozhatsz több időt 90C-on a HCL-lel, de szerintem nem fog működni.

Amit én csináltam( nem jelenti azt, hogy ez a megoldás, vagy hogy neked is ugyanezt kell tenned).

Hozzáadtam vizet kevertem, majd később DCM-et és mindezt egy elválasztó tölcsérben.
Lesz a felső réteg víz, középső réteg a szilárd és alsó réteg a DCM+PMK olaj később később elpárologtatni DCM.
Ez egy lassú szétválasztás és én 3szor csináltam DCM-el.
Nyilván a hozam sokkal kisebb, mint általában, de jobb ez, mint a semmi.

Sajnálom, hogy nem tudtam többet segíteni, nekem is ugyanez volt a problémám és megpróbáltam a lehető legjobban megoldani a józan ész és a korábbi tapasztalataim felhasználásával.

Esetleg egy vegyész jobban tudna segíteni.
 

axecap168

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Btcboss2022
Köszönöm a hozzászólásomra adott választ. A por a szokásos módon vastag műanyag zacskóba csomagolva érkezett egy kartondobozban. Csak 1,5hónapokkal ezelőtt kaptam meg, de hogy mennyi ideig tárolták előttem, ki tudja. Hűvös szobahőmérsékletű helyen tárolom. Összesen 2 reakciót végeztem, 1 reakciót 1 dobozból és egy másik reakciót egy másik dobozból, ugyanazzal az eredménnyel. Azt hiszem, ez a tétel kompromittálódott. Egyetértek a "valami jobb, mint a semmi".
Azt mondta: "Hozzáadtam vizet keverni, és később DCM és minden egy elválasztó tölcsérben".
Kérdés...
1. Milyen arányban adtál vizet és dcm-t az olajhoz és mennyi ideig keverted?
2. Mennyivel volt kevesebb a hozam?
Megpróbálom a 90C vagy magasabb hőmérsékletet HCL-lel hosszabb időtartamban, ahogy javasoltad. Ha megtalálom a megoldást, akkor közzéteszem itt, és tudatom veled.
 

axecap168

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
G. Patton, Gordon Ramsey vagy bármelyik vegyész ebben a közösségben - tudtok megoldást kínálni erre a problémára? Bármilyen segítséget nagyra értékelünk. Előre is köszönöm.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Kap fehér foszforsav és rázó ontop rozsdamentes acél serpenyőben, és csak tegye az egészet együtt, és hő 80/90 látod reakció megy, majd néhány óra reakció után mossa le a foszforsavat, amíg a pH 7.
 

axecap168

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Belfort, köszönöm. Ki fogom próbálni a javaslatát.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
@btcboss2022 Lesz-e egy írás az Ön módjáról MDMA szintézis PMK olajból (MDP2P: cas 4676-39-5)


/ Köszönöm
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
I writeup arról, ha a prekurzor nincs jó körülmények között lehet, hogy egy szilárd a folyamat?
Ebben az esetben minden folyamatnak rendelkeznie kell vele, igaz?
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Következő @btcboss2022 laboratóriumi teszt a JÉGTISZTESSÉG és az ENIANTOMETER R,S számára jöjjön vissza a frissítéshez.
 

Attachments

  • 4xfwozrdWH.png
    4xfwozrdWH.png
    27.4 KB · Views: 106

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Lehet-e a bikarbonátoldatot kisebb mennyiségű hidroxidoldattal helyettesíteni, feltételezve, hogy azonos ph-értékűek?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
A szódabikarbóna semlegesíti a savat, de a túl sok szódabikarbóna miatt a maradék szódabikarbóna az olajban marad, amit csak desztillációval vagy újra savval és lúggal lehet kiszedni az utolsó részt
 
View previous replies…

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Tehát ha a cél a sav semlegesítése, miért ne helyettesíthetné egy nátrium-hidroxid-oldat a bikarbonát-oldatot, feltéve, hogy azonos ph-értékűek?

Csak azt nem értem, hogy miért kell ekkora mennyiségű bikarbonátoldatot használni.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Személy szerint én jobban szeretem a nagyobb semlegesítést szódabikarbónával, és amikor 5/6 állítsuk be utoljára lúggal.

Ha ez hcl a HCL semlegesíti a NaCl és gázok, azt jelenti, hogy már volt egy része a termékednek
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Félreolvastam azt hittem, hogy az olaj pH-ját a reakció után akarja beállítani.
 
Top