Metamfetamiini amfetamiinist Sytnthesis Report (koos edu- ja lõppfotodega)

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Puudub video ja ka roodium.
Kas saate kasutada meie foorumi ressursse palun? Videot ei ole, kuid meil on rohkem läbitöötatud artikkel nagu see. Samuti see. Ma kirjutasin artikli foorumiliikmete jaoks, kuid te ei saa kasutada Search... See on valus.
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
LOL, jah, vabandust :). Ma ei tahtnud teie tundeid kahjustada. Ma valin tulevikus õige ressursi!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Ma mõtlesin täpselt sama asja...pealegi kahtlen väga, et sellise suurusega kristalle saab kodulaboris toota, ja kui jah...jagage oma meetodit...siin näen ainult fotosid valmistoodangust,...palun jagage meetodit
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Ma mõtlesin täpselt sama asja...pealegi kahtlen väga, et sellise suurusega kristalle saab kodulaboris toota, ja kui jah...jagage oma meetodit...siin näen ainult fotosid valmistoodangust,...palun jagage meetodit
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28

Järgitud viisid ja meetodid on sellised, nagu ma artiklis kirjutasin. Ma ei teinud mingeid täiendavaid samme. Palun lugege ja kommenteerige vastavalt.

 

Chrome

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Kas Sa ei tea, mida tegid ja lihtsalt järgid "retsepti" või Sa ei taha, et inimesed asju välja mõelda, Sa väldid küsimust kristallide kohta ja sinu lingitud postitustes ei mainita enantiomeere ega isegi nende eraldamist. ei ole võimalik, et raseemiline meth teeb killud, rääkimata sellest, et kristallide suurus ainult puhas d-meth teeb ja see vajab nädalaid kasvada. Ja sa ei maininud/viitanud nende isomeeride eraldamisest. Võibolla, lihtsalt võibolla tegid selle postituse selleks, et anda liiklust oma teisele postitusele, millega sa oma "toodet" müüvad.
 

Chrome

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
ärge võtke asju isiklikult, kuid te ütlesite
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ma ei ole eriti keemik, kuid mind huvitaks, kas need killud kipuvad suhteliselt madalal temperatuuril vilguma, sest need näevad välja nagu sarnane toode, mis mul oli, mis ei olnud hästi vastu võetud, sest see vilgub väga kiiresti. Ka teie Euroopas ei ringe seda nagu juustu sa saad massiivsed killud niimoodi.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
nodvur7laj-jpeg.6518
5TNe3hHbV6
 
Last edited by a moderator:

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Nüüd on see killuke härrasmees.
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28
...
Bro wtf on see 😂😂
NİCE SHARDS.. damn bro...
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Jah, me saame neid päris regulaarselt nüüd inimesed kasutavad neid, et näidata inimestele, mis tore kraam neil on
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Mida teil on minu kohta öelda?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Probleemiks on ispropüülbensamiini olemasolu. See ei ole tõesti eristamatu metamfetamiini killustikust tavalisel fotol ja seda kasutavad laialdaselt saastekaupmehed, et lõigata ja võltsida head toodet. Ma loodan väga, et see ei ole see, mida me siin vaatame? Sest see oleks tõesti madal, kasutada täiesti head ja professionaalset foorumit selleks, et turustada jama persesõltuvusega jama.
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28
Ma hoian pildil olevat tootenäidist.
Kui te väidate, et minu tooted on võltsitud, saatke mulle mõned katseartiklid. Ma läbin soovitud testi ja lisan selle videona sellesse teemasse. Mulle ei meeldi, kui minu nime mainitakse koos pettuse ja ebaaususega. See on professionaalne foorum. Ja maine on oluline. :)
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ma ei näe tegelikult, mida see tõestaks. Oleks usaldusväärsem, kui te annaksite üksikasjaliku ja illustreeritud kirjelduse oma kristallisatsiooniprotsessist. Aga see on lahe, sa eitad, et see on valmis isopropüülbensamiin, mis tavaliselt tuleb umbes sellistes suurustes, kui sa seda Hiinast ostad. Mul ei ole tõesti mingit põhjust sinus kahelda, nii et tubli töö!
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Kui ma arvan, et teete hea kristalli, valades metamfetamiini, metamfetamiini lahuse atsetoonjääle, siis kristall on ilus nagu see, vabandust, ma lihtsalt eeldan, et see on tõsi.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Tehke endale teene ja kustutage pildid, mis näitavad teie tätoveeringuid :)

. Te ei taha, et need satuksid FBI jälgimisfaili, mis seob nende tätoveeringute omaniku narkootikumide tootmisega.
 

doyourbest

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 23, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Õli kristallini

kena töö!!!
ma kuulsin, et see oli võimalik.
kunagi näha ppl teha tänavatel või kuulda nad teevad

kena !!!
 
Top