BMK glütsidaadi (naatriumsoola) süntees bensaldehüüdist

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Ma puutusin kokku probleemiga. Jälgisin artiklit. Pärast naatriumetoksiidi lisamist segasin tund aega ranges veevabas keskkonnas alla 10 °C. Pärast seda hakkasin temperatuuri tõstma 60°C-ni, et valmistada ette tund aega segamise võimalus. Kuid pärast väikest kuumutamist tõusis temperatuur seadmes spontaanselt ja kiiresti kontrollimatult ning juba mõne minuti pärast näitas minu termomeeter 130°C läbimurret, mistõttu tahan küsida, kas see on normaalne? Kas keegi on sellega kokku puutunud?" Esimene pilt on protsess, mille käigus segatakse 1 tund aega alla 10°C pärast naatriumetoksiidi lisamist. Panin seadmele veevaba magneesiumsulfaadiga täidetud kuivatustoru, et säilitada veevabad tingimused. Kuna minu ringlusseade saab ainult jahutada, siis kandsin teise kuumutusetapi kolbi. Kuumutusmeetodiks on õlivanni kuumutamine, kuid ma kasutasin vaid mõne minuti jooksul temperatuuri 65 °C ja temperatuur kolvis oli kontrolli alt väljas. Kui see tõuseb, näitab termomeeter, et see ületab 130 ℃ väga kiiresti, nii kiiresti, et mul ei ole isegi aega käivitada kondensaatvee tsüklit kondensaatoritorus, ja siis muutub see teise pildi seisundiks.

FS0m89Nsyu
Acri0RXHgt
 
Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere, kas isekuumenemine toimub vägivaldselt või aeglaselt? See on üsna huvitav.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kas olete proovinud muuta veekihi tihedust NaCl abil? See oleks odavam kui DCM-i ekstraheerimine.

Kas te saate seda tugevalt linkida?
 
Last edited:

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Ma arvan, et naatriumkloriid ei pruugi enam olla tõhus, sest kui ma kasutan diklorometaani ekstraheerimiseks, on diklorometaan ebanormaalselt ülemises kihis, mis tähendab, et veekihi tihedus on juba väga suur ja naatriumkloriid ei pruugi enam ekstraheerida. Suurendage tihedust. samuti, kuna mul on pöörlev aurusti, mis võimaldab suures mahus lahusti taaskasutamist, ei tekita ma suuri kulusid lahustiekstraktsiooni reaktiivide kasutamisel suurtes kogustes.
seoses patendiga leidsin 2009. aastal avaldatud patendi ja ostsin selle. Selle protsess tundub väga küps ja lihtne. Kavatsen seda meetodit proovida pärast lisatud reaktiivide saabumist. Tooraine on endiselt bensaldehüüd ja 2-metüülkloroproopropionaat.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kas saate palun kirjutada täisnime, numbri ja/või doi?
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Tegemist on Hiinas taotletud patendiga. Tundub, et kehtivusala on ainult Hiinas, ja täisteksti ingliskeelset versiooni ei ole, mistõttu ma ei leidnud selle patendi DOI-numbrit. Originaaltekst on kirjutatud hiina keeles ja väljaandja on Modern Times, Xi'an City, Shaanxi provintsi Hiina keemiainstituudi poolt jäetud telefoninumber ja e-posti aadress on 029-88291460 ja [email protected]. Aga te võite pöörata tähelepanu sisule, mille ma järgmisena postitan. Kui ma veendun selle protsessi usaldusväärsuses, postitan kõik üksikasjalikud protsessid ja ettevaatusabinõud. See võtab umbes nädal aega või nii.
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Kui vajate seda kiiresti, võin tõlkida originaalteksti operatsiooniosa ja saata selle teile privaatses vestluses. Kuid vastutustundlikust seisukohast palun ärge avaldage seda foorumis enne selle usaldusväärsuse kontrollimist.
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Olen avaldanud patendiprotsessi ja -praktika.
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Tulemused on avaldatud: Pärast katastroofilist ebaõnnestumist lasin ma eile oma reaktsiooni uuesti läbi viia. Reaktsioon järgib rangelt artiklis kirjeldatud protseduuri, kasutades valikuliselt võimalust kuumutada 60 °C-ni ja segada 1 tund, selle asemel et segada 12 tundi toatemperatuuril. Joonis 1 ja joonis 2 on fotod vastavalt jahutus- ja kuumutusetapist. Joonis 3 on väljund. Aeglase eraldumise tõttu pärast 1L jääga destilleeritud vee lisamist vastavalt artiklile lisati ekstraheerimiseks 300ml diklorometaani ja kuivatati veevaba magneesiumsulfaadiga, seega on tegemist kuivatatud ekstraktiga. Joonis 4 on täna tehtud TLC (Thin Layer Liquid Chromatography) katse väljund, ma kirjutasin tulemused käsitsi üle, sest operaator ei suutnud teha selget ja äratuntavat pilti.
 

Attachments

  • IUhmTkPiBJ.jpg
    IUhmTkPiBJ.jpg
    630.6 KB · Views: 258
  • SqQZjLCOhv.jpg
    SqQZjLCOhv.jpg
    787.9 KB · Views: 250
  • Qt5ow942Gi.jpg
    Qt5ow942Gi.jpg
    342.4 KB · Views: 233
  • K5qRtmcTun.jpg
    K5qRtmcTun.jpg
    3.4 MB · Views: 247

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere, TLC tulemus ütleb, et teie bensaldehüüd ei ole täielikult reageerinud. Kas olete arvutanud reaktsiooni saagise?
 
View previous replies…

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Ei, bensaldehüüdi laigu värvus on TLC-st lähtuvalt üsna tume, mis tähendab, et bensaldehüüdi kontsentratsioon tootes on üsna kõrge. Kui ma tahan saagist arvutada, pean kasutama kolonnkromatograafiat komponentide eraldamiseks ja kaalumiseks, kuid ma ei ostnud kolonnkromatograafia seadmeid tootmispunkti jaoks. Kuid lühidalt öeldes arvan ma kogemuste põhjal, et bensaldehüüdi mittetäielik tarbimine on seotud protsessiga, mis ei lisa lahustit, ja see probleem tundub olevat paranenud patendis, mille ma ostsin.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ma arvan, et kõik on lihtsam. Lihtsalt segage reaktsioonisegu kauem. Kas olete seda võimalust proovinud? Proovige ka leebemat kuumutamist.
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Tegelikult oli pärast seda, kui ma segasin 1 tunni jooksul alla 10 °C, temperatuuri tõstmine 60 °C-ni väga ettevaatlik ja aeglane. See protsess võttis vähemalt umbes 1,5 tundi. Pärast 60°C saavutamist alustasin 1 tunni jooksul refluksimise ajastamist. Pärast 1 tundi oli see loomulikult segamise all. Külma vee lisamiseks alla 35°C jahtumise etapp võttis veel umbes kaks tundi, nii et tegelikult oli reaktsiooniaeg väga pikk, vähemalt 5+ tundi, nii et ma ei usu, et see oli ajapuudus. Ma täheldasin, et naatriumetoksiidi lisamise etapis naatriumetoksiid agregmeerus ja aglomeerus reaktandis ning ei olnud kergesti dispergeeritav, ja pärast naatriumetoksiidi täielikku lisamist muutus segu viskoosseks nagu pasta, sisaldades suures koguses tahkeid aineid, ja see oli täielikult tahke-vedelik segu. Reaktsiooni jaoks halb.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Tere, kas keegi teab usaldusväärset tarnijat Euroopas Methyl 2-chloropropionate (cas 17639-93-9) jaoks?
 

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
23
Reaction score
4
Points
3
Kas PMK-d on võimalik sünteesida, kasutades bensaldehüüdi asemel piperonaali?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
jah
 

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
23
Reaction score
4
Points
3
Aitäh!
Kas piperonaali lahustamiseks on vaja lahustit? Kui jah, siis milliseid lahusteid võib kasutada?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
kas pmk-i sünteesimine piperonaliga on algusest lõpuni täpselt sama protsess, mis bmk-i sünteesimine bensaldehüüdist?
 

haze2000

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Jungle meetod ( HDPE Barrels) ei tööta selle menetlusega, sest vee jäljed?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tõenäoliselt jah. Ma ei ole kindel, millisest tingimusest te räägite.
 

haze2000

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Mind huvitas suures mahus tootmine, kuid HDPE ei ole minu teada hügroskoopiline.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Mis? Mida te mõtlete? HDPE on plast. Kuidas see võib olla hügroskoopiline?
 
Top