Kas teil on küsimusi?

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1
HI!
Mul on mõned pillid.
koostisosa : pseudoefedriin, triprolidiinvesinikkloriidhüdraat

Ma tahan õppida, kuidas ekstraheerida ainult pseudoefedriini
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Hei, kuidas saata privaatsõnumeid?, ma ei näe ühtegi nuppu PM-i jaoks.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
pange hiirega nimele ja alustage vestlust

2KBrZjgMtd


või klõpsake paremal üleval oleval kirjalogol; ja alustage uut vestlust
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Olen uurinud ja paljudes kohtades öeldakse, et GBL-i või 96-48-0 võimsusvorm ei ole võimalik. GHB jah, kuid mitte GBL, kuid Hiina reklaamib seda siiski. Kas see on võimalik või ei ole neil väidetavalt avaldatud protsess, kuid kui nad seda teevad, siis ma ei suutnud seda leida? Keegi aitab kindlat allikat või kedagi kes oskab minu kraami Ida-Euroopast vargsi varastada ? Nad teevad palju raha.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
1) Mis on "kleepuv" teema?
2) Kas siin on olemas niit või postitus, mis käsitleb üksikasjalikult, kuidas edukalt hankida kemikaale, mida reklaamitakse sellel saidil olevate müüjate kaudu? Tellisin ühelt neist, maksin raha ja ei näinud kunagi toodet. Palusin isegi jälgimisnumbrit ja minu päringule ei vastatud kunagi.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Siin on näide sellistest teemadest (need lähevad alati üle kõigi teiste):
PtBuziIVEG

Kellelt te tellisite? Lisame loetellu ainult kontrollitud müüjad, kuid kui neid enam ei ole, eemaldame nad loetelust. Saate alati kasutada eskrooteenust. Tõsi, kõik müüjad ei ole foorumis esindatud, seega ei ole see alati võimalik.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Sir, kas te saaksite mulle öelda, kas on olemas lahusti või muu kemikaal, mis näeb piisavalt välja nagu GBL, et ma saaksin saata märgistatud sellisena ja see peab vastu olukorras, kus keegi seda vaatab või haistab. ma püüan saata Ida-Euroopast, mida ma võiksin selle maskeerida. Kõik ideed oleksid väga teretulnud.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Kas te arvate, et see tüdrukute idee Gabba muutmise kohta GBL-iks on suures mahus teostatav. Kas see üldse toimib? 3. Mulle on pöördutud pakkumistega desicated GBLand mul oli mulje, et see ei ole isegi võimalik GBL, Last but not least ma usun, et uus mees Neon47 grupis on Tom chemical. Kas sa lugesid minu pakkumist luua suur summa raha mõned GBL. Ma mõtlesin, et äkki saaksite teha 2 tünni täis ja me saadame laevaga?
 

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2021
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Ma olen siin uus... Kas te oskate öelda, kus ma saan leida amüülbromiidi, sünteetilisest videost tundub, et see on vedelik.
Olen otsinud usinalt, kuid ma ei suuda seda leida. Teie abi oleks tõesti teretulnud. Ma olen Ameerika Ühendriikides.
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
HEISENBERG

Kuidas leidsite/ värbasite eksperte? Ma mõtlen, et see on hämmastav, kui teadlikud nad on. Kuidas te hoiate neid kinni, et nad vastaksid põhiküsimustele ja lusikaga toidavad inimesi, kes ei anna midagi vastu?
 

systemd

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Tere,

Ma olen üsna kindel, et seal oli nimekiri usaldusväärsest poest, et osta valmistoode nagu 3mmc, 4mmc ja kannabinoid nagu 5cl-cladba.
Aga ma ei leia neid poode enam.
Kas keegi saab aidata?
 

sizofrexx

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2022
Messages
14
Reaction score
10
Points
3
Soovin juurdepääsu RC-osale Olen olnud foorumis pikka aega aktiivne tänu
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Metüülahel paneb mind kõrvale hoidma.
Kas te olete selle kuskilt hankinud?
 

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Keegi müüb seda siin. Kui seda saab ise tarbida, siis ma ostaksin selle.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Ma lihtsalt otsisin välja uusi keemiaid.
Neid on nüüd rohkem kui käputäis.
Need on esile toodud punaste rasvaste tähtedega, kui soovite ennast nuhtleda.
Ei teadnudki, et Tolasoliin on olemas!
Tolasoliin
Tolasoliin on mitteselektiivne konkurentsivõimeline α-adrenergilise retseptori antagonist. See on vasodilataator, mida kasutatakse perifeersete veresoonte spasmide raviks. Seda on edukalt kasutatud ka antidoodina, et pöörduda ümber raske perifeerse vasokonstriktsiooni, mis võib tekkida teatavate 5-HT2A agonistide, nagu 25I-NBOMe, DOB ja Bromodragonfly, üleannustamise tagajärjel. Kõige sagedamini kasutatakse seda siiski veterinaarmeditsiinis, et muuta ksülasiinist põhjustatud sedatsiooni.
 
Top