Kas teil on küsimusi?

fibinachi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
mõtlesin, kas kleepuv teema seoses linkidega teistele ravimitega seotud veebilehtedele oleks kasulik, eriti kui te reklaamite oma foorumit nende saidil (bluelight ja erowid tulevad kohe meelde)

ka, ma tahaksin näha alajaotust, mis on ette nähtud müüjate läbivaatamiseks siin. Kui te kõik hakkate lisama reklaami Darkneti turgudele, oleks kasulik ka koht nende läbivaatamiseks.
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Oh ei, mis juhtus?
Mulle ei meeldi see stiil, kas ma saan seda muuta?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Miks see teile ei meeldi? See on üsna mugav, harjumuspärane.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Tere Heisenberg, kas te võiksite mulle teada anda, millised turvasüsteemid sellel foorumil on? ma mõtlen, et ta hoiab IP-logisid jne?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Oleme keelanud IP-logimise. Lisaks saate kasutada sibula domeeni läbi tor-ribrauseri, saate turvaliselt pilte üles laadida, kuna me kustutame automaatselt kõik metaandmed. Kõiki privaatsõnumeid säilitatakse ainult 30 päeva. Võite kasutada krüpteeritud vestlusi, meie serverites ei salvestata ka krüpteerimisvõtteid, kui olete kinnitanud, et olete salvestanud.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ja jah, foorum töötab suurepäraselt ilma JS-ita. Ma ei näe aga mingit põhjust JS-i suhtes 2k22-s ettevaatlikuks olla.
 
Last edited by a moderator:

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
OK Sir , see on oluline info... Ma hoian JS niikuinii välja lülitada haha.... mida rohkem turvalisust seda parem..
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
See on teie poolt hea samm, kuid kas te olete ka foorumi majutajad või ainult operaatorid, kes on rentinud sisse, kas server töötab virtuaalmasinas või eraldiseisva seadmena.
Taust, võib-olla te ei logi mingeid andmeid, aga hoster ise võib seda teha ja kõik virtuaalmasinana töötavad serverid on minu teada täielikult logitavad. Tegelikult ei peaks ma isegi mitte sekkuma, ma arvan, et sa tead, mida sa teed.
Isegi 2022. aastal kasutatakse veel palju javascripte, mis loevad brauseri andmeid, et teha nn sõrmejälgi, et sind netis jälgida. Kuna siin ei ole vaja kolmandate osapoolte javascripte ümber laadida, siis tuleb täielikult usaldada foorumi tarkvara ja selle operaatorid, et selliseid andmeid ei loeta välja javascripte uuesti aktiveerimiseks.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Võrgu sõrmejälgede probleemi lahendamiseks peate kasutama tööks eraldi seadet. Näiteks mul on eraldi arvuti ja internetipunkt, et minna tor.
Kui te olete narkootikumide valdkonnas, ei ole raske osta sülearvutit.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ok, kuid see ei lahenda sõrmejälgede probleemi, teid tuvastatakse ka selle sülearvuti abil ja teid saab kindlaks teha kui alati sama unikaalset kasutajat. Seega saab luua ka profiili, mis ei pruugi järeldada teie tegelikku isikut, sest te olete endiselt anonüümne, kuid nad saavad jälgida sõrmejälge ja otsida vigu, mida teete, et teid siis võib-olla paljastada. Kui javascripti keelamine teeb sind jälgimatuks, sest 10 000 sülearvutil ja arvutil on sama torprojecti sõrmejälg, siis on see suur vahe. Teid ei saa siis jälgida. Ma loodan, et olen ennast hästi väljendanud.
Aga sellest on kahju :(
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
JavaScript'i lubamine ei ole ohtlik mitte ainult tumedas veebis, see on ohtlik kõikjal.
JavaScripti saab kasutada kasutajate deanonüümseks muutmiseks ekspluateerimise ja pahavara abil.
Sellepärast on soovitatav jätta JavaScript välja lülitatud, kui anonüümsus ja turvalisus on teile oluline.
Sama kehtib ka Flashi ja vähemal määral isegi CSSi kohta... kuigi CSSi keelamine rikub tõenäoliselt üsna palju iga veebilehte.

ka sait ei tööta enam, kui javascript on välja lülitatud.
sa ei saa lugeda privaatsõnumeid ja ka ei saa vaadata videosid .
see on tõsine turvaprobleem
ÄRGE KASUTA JAVA KUI TEETE MIDAGI PRIVAATSEID, sest see ei ole privaatne, kui te seda kasutate.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ainus asi, mis meie saidil ilma javascriptita ei tööta, on videote vaatamine, muidu saab kõiki funktsioone kasutada.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

kui teil on aega, kas saate saata mulle privaatsõnumi plz ?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Kõike seda täna öeldut arvestades tahan rõhutada, et me mõistame, et enamik publikust on huvitatud töötamisest ilma JS-ta. Seega anname endast parima, et muuta saidi kasutamine ilma JS-ta võimalikult produktiivseks. Kuid te peate mõistma, et JS-iga ja ilma JS-ita töötamise tasakaalustamisel tasakaalustate minevikku ja olevikku.
 
Top