Kas teil on küsimusi?

delkibrother

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 27, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Tere WW ;)
Vaatasin foorumit, leidsin mõned kasulikud dokumendid, aga ma siiski küsin, kas oleks okei küsida ühe konkreetse "kemikaali" valmistamise täielikku juhendit?

Tõesti kena töö.
Head nädala algust :)
 

billy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Tere , mingeid videosid palun meetodite kohta otse aoils , ja kas aoils ja bmk on sama asi palun .
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Pöörake tähelepanu sellele foorumi osale. Sealt leiate mitmeid põhjalikke publikatsioone erinevate mefedrooni sünteesi marsruutide kohta.
Kui teil on veel küsimusi, võite neid esitada vastavas teemas või kirjutada privaatsõnumeid meie ekspertidele.
 

delkibrother

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 27, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Just seda ma kontrollisin ja käisin need retseptid läbi. Tänan teid vastuse eest. Samuti on tore, et küsimuste korral võin kirjutada ekspertidele otsesõnumit. Tänan teid lahkelt ja ilusat päeva :)
 

spaggydee

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 27, 2022
Messages
12
Reaction score
18
Points
3
Kas USAs on olemas atsetofenooni, heksanofenooni, valerofenooni ja muude sarnaste ketoonide hankimine?
Täiendavad USAs hangitavad reaktiivid?
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Mul on vaja teada, kui tugev on 7add kanabinoid..im tuttav 5cl.. võrreldes 5cl, mis skoor 7add seisab
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Alphabay käed rüpes. Töötajad on ööpäevaringselt kättesaadavad, nii et kõikidele küsimustele vastatakse kiiremini kui ühelgi turul praegu. Neil on ka kena kontrollitud müüjate nimekiri, mis teeb sellest suurepärase koha, kust saate kõik vajaliku ühest kohast.
 

wodanez

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3

Leidsin teid kaks nädalat tagasi ja veetsin viimased paar päeva luurates - tõesti muljetavaldav foorum!

Kas teil (või kellelgi teisel siin) on soovitusi kõige lihtsamate / kõige elementaarsemate asjade tootmiseks (eriti reaktiivide hankimise seisukohast)?

Ei otsi tegelikult midagi müügiks - lihtsalt kelmikas endine keemiaüliõpilane 😋. Olen varem eksperimenteerinud põhiliste psühhedeelikumite loomisega (Blue Lotus infusioonijoogid, lihtsad seeneekstraktid), kuid vajan midagi keerulisemat, millega jalad märjaks saada.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

See sõltub sellest, mida te kavatsete osta. Igal juhul valivad meie spetsialistid kõige ohutuma variandi.
 

wodanez

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Kas siinkohal oleks vastuvõetav rääkida legaalsete psühhoaktiivsete ainete loomisest laialt levinud taimsetest saadustest?

Olen palju eksperimenteerinud täiesti legaalsete keediste valmistamisega sellistest asjadest nagu Blue Lotus Flower ja teatud tüüpi kakao - hea meelega jagaksin seda, kui see on asjakohane.
 
Top