4-MMC (mefedrooni) süntees. Bromimine diklorometaanis.

Chemix-Express

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
45
Reaction score
22
Points
8
Olen väga huvitatud teie kommentaarist. Keegi on seda siin foorumis juba maininud.

Plaanin temperatuuri jäigalt 34 kraadi (pool antud vahemikust 32-36 kraadi) ja reaktsiooniaja 4h.

See, kes selle info andis, andis ka proportsioonid selle reaktsiooni jaoks.

Nimelt:
- 100g bk4
- 250 ml DCM
- 150ml m40

1. Kas need reaktiivide proportsioonid on õiged?
2. ma pean alguses lisama 1/2 m40 ja 1/2 m40 pärast ühe tunni möödumist reaktsioonist. Mis on selle eesmärk? Saan aru, et temperatuuri taltsutada, aga mis vahet on, kas teha seda 1 korraga või jaotada kahe lähenemise peale?

Mul on juba olnud üks lähenemine sellele katsele. Lisasin kõike ülaltoodud proportsioonides. Soojendasin segu 20 kraadini ja hakkasin m40 lisama. Kahjuks ei hakanud temperatuur iseenesest tõusma. Pärast väljastpoolt kütmise alustamist hüppas temperatuur äkki 40 kraadini. Vedelik hakkas keema ja kütte välja lülitamine ei aidanud.

Mida ma arvan. Kuumutada reaktsioonimass enne m40 lisamist 25-30 kraadini ja alustada m40 lisamist alles järk-järgult, et mitte ületada mainitud 36 kraadi? Kas see on OK? Või kuumutan kogu asja kuni reaktsioonitemperatuurini 34 kraadi ja alles siis lisan m40?

Mul on veel üks küsimus. Kuidas ma puhastan vaba aluse?

Kas vaba aluse pesemine kaks korda võrdse mahuga 10%-lise naatriumtrisulfaadi lahusega, et eemaldada allesjäänud bromoketoon ja 2 korda puhta veega pesemine on piisav? Kas on vaja kasutada midagi muud?


Miks on nii, et kui ma neutraliseerin soolhappega atsetoonis pH-ni 6, siis HCL:atsetooni segu lisamisel vabale alusele hakkab see värviline muutuma. Kohutavalt raske on pärast seda pulbrit lumivalgeks pesta.

Värvid, mis mul on tekkinud, on sinine, roheline, tumepunane ja roosa.
 

subzero013

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
32
Reaction score
22
Points
8
Te peate jahutama, mitte kuumutama, kui soovite teha temperatuuril 34 kraadi. Pärast metüliini lisamist 10 - 15 minuti jooksul hakkab segu iseeneslikult paranema, kuumutatud bromketoon enne metüliini lisamist. Ei ole eriti selge, miks täpselt 34 kraadi, diklorometaani keema lahustatud bromketooniga on kõrge temperatuuril. Kui happeline, atsetoon annab sageli värvi Mephedron, keegi soovitab selle asemel kasutada etüülatsetaati ja hapestada soola -happelise isopropanooliga, keegi hapendada veega ja seejärel eemaldada.
 

Chemix-Express

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
45
Reaction score
22
Points
8
Hi. Pärast BK4 rekonstitutsiooni DCMis (25-26 kraadi C) asetati kolb segurile ja lülitati maksimaalne segamine sisse. Soojendus on välja lülitatud. Kogu m40 lisati korraga, 5-10 min pärast hakkas temperatuur 30-35 minutiga tõusma 35-37 kraadini, misjärel hakkas temperatuur ise langema. Mainisite, et kogu reaktsioon peaks kestma umbes 3,5-4 tundi ja lõpeb siis, kui temperatuur hakkab automaatselt langema. Minul tõusis see 30-35 minutiga ainult 35-37 kraadini ja hakkas siis langema. Mida ma valesti teen?
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
kuidas arvutada dcm kogust selles sünteesis?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
proportsionaalselt
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Proovisin seda meetodit x valmis 2b4chloro. Ma sain külmad pehmed kivid. Pärast puhastamist atsetooniga oli saagis madal +- 20%.
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
See pärast 12 h sügavkülmikut
 

Attachments

  • MmWKsIxTZd.jpg
    MmWKsIxTZd.jpg
    185.2 KB · Views: 313
  • baKWE6PDQ9.jpg
    baKWE6PDQ9.jpg
    144.6 KB · Views: 312

Zetetic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 2, 2022
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Tervitan teid, härrad! mis võib diklorometaani asendada? saadaval on benseen, atsetoon, isopropüülalkohol, etüülatsetaat, petrooleeter. loodan kiirele vastusele. viis tundi jäänud ja labor on suletud.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Benseen töötab hästi, kuid metoodika muutub veidi. Kirjutage mulle PM-i ja ma räägin teile kõik üksikasjalikult.
 

Chemix-Express

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
45
Reaction score
22
Points
8
Kas ma võin küsida ka vihjeid benseeni reaktsiooni kohta? Praegu on benseeni puhul kristalli saagis umbes 53-55%. Võib-olla on midagi kasulikku. Tervitused ja alletings
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Ärge kasutage
Bezen on toxik kasutada toulen või dcm
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Tegelikult on need ka mürgised. Asjakohase kaitsega (hästi ventileeritud ala ja näomask) võib igasugune kahju korrutada 0-ga.
 

euphoria84

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Leidsin selle vene foorumist, nende sõnul reageerib 100% bromoketoon 7 tunniga 30 kraadi juures temperatuuril Celsiuse järgi
 

Attachments

  • 9bmrcLKsCH.jpg
    9bmrcLKsCH.jpg
    112.3 KB · Views: 486

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Autor Linx (keelatud) teave ei ole usaldusväärne. Reaktsioon diklorometaanis kestab 30 kraadi juures keskmiselt 2 tundi.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Politsei keemia öelda 24h 20°c koos toulen on palju sünteesi parim on kiire puhas ja palju.
 

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
Kui mul ei ole atsetooni või IPA-d, võin ma need asendada teiste alkoholide, näiteks metanooli või etanooliga?
 

hexen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
29
Reaction score
7
Points
8
Mitte ainult etüülatsetaat
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Alkoholid peavad olema hea kvaliteediga, et need sobiksid. IPA on kõige kergemini kättesaadav. Metüül- ja etüülalkoholid peaksid samuti toimima, kuid neid on raskem leida õige kvaliteediga.
 
Top