Έκθεση σύνθεσης μεθαμφεταμίνης από αμφεταμίνη (με επιτυχία και τελικές φωτογραφίες)

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Δεν υπάρχει βίντεο και στο Ρόδιο επίσης.
Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τους πόρους του φόρουμ μας, παρακαλώ; Δεν υπάρχει βίντεο, αλλά έχουμε πιο αναλυτικό άρθρο όπως αυτό. Επίσης, αυτό. Έγραψα άρθρο για τα μέλη του φόρουμ αλλά δεν μπορείτε να χρησιμοποιήσετε την Αναζήτηση... Πονάει.
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
LOL, ναι, συγγνώμη :). Δεν ήθελα να σας πληγώσω. Θα επιλέξω τη σωστή πηγή στο μέλλον!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Αναρωτιόμουν ακριβώς το ίδιο πράγμα... εξάλλου, αμφιβάλλω πολύ αν κρύσταλλοι αυτού του μεγέθους μπορούν να παραχθούν σε ένα οικιακό εργαστήριο, και αν ναι... μοιραστείτε τη μέθοδό σας... εδώ μπορώ να δω μόνο φωτογραφίες του τελικού προϊόντος,... παρακαλώ μοιραστείτε τη μέθοδο
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Αναρωτιόμουν ακριβώς το ίδιο πράγμα... εξάλλου, αμφιβάλλω πολύ αν κρύσταλλοι αυτού του μεγέθους μπορούν να παραχθούν σε ένα οικιακό εργαστήριο, και αν ναι... μοιραστείτε τη μέθοδό σας... εδώ μπορώ να δω μόνο φωτογραφίες του τελικού προϊόντος,... παρακαλώ μοιραστείτε τη μέθοδο
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28

Οι τρόποι και οι μέθοδοι που ακολούθησα είναι όπως έγραψα στο άρθρο. Δεν έκανα κανένα επιπλέον βήμα. Παρακαλώ διαβάστε και σχολιάστε ανάλογα.

 

Chrome

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Είτε δεν ξέρεις τι κάνεις και απλά ακολουθείς μια "συνταγή" είτε δεν θέλεις να καταλάβει ο κόσμος τα πράγματα, αποφεύγεις την ερώτηση για τους κρυστάλλους και δεν υπάρχει καμία αναφορά στις αναρτήσεις που λινκάρεις για τα εναντιομερή ή ακόμα και για το διαχωρισμό τους. δεν υπάρχει περίπτωση η ρακεμική μεθαμφεταμίνη να κάνει θραύσματα πόσο μάλλον τέτοιου μεγέθους κρυστάλλους μόνο η καθαρή d-meth κάνει και χρειάζεται εβδομάδες για να αναπτυχθεί. Και δεν ανέφερες/υπονόησες για το διαχωρισμό των ισομερών τους. Ίσως μόνο ίσως έκανες αυτό το ποστ για να δώσεις επισκεψιμότητα στο άλλο σου ποστ που πουλάς το "προϊόν" σου.
 

Chrome

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
μην πάρετε τα πράγματα προσωπικά αλλά είπατε
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Δεν είμαι και πολύ χημικός, αλλά θα ήμουν περίεργος να μάθω αν αυτά τα θραύσματα τείνουν να αναβοσβήνουν σε σχετικά χαμηλή θερμοκρασία, καθώς μοιάζουν με ένα παρόμοιο προϊόν που είχα και το οποίο δεν είχε καλή υποδοχή επειδή αναβοσβήνει πολύ γρήγορα. Επίσης εσείς στην Ευρώπη μην το σμιλεύετε σε κύκλο σαν τυρί θα πάρετε τεράστια θραύσματα με αυτόν τον τρόπο.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
nodvur7laj-jpeg.6518
5TNe3hHbV6
 
Last edited by a moderator:

Xiao hua

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 19, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
Πώς αδελφέ. 😍😍μοιραστείτε με. πώς να κάνετε όπως αυτό
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Τώρα αυτό είναι ένα θραύσμα κύριοι.
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28
...
Bro wtf is that 😂😂
NİCE SHARDS... damn bro...
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ναι, τα παίρνουμε αυτά αρκετά τακτικά τώρα οι άνθρωποι τα χρησιμοποιούν για να δείξουν στον κόσμο τι σπουδαία πράγματα έχουν
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Τι έχετε να πείτε για τη δική μου;
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Το πρόβλημα είναι η ύπαρξη της ισοπροπυλοβενζαμίνης. Δεν είναι πραγματικά δυσδιάκριτη από τα θραύσματα μεθαμφεταμίνης σε μια κανονική φωτογραφία και χρησιμοποιείται ευρέως από τους εμπόρους αποβράσματα για να κόψουν και να πλαστογραφήσουν ένα καλό προϊόν. Ελπίζω να μην είναι αυτό που ψάχνουμε εδώ; Γιατί αυτό θα ήταν πολύ χαμηλό, να χρησιμοποιείς ένα απόλυτα καλό και επαγγελματικό φόρουμ για να εμπορεύεσαι μαλακίες με μαλάκες τρόπους.
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28
Κρατάω ένα δείγμα του προϊόντος στη φωτογραφία.
Εάν ισχυρίζεστε ότι τα προϊόντα μου είναι ψεύτικα, στείλτε μου μερικά δοκιμαστικά άρθρα. Θα περάσω το τεστ που θέλετε και θα το προσθέσω ως βίντεο σε αυτό το θέμα. Δεν μου αρέσει όταν το όνομά μου αναφέρεται με απάτη και ανεντιμότητα. Αυτό είναι ένα επαγγελματικό φόρουμ. Και η φήμη έχει σημασία. :)
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Δεν μπορώ πραγματικά να καταλάβω τι θα μπορούσε να αποδείξει αυτό. Θα ήταν πιο αξιόπιστο αν μπορούσατε να δώσετε μια λεπτομερή και εικονογραφημένη περιγραφή της διαδικασίας κρυστάλλωσης. Αλλά είναι ωραίο, αρνείσαι ότι είναι έτοιμη ισοπροπυλοβενζαμίνη που συνήθως έρχεται σε περίπου αυτά τα μεγέθη αν την αγοράσεις από την Κίνα. Δεν έχω πραγματικά κανένα λόγο να σε αμφισβητήσω, οπότε καλή δουλειά!
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Αν υποθέσω, ότι φτιάχνετε έναν καλό κρύσταλλο ρίχνοντας ένα διάλυμα μεθαμφεταμίνης, μεθαμφεταμίνης σε πάγο ακετόνης, τότε ο κρύσταλλος θα είναι όμορφος έτσι, συγγνώμη, απλά υποθέτω ότι είναι αλήθεια.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Κάντε μια χάρη στον εαυτό σας και διαγράψτε τις εικόνες που δείχνουν τα τατουάζ σας :)

Δεν θέλετε να καταλήξουν σε ένα αρχείο παρακολούθησης του FBI που συνδέει τον ιδιοκτήτη αυτών των τατουάζ με την παρασκευή ναρκωτικών ουσιών
 

doyourbest

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 23, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Ένα λάδι σε κρύσταλλο

Ωραία δουλειά!!!
άκουσα ότι ήταν δυνατό.
Ποτέ δεν είδα ανθρώπους να το κάνουν στους δρόμους ή δεν άκουσα να το κάνουν

ωραία!!!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Αυτά είναι τα θραύσματά μου ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΑΠΟ ΤΟ POST!
 

Attachments

  • sNuh09jxKB.jpg
    sNuh09jxKB.jpg
    73.9 KB · Views: 401
  • HIAFlsPe9r.jpg
    HIAFlsPe9r.jpg
    68.3 KB · Views: 395
Top