Isomerizace kanabidiolu (CBD) na psychoaktivní kanabinoidy

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
GqYXjsEBI7


Vařil jsem CBD a omylem jsem do směsi přidal NAoh, myslím, že izomerizace se zastavila. Vznikly 2 vrstvy, může mi někdo říct, co vzniklo? Je to dobrý způsob extrakce THC extraktu?

Používám metanol a HCL
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý den, v jaké fázi jste přidali NaOH?

Odpověď může dát analýza HPLC.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Po 2 hodinách izomerizace vznikl olej, který však nepříjemně zapáchá a nevím, jak ho vyčistit.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Při přidání Naoh se obě fáze oddělily a myslím, že reakce se zastavila. Zkoušela jsem to vyprat mnoha způsoby, ale nemůžu se zbavit toho nepříjemného zápachu.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Co je lepší kyselina octová nebo kyselina chlorovodíková? Zbyl mi olej s nechutným zápachem, který dělám, abych ho vyčistil nebo extrahoval čistý cbd loas z metanolu.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Když přidám vodu nasycenou NAOH jako protiváhu kyseliny, nemohu ji celou odstranit, a pokud přidám příliš mnoho vody, horní fáze zčerná. Jak mohu provést extrakci? Jak mohu odstranit zápach kyseliny? Zkoušel jsem to čistit destilovanou vodou, ale nepomohlo to.

Potřebuji s tím prosím pomoci

Jaké PH mám nechat THC? Mohu k čištění THC použít butan nebo toluen?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Lépe než v tomto tématu se prosadily metody využívající katalytické množství kyselin. S pTSA 10% mol v DCM (delta-8) nebo s HCl 0,05% v ethanolu (delta-9).
 
Top