Доклад за синтез на метамфетамин от амфетамин (с успешни и окончателни снимки)

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Няма видео и в Род.
Можете ли да използвате ресурсите на нашия форум, моля? Няма видеоклип, но имаме по-подробна статия като тази. Също и тази. Написах статия за членовете на форума, но не можете да използвате Търсене... Боли.
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
LOL, да, съжалявам :). Не исках да нараня чувствата ви. В бъдеще ще избера правилния ресурс!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Чудех се точно за същото... освен това много се съмнявам, че кристали с такъв размер могат да бъдат произведени в домашна лаборатория, а ако е така... споделете метода си... тук виждам само снимки на готовия продукт,... моля, споделете метода
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Чудех се точно за същото... освен това много се съмнявам, че кристали с такъв размер могат да бъдат произведени в домашна лаборатория, а ако е така... споделете метода си... тук виждам само снимки на готовия продукт,... моля, споделете метода
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28

Начините и методите, които съм следвал, са такива, каквито съм написал в статията. Не съм правил никакви допълнителни стъпки. Моля, прочетете и коментирайте по съответния начин.

 

Chrome

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Или не знаеш какво правим и просто следваш "рецепта", или не искаш хората да разберат нещата, избягваш въпроса за кристалите и в постовете, които си свързал, не се споменава нищо за енантиомерите или дори за разделянето им. няма как рацемичният метамфетамин да прави парчета, да не говорим за този размер на кристалите, само чистият d-meth го прави и му трябват седмици, за да порасне. И не сте споменали/намекнали за разделянето им на изомери. Може би само може би си направил този пост, за да дадеш трафик на другия си пост, с който продаваш "продукта" си.
 

Chrome

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Не разбирайте нещата лично, но вие казахте
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Не съм голям химик, но би ми било любопитно да знам дали тези парченца са склонни да избликват при сравнително ниска температура, тъй като приличат на подобен продукт, който имах и който не беше добре приет, защото избликваше много бързо. Също така вие, момчетата в Европа, не го разрязвайте като сирене, защото така ще получите огромни парчета.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
nodvur7laj-jpeg.6518
5TNe3hHbV6
 
Last edited by a moderator:

Xiao hua

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 19, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
Как брато. 😍😍сподели ми. как да направя така
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Поздравления, изглежда Джорджес!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Сега това е джентълменски шамар.
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28
...
Bro wtf е това 😂😂
NİCE SHARDS... damn bro...
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Да, получаваме ги доста редовно, сега хората ги използват, за да покажат на хората какви страхотни глупости имат
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Какво имате да кажете за моя?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Проблемът е в съществуването на изпропилбензамин. Той наистина не е неразличим от парчетата метамфетамин на обикновена снимка и се използва широко от дилърите на мръсници за рязане и фалшифициране на добър продукт. Сигурно се надявам, че не това е, което разглеждаме тук? Защото това би било наистина долно, да използваш един напълно добър и професионален форум, за да продаваш глупости по кретенски начин.
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28
Запазвам мостра от продукта на снимката.
Ако твърдите, че моите продукти са фалшиви, изпратете ми няколко тестови изделия. Ще предам желания от вас тест и ще го добавя като видео към тази тема. Не ми харесва, когато името ми се споменава с измама и нечестност. Това е професионален форум. И репутацията е от значение. :)
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Всъщност не виждам какво би доказало това. Би било по-достоверно, ако можете да дадете подробно и илюстрирано описание на вашия процес на кристализация. Но е готино, отричате, че това е готов изопропилбензамин, който обикновено се предлага в приблизително такива размери, ако го купите от Китай. Наистина нямам причина да се съмнявам във вас, така че страхотна работа!
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Ако предположа, че направите добър кристал, като излеете разтвор на метамфетамин, мета в ацетонов лед, то кристалът ще бъде красив така, съжалявам, просто предполагам, че е вярно.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Направете си услуга и изтрийте изображенията, на които се виждат татуировките ви :)

. Не искате те да попаднат в мониторингово досие на ФБР, което да свърже собственика на тези татуировки с производството на наркотици
 

doyourbest

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 23, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Масло за кристал

Хубава работа!!!
чух за това, че е възможно.
Никога не съм виждал да се прави на улицата или чувал, че се прави

хубаво !!!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Това са моите отломки, които не са от същия маршрут от поста!
 

Attachments

  • sNuh09jxKB.jpg
    sNuh09jxKB.jpg
    73.9 KB · Views: 401
  • HIAFlsPe9r.jpg
    HIAFlsPe9r.jpg
    68.3 KB · Views: 395
Top