Изомеризация на канабидиола (CBD) до психоактивни канабиноиди

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Може ли някой да изпрати няколко прости стъпки, които се опитах да извлека с дестилирана вода и спринцовка, но при добавянето на алкохол към маслото то стана лилаво?
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Оцветяването в лилаво означава, че продуктът ви съдържа висок процент CBD и че разтворът на етанол е смесен с алкални вещества
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Защо не опитате метода за изомеризация на лимонена киселина, който публикувах в този форум, този реактив е лесно достъпен в цял свят.
Ако се нуждаете от малко по-мащабно или промишлено производство, можете да се свържете с мен и да ви помогна да го разработите срещу заплащане, но той изисква някои специални реактиви.
Всякакви други въпроси можете да оставите съобщение и аз ще ви помогна безплатно
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
За НПС мога ли да използвам нафта без проблем?
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Нафтата не е точно еднаква в различните региони, трябва да тествате, този разтворител се изпарява без остатък и разтваря лесно THC, тогава е ОК
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Добре, благодаря ви, това е нап, който използвам за екстракция на ДМТ, и от него знам, че изсъхва без остатък, но не съм сигурен за разтворимостта на THC. Мога обаче да дестилирам DCM от някакъв препарат за отстраняване на бои, така че може първо да направя това и след това да сравня с нап. Или пък бих могъл да опитам първо с нап, за да видя дали разтваря THC, а ако не разтваря, да имам под ръка DCM. Предпочитам да използвам nap, ако е възможно, поради това, че е евтин и достъпен, мога да актуализирам информацията, когато опитам това и да уведомя всички как се получава в сравнителен план.
Когато говорите за рециклиране на NPS, имате предвид чрез дестилация ? ако е така, как бихте препоръчали да се извади продуктът от колбата за варене?
Благодаря!!! Много се радвам да опитам това!!
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Предпочитам да използвам разтворители с ниска точка на кипене, ако не искате да рециклирате, просто изпарявайте разтвора на водна баня директно на открито, трябва да възстановите разтворителя, след което просто дестилирайте, ако сте домашна лаборатория, можете да излеете разтвора в контейнер с плоско дъно, когато остане малко количество разтворител, водна баня и изпаряване на разтворителя, ако правите големи количества, можете да ми изпратите лично съобщение
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Жизнеспособен ли е изопропиловият алкохол, кои са най-добрите разтворители, различни от етанола
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Трябва ли да оставям Стинг при добавяне
Бикарбонат и вода и колко време трябва да оставя за неутрализиране
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Изопропиловият алкохол би трябвало да е подходящ, но искате да сте сигурни, че в продукта ви не е останал изопропилов алкохол. Рядко се опитвам да използвам етанол като разтворител, не съм запознат с този подход

Трябва да разбърквате, реакцията ще бъде газова в присъствието на киселина, неутрализацията е много бърза и не е необходимо да чакате дълго
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Безопасно ли е да се изварява киселината, на видеото изглежда добре, има ли някакви би продукти за
Ром това и влияе ли то на изомеризацията
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Без да се опитвате да изварявате киселината, можете абсолютно сигурно да използвате основа и след това да извлечете с NP, да измиете, изсушите и изпарите разтворителя, за да получите THC, което е много лесно да се направи, просто опитайте
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Жизнеспособен ли е хексанът какъв е най-безопасният вариант аз харесвам етанол ол, тъй като изглежда безопасен и няма токсичност, така че знаете ли някакъв маршрут само с етанол
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Хексанът ще се разрежда с етанол и thc, за да е допълнително сигурно, че всичко е изкипяло, знаете ли за някакви уебсайтове с видеоклипове това е доста често срещано нещо има много патенти и рецепти о Google, но не мога да намеря д нито един с етанол или хексан, знаете ли как да пречиствам thc и реизомер cbd имах някакви прозрения, но реактивите са токсични
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Видеото, което видях, вече не е тук безопасно ли е да се извари оцетната киселина, скоро трябва да получа np хексан Искам да направя още някои изследвания за токсичността, преди да го направя при каква температура трябва да се изпари
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Теоретично е безопасно за пушене, всъщност не знам какви странични продукти се получават при изваряването на разтворителя, може би ацетат или ацетилови продукти
Ако разполагате с достатъчно време, можете да оставите разтвора да се изпари, докато остане само пастообразният THC и малко количество течност, след това екстрахирайте с хексан, промийте органичната фаза с разтвор на натриев бикарбонат, промийте органичната фаза с дестилирана вода, изсушете органичната фаза с безводен натриев сулфат и изпарете разтворителя, за да получите THC
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Разбирам този начин нямам неполярен ,хексан все пак се опитвам да направя електронна течност какъв трябва да е мирисът и вкусът на продукта и има ли начини да се тества за отрицателни странични продукти, опасен ли е ацетатът валин или пушенето му не е витамин е ацетат какво би направило този продукт опасен
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
За съвършен може да се използва HCl aq. soln.
 

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Използвам насипен CBD и не мисля, че е бил зазимен. Когато добавям сода за хляб, за да неутрализирам киселината, изглежда, че всички мазнини и липиди се разбиват, създавайки много лек и твърд слой на дъното, оставяйки много чернкава течност отгоре. От самото начало го бях разтворила в изопропилов алкохол, така че сега черната течност е в голяма чиния, за да се изпари алкохолът.
 
Top