aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
За съжаление, направих същия лош опит с aaronstevens. междувременно също така смятам, че е много хитра измамата в aaronstevens!
в началото с по-малки тестови покупки на различни неща всичко беше наред!
комуникацията винаги е била изключително професионална, сега вече знам и че това са били само "мили думи", за да се изгради определено ниво на "доверие"!
Поръчах килограм сух амфетамин!
но при последната покупка той ме прецака подобаващо!
За съжаление бях принуден по различни причини не bb-market escrow да използвам последната покупка (един от тях monero!)
каква беше най-голямата грешка!!!
Вижте какво получих след добри 4 седмици чакане!
Мисля, че снимките, които качвам, говорят сами за себе си!
Виждал съм много мръсотия в живота си, но това бие всичко преди това!
Веднага се свързах с Аарон Стивънс, за да съобщя за измамата и да поискам решение на проблема, тъй като предишната комуникация винаги е била толкова "професионална", че си помислих, че ще намерят решение, което ще направи и двамата щастливи! Накратко, повече Но отново не се чуха "мили думи" и "извинения"!
След това aaronstevens изчезна като призрак!
Също така бих предоставил на администратора на форума историята на електронната ми поща с aaronstevens като доказателство, ако възникнат някакви съмнения!


Винаги си по-умен след това
AjI3V9BU1h
IOlgy7S2MR
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Добре де, какво по дяволите е това сега Lmao съжалявам за каквото и да е това е толкова лошо, че е смешно отново измама е едно, но да серете в пощенската си кутия е друго
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Съжалявам за загубата ви! Безумно е в каква каша се превърна тази тема!
 
View previous replies…

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Не смятам, че е объркан. Добър е за целите на анализа & научаването да се използва по-добре дадена платформа.
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
"Хората тук, в тази платформа, не одобряват измамите"

Това е напълно невярно.

Попитайте ме откъде знам.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Защото са го забранили? И имат списък на известните скенери с над 30 теми? Или пък услугата за ескроу, която предлагат и която би предотвратила повечето от тези неща на първо място?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Съжалявам, че това беше предназначено за marty€mcfly
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Не, не защото са го забранили.

"ескроу услугата, която предлагат и която би предотвратила повечето от тези неща на първо място?"

Ключовата дума в това, което сте написали, е "повечето".

Парите, които вложих в ескроу услугата, която предлагат тук, изчезнаха.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Не съм много технически грамотен, но дали системата за ескроу нямаше да предотврати това?
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Cotton Jerzy Съжалявам, че това беше предназначено за marty€mcfly

А, току-що видях това. Не се притеснявам изобщо.
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Ще добавя, само за послепис, че директорията им с връзки тук със сигурност трябва да повдигне няколко вежди.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Точно така се чувствам за повечето продавачи тук lol. Придържам се към малки тестови поръчки или мостри, докато видя достатъчно положителни отзиви, преди да направя по-голяма. За мой късмет получих моята точно преди октомври,
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ескроу парите никога не изчезват. Освен ако не представите публично доказателство за това, което сте казали. Ще бъдете баннат за дискредитиране на репутацията на форума. Всички ние чакаме вашето доказателство.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Доколкото ми е известно & въз основа на анализите, Cotton Jersey: получили сте повече от достатъчно ползи от много "мъдреци" чрез тази конкретна платформа. Ако не бяха те, нямаше да се снабдите с оборудване, за да разберете този вид неща. Има изкуство да бъдеш благодарен добър приятел.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Има начини да получите парите си обратно, дори когато сте измамени акаунт за това! Но трябва да се занимавате с тези, които са сертифицирани и с добра репутация! Не можете да сгрешите.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Да, ескроу определено щеше да предотврати това, но, работата на купувачите е да помогнат на платформата да разбере случващите се проблеми, за да ги отстрани. Ако ви измамят по този начин, има отдел ~ тук в платформата да~ за това, но трябва да е легитимен а претенции, които нарушават условията & биха могли да бъдат предотвратени по друг начин.
 

Baller00

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 13, 2023
Messages
1
Reaction score
11
Points
3
Не мога да повярвам, че някой би изпратил шибано това wtf
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
да, трябва да бъде амфетамин
предполагаемо
Мисля, че трябва да е маскиран като прах за капучино (вижте снимката на опаковката, хахахахаха)
Честно казано, не бих имал никакъв проблем с пречистването му, това наистина би било най-малкият проблем, но наистина има 0 активна съставка, така че не би си струвало усилията! Това наистина е много тъжно!
ZRJmVOidqC
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Точно така се чувствам за повечето продавачи тук lol. Придържам се към малки тестови поръчки или мостри, докато видя достатъчно положителни отзиви, преди да направя по-голяма. За мой късмет получих моята точно преди октомври,
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Това напомня ли на някого за ситуацията с ДжонУилксБуф? Той също беше на най-високо ниво, докато един ден не каза, че полицаите го преследват и го отвеждат в затвора, не мога да си спомня извинението му защо, но започна да се държи наистина хаотично, след което просто изчезна. Нещо, което току-що забелязах, е, че те могат да бъдат единствените продавачи, на които съм попаднал, които използват сесията само за комуникация, сигурен съм, че това е съвпадение, но не можех да не се чудя как биха могли да бъдат заловени, докато стотици открито продават телеграма
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Тъкмо забравих, че съм направил снимка на поръчката си, чувствам се зле, че тези хора са били толкова кралски прецакани от това. Не съм супер запознат с Мет, но тази партида беше най-добрата, която съм виждал
 

Attachments

  • JL6OXGHgvR.jpg
    JL6OXGHgvR.jpg
    4 MB · Views: 186
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top