aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Къде е моята поръчка? поръчах 100 г кокаин получих само 98,5 г поръчах хероин от картел валентино и все още не съм получил това ощеһттр://????? съм му изпращал съобщения на сесията. чрез имейли няма отговор !
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Вече трябва да направим списък на общия размер на парите, които е измамил... Съжалявам, братко
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Ето чат от дистрибутора и от мен. Той също може да потвърди това, в случай че има акаунт
RSJeTIgs7p
JbeFHW3zrX
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
След като ще добавите лабораторния тест, можете ли да добавите и доказателството за поръчка? Така че скрийншот на начина, по който сте поръчали това директно от аарон (TXID, адрес на портфейла)
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Човек, който мами другите, е просто най-лошият вид мърша, който съществува. Излезте навън и спечелете парите си, като работите честно. Този тип хора са самовлюбени и дори не изпитват угризения за лошото, което вършат... сякаш светът им дължи нещо. Или пък са ядосани на света, защото животът им е скапан. Това е твоята ВИНА, че животът ти е наопаки, ти, шибан неудачник
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Напълно сме съгласни с това, стараем се максимално, използвайки всичките си ресурси, за да отстраним тези проблеми, погрижи се, братко.
 
View previous replies…

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Всъщност не задавате този въпрос като реторичен, нали? Хартията за зацапване не може да навреди, каквото и да сложите върху нея!
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
АКТУАЛИЗАЦИЯ.

Свързах се с него, след като направих тази публикация.

Той ме помоли да му изпратя и доказателство за транзакцията и разговора, който съм провел с Ааронстевенс преди предполагаемия му арест, в който е направена поръчката ми.

Изпълних исканията му и му предоставих всички доказателства, с които разполагах и които според мен бяха повече от достатъчни.
Но той не е отговорил оттогава
А този наш разговор се състоя на 8 октомври.

С удоволствие ще препратя разговорите, които съм водил с aaronstevens, и на вас @HEISENBERG, ако това е необходимо, тъй като няма да ги публикувам тук поради това, че съдържат чувствителна информация

Не знам какво да направя от цялата тази ситуация.
Аз съм объркан, скептичен и се чувствам прецакан и не чувствам, че се прави Jack Shit за решаване на всичко това от страна на aaronstevens.

Чувствам, че той трябва поне да има учтивостта да дава ежедневно актуална информация на всички, които чакат.
Защото аз вече съм психически подготвен за факта, че парите ми отдавна са изчезнали заедно с парите на всички останали.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Напълно съгласен.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Вече не е никой, на когото можете да се доверите. @HEISENBERG - Просто бих изтрил всички следи от този потребител и "valentino cartell"

Ако пичът е бил арестуван, как все още има достъп до акаунтите му? Цялата смяна на Сесията също беше гавра - извикайте ми река, тези шибаняци вече НЕ са същата организация, която бяха някога.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Много съм разочарован да видя това, защото имах прилични отношения заради добрия разговор този бунтар @aaronstevens. Единственото нещо, което не ми харесваше в него, беше, че не можеше да се довери на никого, което беше червен флаг за мен. Хората тук, в тази платформа, не одобряват измамите и се надявам, че действията му не са причинили на никого голяма загуба.
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
-цитат-/ единственото, което не ми хареса в него, беше, че изглежда не можеше да се довери на никого, което беше червен флаг за мен.


-казва акаунт, който се присъедини в края на август. Колко акаунта имаш, пич?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Какъв е проблемът ви? marty€mcfly е нормален член тук. Какво не е наред с вашето отношение, всички ние просто се събираме тук, за да обсъдим и оценим ситуацията, няма нужда от още повече негативизъм!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@aaronstevens е забранен, от пръв поглед нямаше да реши никакви проблеми.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Възможно ли е да се премахнат всички негови коментари и неща? Има много, в които се споменават контакти и т.н. - би било хубаво просто да го изчистим...
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Надявам се, че никой няма да попадне на нито един от тези диалози. Всички тези разкази са направени от едно и също лице. Там целият разговор между предполагаемите купувачи и продавачи е на едно лице.

Смешно е, че никога не съм чувал за картела на Валентино Освен в този сайт. Могъщите подозрително предлагат всякакви продукти, които някой може да иска също. Винаги е обикновено Един от трите справям метамфетамин или хероин Може би трева и mdma, но определено Е не картел там с такъв голям списък на наличните продукти, че е публикуване на уебсайт, и това е повече от щастлив да се прави бизнес с Вас и да предоставят такова голямо обслужване на клиентите. Л о л
 
View previous replies…

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Не разбирам u, акаунтът е забранен сега?
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Искам да кажа, че очевидно "картелът" е измислено име lol
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Вие хвърляте заедно ниско ниво на информация и слухове :) Тук в темата има реални потребители/купувачи
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
По дяволите, това е срамно. Направих поръчка при тях преди 3 седмици и всичко беше наред. Разглеждах друга поръчка, преди да видя това, радвам се, че проверих тук за всеки случай.
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
За съжаление, направих същия лош опит с aaronstevens. междувременно също така смятам, че е много хитра измамата в aaronstevens!
в началото с по-малки тестови покупки на различни неща всичко беше наред!
комуникацията винаги е била изключително професионална, сега вече знам и че това са били само "мили думи", за да се изгради определено ниво на "доверие"!
Поръчах килограм сух амфетамин!
но при последната покупка той ме прецака подобаващо!
За съжаление бях принуден по различни причини не bb-market escrow да използвам последната покупка (един от тях monero!)
каква беше най-голямата грешка!!!
Вижте какво получих след добри 4 седмици чакане!
Мисля, че снимките, които качвам, говорят сами за себе си!
Виждал съм много мръсотия в живота си, но това бие всичко преди това!
Веднага се свързах с Аарон Стивънс, за да съобщя за измамата и да поискам решение на проблема, тъй като предишната комуникация винаги е била толкова "професионална", че си помислих, че ще намерят решение, което ще направи и двамата щастливи! Накратко, повече Но отново не се чуха "мили думи" и "извинения"!
След това aaronstevens изчезна като призрак!
Също така бих предоставил на администратора на форума историята на електронната ми поща с aaronstevens като доказателство, ако възникнат някакви съмнения!


Винаги си по-умен след това
AjI3V9BU1h
IOlgy7S2MR
 
View previous replies…

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Пропускам частта, в която казвате, че сте поръчали Н o_O Предполага се, че това е амфетаминът, който сте поръчали?

Прилича на мръсотия от земята, това ли е?
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Имаооо, wtf е това 😭🤣
Поне имаше любезността и да не ми изпрати нищо и просто да ми вземе парите. Това точно там е просто неуважително.
Това изобщо амфетамин ли е, защото никога досега не съм виждал амфетамин в този цвят.
Прилича на хероин.
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Представете си, че ви арестуват за подобни глупости o_O
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Съжалявам за загубата ви! Безумно е в каква каша се превърна тази тема!
 
View previous replies…

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Има начини да получите парите си обратно, дори когато сте измамени акаунт за това! Но трябва да се занимавате с тези, които са сертифицирани и с добра репутация! Не можете да сгрешите.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Да, ескроу определено щеше да предотврати това, но, работата на купувачите е да помогнат на платформата да разбере случващите се проблеми, за да ги отстрани. Ако ви измамят по този начин, има отдел ~ тук в платформата да~ за това, но трябва да е легитимен а претенции, които нарушават условията & биха могли да бъдат предотвратени по друг начин.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Добре де, какво по дяволите е това сега Lmao съжалявам за каквото и да е това е толкова лошо, че е смешно отново измама е едно, но да серете в пощенската си кутия е друго
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top