Imate vprašanja?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Načrtujemo, da bomo z oglaševanjem DNM in kemijskih reagentov zaslužili denar.

S prejemom sredstev v naš proračun bomo postali še boljši. Načrtujemo, da bomo ustvarili:
- kemijske in farmakološke študije snovi.
- pregledi laboratorijske opreme.
- video navodila za sintezo snovi.
- storitev testiranja reagentov (ukvarjali se bomo z nakupom in testiranjem reagentov).
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Lepo je videti, da imate vsaj načrt. Večina forumov, kot je ta, samo obstaja, da bi pozneje izginila brez finančnih sredstev. Še posebej mi je všeč zamisel o testiranju reagentov. Večina ljudi ne more kupiti spektrometrov in si ne more predstavljati, da bi svoje vzorce poslali v javni laboratorij. Kaj pa, če bi ugotovili, da gre za droge, kajne?
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Svoje prevode pošiljam podjetju Solaris analytical.
Opravi svoje delo in stane le 40 dolarjev. Pošljem samo gotovino in kar sumite, da je vzorec za uglasitev njegove specifikacije. Preprosto mu pošljite e-pošto in vprašajte, kam naj pošlje vzorec. Po pošiljanju nekaj mgs samo vljudno ga prosim, da poroča o ugotovitvah na vaš e-poštni naslov .. tako da potrebujete samo e-poštni naslov za korespondenco. Nič več.
Ni prepričan, kot če on ceni me dajanje ga na eksplozijo tukaj, ampak njegovo delo je bil dobro priporočamo za njegovo pomanjkanje pristranskosti. To je njegovo delo. Opravlja testiranje in kolikor vem, je edini način, da vas bodo zavrnili, če ste neumni. Ne sodi in zdi se, da je pripravljen odgovoriti na vprašanja. Dokler ga ne postavite v linijo. Ogenj. Zato bodite spoštljivi in upoštevajte to, ljudje.
 

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
če želim poslati svoje stvari CW ali bom izvedel % čistosti in druge informacije
iščem laboratorij, ki opravlja testiranje kokaina, kitajskega belega, kristalnega metana ali česa podobnega, prosim, pošljite informacije in navodila ter ali lahko z njim komuniciram, preden pošljem vzorec.
 

IcarusProjectNL

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni vsi, na tem forumu sem nov in me zanima, ali mi lahko kdo pomaga pri sintezi tekočega PMK (cas 28578-16-7)
 

Stefanie22

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Pozdravljeni, kakšen je najboljši način uživanja kristalov MDMA, da pride do takojšnjega učinka. Kaj je z odmerjanjem?
 

Evilcarrot2

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 15, 2022
Messages
32
Reaction score
15
Points
8
Nameraval sem odpreti novo temo, vendar sem mislil, da bom začel tukaj 1.
Kako pripravim enolat acetona iz acetona + K terc-butoksida, ali gre samo za ekvimolarne količine, ki reagirajo brezvodno?
 

david arrow

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 2, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ali mi lahko kdo pove, katera tableta vsebuje efedrin, ki je na voljo v Indiji
 

cockysavage

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
kako pripraviti raztopino metilamina iz metilamin hcl ? ali naj ga samo raztopim v vodi?
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Pozdravljeni. Nisem našel nobenih informacij o 3,4,5-trimetoksi-fenil-nitrostirenu, ali lahko pojasnite
3,4,5-trimetoksi-fenil-nitrostiren je:

3,4,5-trimetoksi-beta-nitrostiren ali
3,4,5-trimetoksifenil-2-nitroetan
Zahvaljujoč 🙂
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
CAS št. 6316-70-7 Kemijsko ime: 1-(3,4,5-TRIMETOKSIFENIL)-2-NITROETEN
Sinonimi:
3,4,5-TRIMETOKSINITROSTIREN;
β-nitro-3,4,5-trimetoksistiren;
BETA-NITRO-3,4,5-TRIMETOKSISTIREN;
3,4,5-trimetil-.beta.-nitrostiren;
1,2,3-trimetoksi-5-(2-nitrovinil)benzen;
1-(3,4,5-TRIMETOKSIFENIL)-2-NITROETEN;
3,4,5-TRIMETOKSI-BETA-NITROSTIREN;
1,2,3-trimetoksi-5-(2-nitroetenil)benzen
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
dobra stvar! najlepša hvala!
 

Wasel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Pozdravljeni, videl sem, da ste objavili veliko videoposnetkov na javnem portalu YouTube , - ali vas skrbi, da bodo javni videoposnetki youtube pritegnili pozornost na to spletno mesto in ogrozili varnostno integriteto?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Naš cilj je prav to, da bi opozorili na spletno mesto
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
V preteklosti sem doživel tako uničujoče razočaranje, ko sem imel srečo, da sem našel celo 1/2 tako dober kraj, uspešno pridobil čudovite čiste droge, nato pa ga je vlada zaprla. V najslabšem primeru, če bbgate.com sčasoma izgine zaradi vmešavanja gov't, ali imamo kakšen zanesljiv načrt, da se spet najdemo? Vse tukaj preberem na hitro, kolikor lahko, ker se mi zdi, da ima ta sreča rok trajanja.
 
  • Like
Reactions: vis

micheldctor

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Kako naj torej vsi ostanemo enotni, če vlada zapre bb?
 

CrystalBee

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
9
Reaction score
7
Points
3
Imam eno vprašanje, kako poslati pakete v Evropi, anonimno, ne da bi se srečal s kurirjem?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Kako upravljate gostovanje spletnega mesta? Različica spletnega mesta v omrežju Clearnet ima domeno .com. Sliši se kot težavno ukvarjanje z organi pregona, ki iz dneva v dan zapirajo takšne forume. Poglejte, kako je Rhodium ugasnil zaradi "težav s gostovanjem" (ja, prav). Mimogrede, lepo je, da ima forum tudi domeno .onion.

Ali nameravate pripraviti različico foruma, ki ne bo zahtevala JavaScripta? Zagon skript v brskalniku Tor bi lahko organi pregona uporabili za izsleditev uporabnikov brskalnika Tor.
 

Jox

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ali bi lahko pripravili kakšno lepo objavo o ekstrakciji morfija iz makovega slama? Zagotovo bi bil to lep informativni videoposnetek.
 

Heisenberg5994

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
17
Reaction score
7
Points
3
Iščem trgovino in sem tukaj nov, me usmerite v pravo smer?
 
Top