Imate vprašanja?

delkibrother

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 27, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni WW ;)
. Pregledal sem forum, našel nekaj koristnih dokumentov, vendar me še vedno zanima, ali bi bilo v redu, če bi prosil za popolna navodila za izdelavo ene določene "kemikalije"?

Res lepo delo.
Prijeten začetek tedna :)
 

billy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni , prosim, kakšen videoposnetek o metodah neposredno iz aoils , in ali sta aoils in bmk ista stvar, prosim.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Bodite pozorni na ta del foruma. Tam boste našli več izčrpnih publikacij z različnimi potmi za sintezo mefedrona.
Če imate še vedno vprašanja, jih lahko zastavite v ustreznih temah ali pa pišete zasebna sporočila našim strokovnjakom.
 

delkibrother

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 27, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Prav to sem preverjal in prebiral te recepte. Hvala za odgovor. Lepo je tudi, da lahko v primeru vprašanj strokovnjakom napišem neposredno sporočilo. Vljudno se vam zahvaljujem in želim vam lep dan :)
 

spaggydee

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 27, 2022
Messages
12
Reaction score
18
Points
3
Ali v ZDA obstaja kakšno vira za acetofenon, heksanofenon, valerofenon in druge podobne ketone?
Dodatno pridobivanje reagentov iz ZDA?
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Moram vedeti, kako močan je kanabinoid 7add..im poznam 5cl.. primerjava s 5cl, kateri rezultat 7add stoji
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Alphabay je najboljši prevod. Osebje je na voljo 24 ur na dan, zato bo na morebitna vprašanja odgovorjeno hitreje kot na katerem koli trgu na tem področju trenutno. Imajo tudi lep seznam preverjenih prodajalcev, zaradi česar je to odlično mesto, kjer lahko na enem mestu dobite vse, kar potrebujete.
 

wodanez

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3

Našel sem vas pred dvema tednoma in zadnjih nekaj dni preživel v zadregi - nad forumom sem res navdušen!

Ali imate vi (ali kdo drug tukaj) priporočila za najpreprostejše/najosnovnejše stvari za izdelavo (zlasti z vidika pridobivanja reagentov)?

V resnici ne iščem ničesar za prodajo - samo nekdanji študent kemije 😋. V preteklosti sem že eksperimentiral z ustvarjanjem osnovnih psihedelikov (napitki z modrim lotosom, preproste ekstrakcije gob), vendar potrebujem nekaj bolj zapletenega, s čimer bi si lahko namočil noge.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

To je odvisno od tega, kaj nameravate kupiti. V vsakem primeru bodo naši strokovnjaki izbrali najvarnejšo možnost, ki je na voljo.
 

wodanez

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Ali bi bilo tukaj sprejemljivo govoriti o ustvarjanju zakonitih psihoaktivnih snovi iz splošno dostopnih rastlinskih proizvodov?

Veliko sem eksperimentiral z izdelavo popolnoma zakonitih zvarkov iz stvari, kot sta cvet modrega lotosa in nekatere vrste kakava - z veseljem bi delil nekaj od tega, če je to primerno.
 
Top