Máte nejaké otázky?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Plánujeme zarobiť na reklame DNM a chemických činidiel.

So získaním finančných prostriedkov do nášho rozpočtu sa staneme ešte lepšími. Plánujeme vytvoriť:
- Chemické a farmakologické štúdie látok.
- Recenzie laboratórneho vybavenia.
- videonávody na syntézu látok.
- službu testovania činidiel (bude sa zaoberať nákupom a testovaním činidiel).
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Je pekné vidieť, že máte aspoň plán. Väčšina takýchto fór len existuje, aby neskôr zanikla bez finančných prostriedkov. Obzvlášť sa mi páči myšlienka testovania činidiel. Väčšina ľudí si nemôže kúpiť spektrometre a nevie si predstaviť, že by svoje vzorky poslali do verejného laboratória. Veď čo keby zistili, že sú to drogy, však?
 

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
ak chcem poslať svoje veci CW zistím % čistoty a ďalšie informácie
hľadám laboratórium, ktoré vykonáva testovanie na coc, china white, crystal meth alebo čokoľvek podobné fent prosím pošlite informácie a pokyny a môžem s ním komunikovať pred odoslaním vzorky
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Dobrý deň, pán..

niekedy nemôžem nájsť témy alebo obrovské metódy zverejnené, keď napríklad dať v: 5MEO, DMT, BDO GBL, BDO na GBL atď.

7gSGBVbFcH
vďaka.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Existuje obmedzenie, že značka by mala mať minimálne 4 písmená.

musíte sa vrátiť na fórum a potom to skúsiť znova. malo by to byť v poriadku, existuje časový rámec, kým píšete odpoveď alebo vytvárate vlákno, pripojenie sa resetuje, musíte správu skopírovať a refresf a potom vložiť a znova odoslať. Pýtal som sa na to, ale myslím, že xenforo to opraví v nejakej ďalšej aktualizácii v ich php repozitári.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Stačí pridať, čo chcete z kľúčových slov, napríklad 5meo syntéza, 5meo účinky, 5meo predajca alebo niečo podobné
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Vždy si myslím, že sa zníži moje výsledky kvôli byť tospecifické a alebo chybne uvedené atď. žiadny stres zvládne predpokladám, že vďaka!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Určite by ste mali vytvoriť reagencie na bodové testovanie. Kyselina sírová a formaldehyd robia Markízu, hydrát choralu a jód pre meltzerovcov. Veľa z nich je jednoduchých. Tie sa pohybujú na úrovni 15 - 20 dolárov za 10 ml kvapkadlo. To je 14,50 - 19,50 USD zisku. Vezmem si z vašich rúk Merke/Marquis. Prípadne ich 8 hoďte do škatuľky za 4 doláre s lakmusovým papierikom a jamkami s jamkami a je z toho súprava za 150 dolárov.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Mám problémy s dešifrovaním správ predajcov. Zaplatil som za produkty, ale potrebujem mať možnosť dešifrovať správy PGP od predajcu, aby som mohol získať svoje veci.

Používam Kleopatru.
Mám blok verejného kľúča PGP predajcu
Mám správu PGP produktu

Viem, že nejakým spôsobom môžem vygenerovať kľúč s blokom verejného kľúča PGP dodávateľa a potom použiť kľúč na dešifrovanie správy PGP produktu. POMOC!!!
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Použite gpg4win Myslím, že je to najjednoduchšie
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Podporujem myšlienku nástenky na diskusiu mimo témy. Dnes by sa mi hodilo miesto, kde by som sa mohol zbaviť niektorých vecí a téma nebola niečo, čo by som mohol zverejniť na svojich sociálnych sieťach. Nesúviselo to s chémiou, ale s drogami. Dnes ku mne domov prišli 2 ľudia, aby mi niečo predali. Stretávali sa, teraz má obvinenie z domáceho násilia a náramok na členku. Bol nepriateľsky naladený voči situácii a ja som ho musela prinútiť odísť. Normálne je to môj priateľ.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Môžete si vytvoriť skupinu. Alebo môžete blogovať vo svojom vlastnom profile. Alebo navrhnite riešenie, ktoré vyhovuje všetkým
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Dobre, vďaka, myslel som si, že musím byť podporovateľom, aby som mohol založiť skupinu. Každopádne sa ním v krátkom čase mienim stať. Ešte som dôkladne nepreskúmal všetky aspekty stránky. Vďaka za tipy. Pokiaľ ide o riešenie, ktoré by vyhovovalo všetkým, rozmýšľal som v tomto zmysle. Úľ mal "gauč Hríbovňa má "diskusiu mimo témy" Možno názov miesta, ktoré je miestnym barom alebo pohostinstvom Jessie a spol. v televíznom seriáli. Miesto pre veci, ktoré nie sú drogová chémia.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Môžete sa pripojiť k niektorej z existujúcich skupín.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Keď sa pokúšam vytvoriť skupinu, píše sa ? "oops you are not allowed to view this page or perform this action" (ups, nemáte povolené zobrazenie tejto stránky alebo vykonanie tejto akcie)? Stránka, ktorú dúfam, že sa mi podarí vytvoriť, je Chemistry 101, things you should have learned in chemistry class (Chémia 101, veci, ktoré ste sa mali naučiť na hodinách chémie).
GWOqr4U6xH
 

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
tropane ste u mod a učiteľ tejto novej skupiny gratulujem ak áno a mimochodom nabudúce keď niekto príde do tvojho domu kde u spí a koná foll chyťte plechovku bare mase a dajte im peknú ranu a čoskoro všetci budú vedieť nerušte tropane chcem sa pripojiť k tejto skupine a učiť sa
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Som správca a dúfam, že sa mi podarí získať pomoc. Vidím užitočnosť a potrebu takejto skupiny, hoci som na túto prácu beznádejne nekvalifikovaný. práve v tejto chvíli sa ľudia chystajú miešať silnú chemikáliu do inej silnej chemikálie v zaváraninovom pohári na svojom pulte. Ešte ani neuvažovali o tom, čo sa stane potom. Mohlo by sa to prevariť a zmrzačiť rodinného psa alebo založiť požiar alebo ich oslepiť. Na tejto stránke sú ľudia a príspevky, ktorí pri hľadaní (čokoľvek hľadajú) zabudli na logiku a chystajú sa na prístup "vyjebať a zistiť niečo, čo môže ukončiť ich slobodu alebo život. Ak budú mať šťastie, nestane sa vôbec nič. Nesledovali dostatočne pozorne recept. Reaktanty pridávali v nesprávnom poradí. Možno chota recept, ktorý nefunguje, pretože bol oveľa jednoduchší ako ten, ktorý by fungoval, alebo preto, že si niekto neúplne pamätal niečo, čo mu bolo povedané alebo čo videl. Človek, ktorý sa pekelne snaží vyrobiť drogy bez toho, aby najprv pochopil mechaniku základov chémie, predstavuje vážne nebezpečenstvo, ktorému sa dá vyhnúť
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Je povolené sprostredkovať dodávateľov rc, aj keď nie sú sponzormi?

Toto fórum sa mi páči, ale v syntéze som ešte stále celkom začiatočník, preto by som chcel ponúknuť sprostredkovanie rc predajcov, pretože rc scénu poznám veľmi dobre, a tak by som mohol časť vrátiť.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Čo máte na mysli pod pojmom sprostredkovanie?
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Niekto niečo hľadá a ja mu poskytnem existujúcich poskytovateľov s povesťou toho, čo hľadá, ak takí existujú. (Žiadne dodatočné náklady, len odkaz alebo meno dodávateľa)
 
Top