Máte nejaké otázky?

eurodisneyspacestation

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Ahoj Hoe Som nováčik na fóre, ale inak všeobecne nie na BB. Milujem vašu prácu, ale ako môžem byť užitočným užívateľom prosím "Howdy doody do yor duty?" lol ya get me star? M.L (veľa lásky) x
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Sir
Prečo tu môžem nahrať obrázok, ale keď sa pokúsim nahrať obrázok na zoznamy na trhu, aby som pridal položku, bez ohľadu na veľkosť pi sa odmietne ako príliš veľký. Môžete mi s tým, prosím, pomôcť.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Vytvorte si inzerát a pošlite mi súkromnú správu s fotografiami a ja sa ich pokúsim nahrať za vás
 

bbpablo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
v podstate mám viac ako jednu otázku, ale budem sa pýtať, keď bude čas
takže som prvýkrát videl, že toto fórum je inzerované na DREAD a teraz už dread nie je, hádam plánujete nahradiť dread a/alebo vytvoriť niečo optimistickejšie ako DREAD,

moja otázka je ako plánujete udržať toto fórum pri živote a bezpečné pre všetkých užívateľov so všetkým jeho zameraním a zapojením do obchodného modelu súvisiaceho s DNM ale bežiaceho na clear-net ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Stránka clearnetu je presmerovaná prostredníctvom TOR.
A strach je stále v prevádzke 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom i2p, rovnako ako na všetkých veľkých trhoch
 

bbpablo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Môžete mi pomôcť so správnym zrkadlom na prístup k DREAD cez ip2 ?
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
vie niekto, či budú videá pvp syntézy z youtube niekedy presunuté na fórum? vďaka.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
všetky a ešte viac videí dostupných na youtube sú už prítomné na tomto fóre na ľavej strane prejdite do sekcie videá (médiá) a na strane 2 sa dostanete na syntézu a-PVP.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Áno, bol som si toho vedomý, thanku. videá "pvp", ktoré boli nedávno pridané na utube, sú to, čo som chcel. nemám prostriedky na sťahovanie a napaľovanie videí z utube. preto som sa pýtal, či sa sem niekedy presunú. môžem sťahovať z tejto platformy. thanku!
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Skontrolujte, či je pod každým videom zreteľne uvedené tlačidlo na stiahnutie [Poznámka: veľkosť videí je obrovská (~475 M) a rýchlosť je pomalá].
 

flux

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Teší nás, že sa s vami stretávame! Patrí moja správa o príprave dusičnanu ortuťnatého z teplomerov do kategórie "jedy"? Môj acc bol za to zakázaný
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Dobrý deň, pane,

Len sa čudujem, že klikám na trh... Zaujímalo by ma a dúfam, že je to nesprávne interpretované, ale ako vidím, momentálne bolo celkovo cez trh uskutočnených menej ako 5 obchodov? ........
Predávajú ľudia niečo cez trh?

Vďaka!

BB
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
V súčasnosti je v aktívnej fáze 10 ponúk. Neskôr do verejných štatistík fóra pridáme informácie o aktívnych a ukončených obchodoch
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Dobrý deň, som v USA. V polovici januára som si objednal nejaké prekurzory z Európy. Predajca inzeruje tu v zoznamoch. Pri odoslaní som dostal sledovacie číslo a mohol som ho sledovať prostredníctvom krajiny pôvodu. Dňa 31. januára sa ukázalo, že je stále v krajine pôvodu a nevyzerá to, že by sa odvtedy pohlo. Nová správa na stránke sledovania (USPS) o 7. februári hovorí:

Dostali sme oznámenie, že pošta pôvodu sa pripravuje na odoslanie tejto poštovej zásielky.
a
Pred odoslaním
Pôvodná pošta pripravuje odoslanie

Toto sa uvádza už 3 týždne. Má niekto iný takúto skúsenosť? Je to normálne? Ako dlho zvyčajne trvá preprava z Európy do USA?

Ďakujem za odpovede!
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Na:
Do bmkadbbsupplier
01 Mar
Pridať záložku
#156
plancklong, Zvyčajne trvá týždeň, kým príde DHL

To by bolo dobré. Kde sa nachádzaš?

To:
Do bmkadbbsupplier
01 Mar
Pridať záložku
#157
plancklong Aký prekurzor ste si zakúpili? poskytujeme aj niektoré predpoklady, noides bmk pmk atď.

2-bromo-4'-metylpropiofenón, P2NP, benzaldehyd a metylamín 40 % vodný roztok.
Máte ich na sklade?

Ospravedlňujem sa, že som musel kopírovať a vkladať, rozhranie mi nedovoľuje odpovedať priamo na vaše odpovede
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Dobrý deň, pán..

niekedy nemôžem nájsť témy alebo obrovské metódy zverejnené, keď napríklad dať v: 5MEO, DMT, BDO GBL, BDO na GBL atď.

7gSGBVbFcH
vďaka.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Existuje obmedzenie, že značka by mala mať minimálne 4 písmená.

musíte sa vrátiť na fórum a potom to skúsiť znova. malo by to byť v poriadku, existuje časový rámec, kým píšete odpoveď alebo vytvárate vlákno, pripojenie sa resetuje, musíte správu skopírovať a refresf a potom vložiť a znova odoslať. Pýtal som sa na to, ale myslím, že xenforo to opraví v nejakej ďalšej aktualizácii v ich php repozitári.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Stačí pridať, čo chcete z kľúčových slov, napríklad 5meo syntéza, 5meo účinky, 5meo predajca alebo niečo podobné
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Vždy si myslím, že sa zníži moje výsledky kvôli byť tospecifické a alebo chybne uvedené atď. žiadny stres zvládne predpokladám, že vďaka!
 
Top