Máte nejaké otázky?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Plánujeme zarobiť na reklame DNM a chemických činidiel.

So získaním finančných prostriedkov do nášho rozpočtu sa staneme ešte lepšími. Plánujeme vytvoriť:
- Chemické a farmakologické štúdie látok.
- Recenzie laboratórneho vybavenia.
- videonávody na syntézu látok.
- službu testovania činidiel (bude sa zaoberať nákupom a testovaním činidiel).
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Heisenberg mám niekoľko nápadov na inzeráty, ktoré môžu prilákať mooore ppl legálnym spôsobom, aby sa tu prihlásili.
Budeme o tom hovoriť a je dokonca podľa môjho názoru nutné to tu urobiť, vysvetlím aj prečo..zaneprázdnený do soboty 18 ok
 

chemistrykid67

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2021
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Dobrý deň, pán Heisenberg pýtam sa na extrakciu thcp priamo na bázu. Máme metódu, ale zaujímalo by ma, či máte nejaké otázky pripomienky alebo obavy.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Opustite THCp+ a prejdite
S THCjd oveľa lepšie povedali všetci moji priatelia a dor aj ja.
 

chemistrykid67

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2021
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Dobrý deň, ospravedlňujem sa za svoju poslednú správu, ale hľadám čokoľvek o thc-p. Mojou službou je v podstate surfovanie po hlbokom webe a hľadanie akýchkoľvek informácií o thc-p.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Vyhľadávanie THCJD
Funguje lepšie a dlhodobo 😉
 

Wasel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Dobrý deň, videl som, že ste zverejnili veľa videí na verejnom portáli YouTube , - máte obavy, že verejné videá na youtube pritiahnu pozornosť na túto stránku a narušia integritu bezpečnosti ?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Naším cieľom je práve upozorniť na stránku
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
V minulosti som zažil také zdrvujúce sklamanie pri šťastí, že som našiel miesto, ktoré bolo dokonca 1/2 také dobré ako toto, úspešne som získal krásne čisté lieky a potom ho vláda zatvorila. V najhoršom prípade, ak bbgate.com nakoniec zmizne kvôli zásahu gov't, máme nejaký spoľahlivý plán, ako sa opäť nájsť? Čítam tu všetko tak rýchlo, ako sa len dá, pretože mám pocit, že toto šťastie má dátum spotreby.
 
  • Like
Reactions: vis

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Dobrý deň! Mám problém, chcem niekomu poslať správu, ale nemôžem sa dostať do jeho profilu, aby som mu mohol poslať správu." Ups! Narazili sme na nejaké problémy." "Profil tohto používateľa nie je dostupný". Problém je na mojej strane alebo dostal ban? Ďakujem!
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
On sú zakázané alebo sa obmedzil na dobrých priateľov pohľad
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
moje recomend je nech vidieť predajcu ponúka viditeľné pre ďalšie prehliadanie , coz keď niekto nastaviť ponuku potom scam vás skryjú a on je stále tu, vedieť môj failt nepoužil escrow služby :/
dá sa to urobiť ?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Myslím, že BB chce, aby ste kupovali len s eskontnou platbou...
 

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Najlepší a najbezpečnejší spôsob, ako niečo kúpiť, je prostredníctvom úschovy. Escrow je sprostredkovateľ, takže nemôžete nič pokaziť.
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Už viem, ale vlákno /scammers
Je takmer prázdne a nie je to corelate s , takže niekto môže byť myslenie, že priama mzda nie je riziko

ale videl som niektoré profily označené ako podvodník, ale nemôžete vidieť jeho podvodnú ponuku
Myslím, že obrázky by mali byť označené ako podvodná ponuka a zachovaná možnosť vidieť na jeho profile a zakázať možnosť vymazať účet

Môže byť niekto označený ako podvodník, keď sme nepoužili escrow?
Alebo len escrow scammers má výsadu byť viditeľný označený ako scammer?
 

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Dobrý deň, ako si môžem zabezpečiť svoj účet? Existuje možnosť nastaviť môj e-mail s 2FA?
V prípade, že by niekto chcel moje konto prelomiť alebo niečo podobné, chcem, aby bolo moje konto chránené.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
E-mail nie je zabezpečený. Na opätovné získanie prístupu k svojmu kontu použite položku Element. Na 2fa použite napríklad keepass alebo akúkoľvek aplikáciu na jednorazový kód v smartfóne (podobne ako google authenticator).
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
LTZ3n6xScH


Zabudol som, či je 2fa prepojená s vaším e-mailom alebo s vaším účtom prvku, pretože je vedľa všetkých nastavení prvku, ale tak či onak, môžete si zabezpečiť svoj účet ^_^

Nevermind Prepáčte, nevidel som heiseinberg už odpovedal cuz "zobraziť predchádzajúce odpovede" vec sa nezobrazí z nejakého dôvodu
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
Ako dlho musím čakať na podpis? :3
 
  • Wow
Reactions: vis

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Áno, ďakujem. Mohli by ste mi povedať, ako poslať" dočasný odkaz pm"? Nemám žiadnu predstavu ,ale potrebujem tieto vedomosti na tomto fóre v budúcom týždni. AK máte čas? Skvelé!! Ak nie, budem ďalej pátrať a uvidíme, či na to prídem. Moje počítačové zručnosti sú hovno, pretože boli vynájdené, keď som bol dole w z prístupu vo veľkom. Všetko je pre mňa úplne nové, naozaj cítim svoj vek. ale odbočím, idem ďalej... s malou pomocou od mojich priateľov... - vďačný (spacetruckin)
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Stále sa učíte, ako sa pohybovať na stránke. Kde je vhodné fórum a správny spôsob, ako sa opýtať, či niekto nemá na predaj 521097-97-2 (R)-1-(3,4-metyléndioxyfenyl)-2-propanol .

Je to medziprodukt 1. fázy syntézy MAPS cGMP multi-kg.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Spomenuli ste aj testovanie činidiel. Kam môžem poslať veci na testovanie? Napríklad chcem vedieť, či som úspešne odstránil všetky čiastkové zložky okrem safrolu z môjho sasafrasového oleja pomocou niektorých pochybných experimentálnych metód iných ako frakčná destilácia.
 
  • Like
Reactions: vis
Top