Máte nejaké otázky?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@Dragonrevolt, Práve teraz pracujeme na riešení tohto problému. Momentálne vypnem automatický výber, aby sa provízia upravovala ručne, kým sa zaťaženie bitcoinovej siete nenormalizuje na obvyklú veľkosť.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
V niektorých z týchto reakcií sa píše, že používajte hydroxid sodný... môžete namiesto kryštálov použiť kvapalinu
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Dokážete skrátiť čas čakania v chatboxe z minúty na polovicu, teda na 30 sekúnd?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Syntéza MDMA je v súčasnosti zložitá kvôli prekurzorom, pretože sa nevytvárajú videozáznamy syntézy glycidátu PMK, ktorý je pre nás najživotaschopnejší, aby sme mali možnosť nekupovať kontrolované produkty.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Pomáham spustiť trh DN na portáli Tor. Aké pravidlá platia, pokiaľ ide o reklamu a nábor predajcov na fóre. Je to seriózny trh a chceme, aby nás niekde zakázali
 

TheIntterBOY

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, mám záujem o kúpu a boli mi ponúknuté vzorky. Je to zadarmo? Čo sa potom stane, ak nakoniec nekúpim, zadĺžim sa u ťavy? vďaka
 

xumuk

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Môžem vás poprosiť, aby ste vymazali môj podpis?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
@HEISENBERG vidíte, že by ste na túto stránku pridali tmavý režim? viem, že je tam niečo ako možnosť tmavosivej témy, ale väčšina obrazovky je stále biela

v ideálnom prípade by bol tmavý režim oddelený od nástroja na prispôsobenie témy, aby som mohol mať stále svoje pekné farby s rozhraním šetrným k zraku 😅
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Keď je obchod prijatý prostredníctvom úschovy, čo ďalej, pošle ho zákazník na trh a potom sa finančné prostriedky uvoľnia predávajúcemu, keď výrobok dorazí? len by ma zaujímalo, ako sa odtiaľto odstúpi, ak by to tak bolo?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
neuvažovali ste o presunutí kategórií fóra? viem, že je to malicherné, ale organizácia mi nedáva zmysel ^^;

mám pocit, že sekcia syntézy by mala byť vedľa "varenia v kuchyni". nechápem, prečo sú medzi nimi ďalšie veci. nie je to veľký problém, len je to trochu otravné, keď sa snažíte orientovať
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Dobrý deň, pane, keď som vyrobil jwh-018, koľko ho mám zmiešať s jedným kilogramom tabaku, aby som nespôsobil predávkovanie konzumenta, a tiež ako ho mám pridať do tabaku? Má sa nastriekať na povrch tabaku, keď je v olejovitom stave? Alebo by sa mal práškovať a potom zmiešať s tabakom
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
Toto sú otázky pre heisenberga ^^;

navrhoval by som, aby ste položili svoju otázku v sekcii všeobecných otázok a namiesto toho napísali @ heisenbergovi (ak ho potrebujete), pretože toto vlákno je hlavne fórum a pravdepodobne tam dostanete viac odpovedí ako tu lol
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
btw psychonautwiki uvádza dobrú dávku 3 mg na osobu. rýchle vyhľadávanie na Googli hovorí, že 1 milión/3 = 333333,333333. zaokrúhľujte to nadol a pracujte s tým možno? a použil by som prášok, len aby sa ľahšie vážilo
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Sprej olejového stavu je však dokonalým spestrením. stačí sa pripraviť a sústrediť.
 

Sfsh09

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 15, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Je možné syntetizovať amfetamíny použitím kyseliny benzoovej ako prekurzora?
 

sami7264

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2024
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Máme kvapalinu alebo liečivý sirup, napríklad difenhydramín alebo ketamín alebo čokoľvek iné, ktoré obsahujú X HCI, ako z nich vyrobíme prášok? x = čokoľvek
 
Top