Aveți întrebări?

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1
BUNĂ!
Am niște pastile.
ingredient : pseudoefedrină, clorhidrat de triprolidină hidrat

Vreau să învăț cum să extrag numai pseudoefedrina
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Hei, cum putem trimite mesaje private?, Nu văd niciun buton pentru PM.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
puneți mouse-ul pe nume și începeți o conversație

2KBrZjgMtd


sau faceți clic pe logo-ul literei din dreapta sus; și începeți o nouă conversație
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Am făcut cercetări și multe locuri spun că forma de putere a GBL sau 96-48-0 nu este posibilă. GHB da, dar nu GBL, dar China face publicitate în acest sens. Este acest lucru posibil sau nu, se presupune că au un proces publicat, dar dacă au, nu l-am putut găsi? Mă ajută cineva cu o sursă sigură sau cu o persoană care îmi poate fura marfa din Europa de Est? Ei vor face o mulțime de bani.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
1) Ce este un fir "lipicios"?
2) Există aici un fir sau o postare care să detalieze cum să obțineți cu succes substanțe chimice anunțate prin intermediul vânzătorilor de pe acest site? Am comandat de la unul dintre ei, am plătit bani și nu am văzut niciodată articolul. Am cerut chiar și un număr de urmărire și întrebarea mea nu a primit niciodată răspuns.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Iată un exemplu de subiecte de acest gen (acestea trec întotdeauna peste toate celelalte):
PtBuziIVEG

De la cine ați comandat? Adăugăm doar vânzători verificați la listă, dar dacă nu mai sunt, îi eliminăm din listă. Puteți utiliza întotdeauna serviciul de escrow. Este adevărat, nu toți vânzătorii sunt reprezentați pe forum, așa că acest lucru nu este întotdeauna posibil.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Domnule, ați putea să-mi spuneți dacă există un solvent sau o altă substanță chimică care seamănă suficient de mult cu GBL încât să pot expedia etichetat ca atare și să reziste în situația în care cineva se uită la el sau îl miroase. Orice idee ar fi foarte apreciată.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Credeți că această idee a fetelor de a transforma Gabba în GBL este fezabilă la scară largă. Chiar funcționează? În al treilea rând, am fost abordat cu oferte de GBLand desedicat Am fost sub impresia că acest lucru nu a fost chiar posibil cu GBL, Nu în ultimul rând, cred că noul tip din grupul Neon47 să fie chimice Tom. Ai citit oferta mea de a crea o sumă mare de fonduri pentru niște GBL. M-am gândit că poate ați putea face 2 butoaie pline și am trimite prin navă?
 

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2021
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Sunt nou aici... Puteți să-mi spuneți unde pot găsi bromura de amil, din videoclipul sintetic, pare a fi un lichid.
Am căutat cu sârguință, dar se pare că nu o pot localiza. Ajutorul dumneavoastră va fi foarte apreciat. Mă aflu în Statele Unite.
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
HEISENBERG

Cum ați găsit/recrutat experții? Adică, este uimitor cât de multe cunoștințe au aceștia. Cum îi mențineți angajați să răspundă la întrebări de bază și să hrănească oamenii cu lingurițe care nu dau nimic în schimb?
 

systemd

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Bună ziua,

Sunt destul de sigur că a existat o listă de magazine de încredere pentru a cumpăra produse finite, cum ar fi 3mmc, 4mmc și cannabinoid, cum ar fi 5cl-cladba.
Dar nu mai găsesc magazinele.
Mă poate ajuta cineva?
 

sizofrexx

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2022
Messages
14
Reaction score
10
Points
3
Vreau să accesez secțiunea RC Sunt activ pe forum de mult timp mulțumesc
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Lanțul metil mă face să mă feresc.
Ați găsit sursa undeva?
 

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Cineva îl vinde aici. Dacă poate fi consumat de unul singur, l-aș cumpăra.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Tocmai am cercetat noile chimicale existente.
Există mai mult de o mână acum.
Sunt evidențiate cu litere îngroșate roșii, dacă vreți să vă flagelați.
Nici nu știam că există Tolazoline!
Tolazoline
Tolazoline este un antagonist competitiv neselectiv al receptorilor α-adrenergici. Este un vasodilatator care este utilizat pentru a trata spasmele vaselor de sânge periferice. De asemenea, a fost utilizat cu succes ca antidot pentru a inversa vasoconstricția periferică severă care poate apărea ca urmare a supradozajului cu anumite medicamente agoniste 5-HT2A, cum ar fi 25I-NBOMe, DOB și Bromodragonfly. Cu toate acestea, este cel mai frecvent utilizat în medicina veterinară, pentru a inversa sedarea indusă de xilazină.
 
Top