Synteza metamfetaminy z P2P i redukcja NaBH4

ImRegistered

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 27, 2024
Messages
15
Reaction score
4
Points
3
Dlaczego izopropyl jest dodawany do metyloaminy+meoh? Nie widziałem użycia tego rozpuszczalnika w innych podobnych opisach
(Link w powyższym poście)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Ponieważ jest to potrzebne do ponownego rozpuszczenia metyloaminy w IPA. Jest to lepsza opcja w porównaniu z moim opisem, ponieważ pozwala pozbyć się wody i zwiększyć wydajność.
 

Heligo554

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Zakładając, że nieumyślnie dodasz zbyt dużo NaBH4 na raz i temperatura wzrośnie do 30C, czy jest jakiś sposób, aby to zapisać, czy też musisz zrestartować grę?
Tak, wiem, że jestem kompletnym idiotą... Dodałem kolejne 300ml IPA, żeby ponownie wszystko rozcieńczyć i teraz wygląda na to, że przynajmniej coś się znowu dzieje.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Należy unikać takich wahań temperatury, ponieważ znacznie zmniejszają one wydajność. Można kontynuować tę partię. Warto mieć coś zamiast niczego.
 

Amin. M

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Dziękujemy za włożony wysiłek
Jak przekształcić produkt końcowy w kryształ?
 

Grubby

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
21
Reaction score
9
Points
3
Nie udało mi się wyprodukować amfetaminy. Chciałbym zapytać mistrza. Dlaczego nie możemy bezpośrednio destylować produktu o temperaturze wrzenia wolnej amfetaminy po zakończeniu reakcji redukcji NaBH4? Chcę poznać zasadę.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Mam nadzieję, że pewnego dnia otrzymasz odpowiedź, a ja będę mógł poszerzyć swoją wiedzę
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Przetestowałem tę metodę, która początkowo działała całkiem dobrze. Każde dodanie NaBh4 powodowało lekką egzotermię 2-4 ° (8-12 °) Kiedy skończyłem po około 6 godzinach, temperatura wzrosła do 45 ° w ciągu 30 minut, chociaż chłodzenie odbywało się przy -20 °. Nie znam wydajności, zdam z tego relację później. Moje pytanie brzmi: jak to się dzieje, że temperatura wzrasta tak nagle? Jak mogę tego uniknąć? Skalowanie staje się trudne, jeśli muszę czekać 30 minut za każdym razem, gdy dodawany jest NaBh4. Czy mogę coś zmienić lub wrócić do metanolu?
 

Seekinglife01

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 8, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
W etapie 4, rys. 14, z kolby destylacyjnej wypłukuje się 10-20 ml etanolu.
Czy zamiast etanolu mogę użyć innego rozpuszczalnika, np. metanolu lub izopropanolu?
A może mogę użyć etanolu denaturowanego, ponieważ nie mogę dostać etanolu niedenaturowanego?
 
Top