Synteza JWH-018. Mała skala.

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Podstawione chlorki 1-naftoilowe - 4-metoksy lub 4-etylo -1-naftoilowe. Chlorek 1-adamantanokarbonylowy, chlorek 2-izodobenzoilowy, chlorek 2,2,3,3-tetrametylocyklopropanokarbonylowy itp.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Tak, oczywiście lepiej jest kupić chlorek niż go wytwarzać, nie jest to najprzyjemniejsza procedura.
 

Khaled

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Zamiennikiem chlorku naftoilu jest chlorek benzoilu 99%.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Piec MW, zlewki, wagi, młynki, filtry itp.
PS: Kto syntetyzuje ADBB-noidy z głównym odczynnikiem (z węglanem potasu), może spróbować tej syntezy, zaczynając od kroku 4.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Proszki muszą być kruszone w jednej średnicy, aby równomiernie się rozprowadzały.
Fiolki są używane w reaktorze mikrofalowym. W przypadku domowej kuchenki mikrofalowej używamy zlewek i krótkiego, ale częstego napromieniowania.
 
Last edited by a moderator:

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Czy ktoś może mi wyjaśnić, jak podzielić czas napromieniowania, gdy używam domowej kuchenki mikrofalowej?
 

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2021
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Pytanie... Jakie są różnice między JWH-018 a UR-144?
w tym, ale nie ograniczając się do siły. Co doceniam!!! Nie mogę się doczekać
czekając na odpowiedź/wyjaśnienie.

 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Witam, lepiej otworzyć sekcję Farmakologia. Tematy dotyczące JWH-018 i UR-144 są w pełni opisane. Można je porównać.
 

D4ftmonk

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
W artykule stwierdzono, że JWH może być stosowany w płynie, co oznacza, że w przypadku produkcji na małą skalę nie można go stosować do mieszania z tytoniem?
 

阿卡Mario

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Czy potrzebujesz ogrzewania podczas reflow?
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Mam wszystkie prekursory do przetestowania tej syntezy mikrofalowej, ponieważ chemia brzmi bardzo obiecująco i edukacyjnie, ale nie mam tlenku glinu.

Chciałem zsyntetyzować tlenek glinu (Al2O3), ale mam tylko NaOH i H2SO4, ale nie mam HCL, a jestem przekonany, że będę potrzebował HCL do czystszej ścieżki syntezy.

Czy są jakieś inne odczynniki, którymi mogę zastąpić tlenek glinu (Al2O3)?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Witam Trójtlenek glinu (Al2O3) znany również jako tlenek glinu jest naprawdę łatwy do zdobycia w sklepie z materiałami stomatologicznymi, technicy dentystyczni używają różnych jego granulacji do procedury zwanej zwykle piaskowaniem, w której materiał ten jest rozpylany pod ciśnieniem na twarde (metalowe, ceramiczne lub polimerowe) materiały, głównie zęby protetyczne lub części w celu wypolerowania powierzchni. Jest to dość tani środek chemiczny, ale należy spodziewać się go w dużych opakowaniach o pojemności 3-5 litrów, a ponadto produkty stomatologiczne są droższe niż zwykłe chemikalia. Po prostu odwiedź laboratorium technika dentystycznego i po prostu poproś o kubek za darmo, może spotkasz na tyle uprzejmą osobę, która po prostu go odda, zaoferuj im trochę pieniędzy, jeśli uważasz, że to właściwe. Wskazówka: tlenek glinu można również wykorzystać do chromatografii kolumnowej, jest to główne zastosowanie w laboratorium chemii organicznej, a także do adsorpcji drogich katalizatorów w celu ich przefiltrowania, a następnie ponownego wykorzystania.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Zapomniałem wspomnieć, że tlenek glinu jest bardzo często używany w chemii mikrofalowej (zwłaszcza podczas pracy z urządzeniem domowym, ponieważ profesjonalne reaktory MW są niezwykle drogie, nawet w porównaniu z najbardziej wymyślnymi reaktorami wsadowymi), ponieważ mają efekt ekranowania (mam nadzieję, że mam rację), a w każdym razie często wspomina się o tym jako o "kąpieli", więc reaktor pozostaje w zlewce wypełnionej pewną ilością Al2O3. Mam nadzieję, że to pomoże.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
@H, dałeś mi powód, aby przynajmniej jutro odwiedzić sklep dentystyczny. Doceniam informacje, bardzo przydatne. Kciuki w górę!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Cóż, cieszę się, że dałem ci wiarygodną wskazówkę (z powodzeniem wykonałem chromatografię kolumnową z tlenkiem glinu, który zaoferował mi mój dentysta, który jest również wykwalifikowanym technikiem i sam wykonuje protezy dla swoich pacjentów). Sklepy, które dostarczają te często chemikalia, a jeszcze częściej mieszaniny, a także narzędzia i sprzęt, nie mają zwykłej polityki zaopatrzenia chemicznego i można tam znaleźć wiele przydatnych rzeczy dla chemików, ale niektóre są drogie, jeśli powiedzmy, że mają być używane bezpośrednio w jamie ustnej pacjenta, ale materiały dla techników są znacznie bardziej przystępne. Będziesz musiał zdecydować o granulacji tlenku glinu (siatki), którą możesz uporządkować.
 

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Mam wszystkie składniki, próbuję rozdzielić 8 i 4 minuty napromieniowania na 2 na 2 minuty i pozwolić produktowi ostygnąć między nimi, ale to nie działa. Czy ktoś mógłby pomóc z tym pls.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Możesz spróbować podzielić go na 10-25 sekund. Nie schładzaj ich zbyt mocno.
 
View previous replies…

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Próbuję podzielić go na 10 sekund, najpierw nie działa, a potem próbuję podzielić 20 na 20 sekund. i po tym efekt jest zbyt słaby, nie można go porównać z jwh 018 nawet z thc.!!!?
 

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Należy zauważyć, że chlorek 1 naftoilu zamienił się w ciało stałe z powodu spadku temperatury.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Czy jesteś pewien swoich odczynników? Czy sprawdziłeś ich mp?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Cześć, nie zrobiłem tego. Zapytałem o tę syntezę Williama. Dzięki za opinię.
 

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Piszę do Williama w pm. Mam nadzieję, że odpowie. Ale jestem pewien, że coś jest nie tak.
 

mkcvnvn

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Top