Synteza JWH-018. Mała skala.

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Czy ktoś może szczegółowo wyjaśnić krok 7 i 8, proszę :(
Podobnie jak filtrowanie, użyj filtracji próżniowej lub nie, a mycie po prostu umyj zwykle lub użyj techniki chemicznej mycia. A kroku 8 nie rozumiem, bo myślę, że kroki 7 i 8 są nieistotne. Al2O3 wysuszony nagle w kroku 8 pojawił się EtOH. Więc Al2O3 nie został użyty?
Przepraszam, ponieważ jestem nowicjuszem, proszę, naucz mnie!
Dzięki
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Nie znam szczególnie tego przepisu, ale moim zdaniem...
7 - musisz przefiltrować swoją mieszaninę, aby odzyskać Al2O3. umyj go wodą 2x i pozwól mu wyschnąć; zachować na inny czas.
8 - dodaj wodę do płynu (który przefiltrowałeś), a utworzy się ciało stałe (JWH-018)
 

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
7. Więc przefiltrowałem mieszaninę do bezpiecznego Al2O3, więc mogę go ponownie użyć do następnej syntezy.
8. A ciecz z przefiltrowanego Al2O3 nazywana jest fazą EtOH? Czy tak?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

Tak więc, myślę, że twoja mieszanina bez Al2O3 jest nazywana fazą EtOH (ponieważ dodałeś ją wcześniej...).
 

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Tak, rozumiem. Dziękuję za podzielenie się swoją opinią.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Etanol jest używany do oddzielania produktu, którego potrzebujemy, od nierozpuszczalnych i niepotrzebnych rzeczy, o to właśnie chodzi
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

Jeśli zmienimy dawkę receptury; jak x2 lub x5; było w porządku lub musimy zmienić moc mikrofal? lub nie możemy....
 

CCnotsogreasy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 2, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Czy mogę użyć innych indoli? takich jak popularne, takie jak indolo-3-karbinol lub kwas indolo-3-octowy, przepraszam, jeśli to szczególnie idiotyczne pytanie, ale jestem w tym nowy. byłbym również wdzięczny, gdybyś mógł poświęcić trochę czasu na wyjaśnienie mi syntezy.
 

kaybettikmibaşkan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 14, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Nie ma filtra próżniowego, maszyny mieszającej.

pytanie 1.
-Indol (0,117 g) zmieszano z obojętnym Al2O3 (1 g) i zmielono razem do uzyskania jednorodnego proszku.
(dodać wodę lub aceton wymieszać. lub bez wody lub bez acetonu wymieszać. ręcznie wymieszać prawo bez wody).

pytanie 2-
Końcową mieszaninę w zamkniętej fiolce mikrofalowej o pojemności 5 ml poddano napromieniowaniu w reaktorze mikrofalowym w temperaturze 100 *C (400 W) przez 8 minut.
(jaka nazwa 5 ml )
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Proszki muszą być kruszone w jednej średnicy, aby równomiernie się rozprowadzały.
Fiolki są używane w reaktorze mikrofalowym. W przypadku domowej kuchenki mikrofalowej używamy zlewek i krótkiego, ale częstego napromieniowania.
 
Last edited by a moderator:

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Czy ktoś może mi wyjaśnić, jak podzielić czas napromieniowania, gdy używam domowej kuchenki mikrofalowej?
 

bunny

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 22, 2022
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Chłopaki, jest ktoś, kto wypróbował tę metodę. czy jest skuteczna. Chcę wdrożyć, nie chcę tracić czasu i pieniędzy ............. !
 

hofmaN.

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Czy ktoś może podać mi wszystkie numery CAS dla tych chemikaliów?
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3

M8Fu4nG.png


Tutaj znajduje się arkusz z CAS. W przypadku niektórych rzeczy będziesz musiał ominąć prawo (?), Na przykład czysty etanol jest nielegalny w Europie dla gospodarstw domowych, ale po prostu użyj taniej wódki i destyluj ją :)
w przypadku niektórych odczynników będziesz musiał udowodnić, że jesteś właścicielem jakiejś firmy.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Bez destylacji wódkę można zastąpić innym alkoholem (np. alkoholem izopropylowym).
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
dziękuję za obfitość informacji
Mam kilka pytań,
1 - jeśli ktoś wytwarza naftoiloindol inną drogą, wydaje się, że może zacząć również od kroku 4 (co oznacza, że Al2O3 nie koliduje z drugą procedurą, ponieważ najwyraźniej nie ma między nimi pracy).
2 - Jaka jest oczekiwana wydajność w porównaniu z tradycyjnymi metodami ogrzewania, szczególnie dla JWH-018, mam na myśli, czy można to przeprowadzić w procedurze podobnej do adb-b (pod warunkiem, że ma się naftoiloindol i oczywiście 1-bromopentan) (i dany węglan)?
3 - Czy reakcja przebiega gładko, jeśli 1-bromo-5-fluoro-pentan w obu metodach reakcji (MW lub ogrzewanie)

na zdrowie
 

jHRfi8rLii

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

Czy otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? również jestem zainteresowany
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
nie ma za co przepraszać :(
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Cześć, myślę, że tak. Nie trzeba jej jednak zbytnio zwiększać. Lepiej zacząć od małej mocy, np. 400-500 W.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
drodzy eksperci,
Przez pewien czas nie byłem aktywny, ponieważ zmieniła się moja sytuacja i lokalizacja.
Znajduję się teraz w Ameryce Łacińskiej (Salwador). I nigdy nie sądziłem, że w jakimkolwiek kraju tak trudno jest otrzymywać paczki z zagranicy. Chcę wiedzieć, czy ktoś z ekspertów i pomocników w zakupie ma doświadczenie, jak to działa tutaj i mam nadzieję, że może ktoś może mi pomóc, jak bezpiecznie uzyskać integridents na małą skalę, przyjazną dla początkujących, syntezę kannabinoidów.
pozdrawiam
 
Top