Masz pytania?

fibinachi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Zastanawiałem się, czy wątek dotyczący linków do innych stron internetowych związanych z lekami byłby pomocny, zwłaszcza jeśli reklamujesz swoje forum na ich stronie (bluelight i erowid od razu przychodzą na myśl).

Chciałbym również zobaczyć podsekcję przeznaczoną do recenzowania sprzedawców tutaj. Jeśli zaczniecie reklamować rynki Darknetu, przydałoby się również miejsce na ich recenzję.
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
O nie, co się stało?
Nie podoba mi się ten styl, czy mogę go zmienić?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Dlaczego tego nie lubisz? To dość wygodne, kwestia przyzwyczajenia.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Witaj Heisenberg, czy mógłbyś mi powiedzieć, jakie systemy bezpieczeństwa ma to forum? Mam na myśli, że przechowuje logi IP itp?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Wyłączyliśmy rejestrowanie adresów IP. Co więcej, możesz korzystać z domeny onion za pośrednictwem przeglądarki tor, możesz bezpiecznie przesyłać obrazy, ponieważ automatycznie usuwamy wszystkie metadane. Wszelkie wiadomości w prywatnych wiadomościach są przechowywane tylko przez 30 dni. Możesz korzystać z szyfrowanych czatów, żadne klucze deszyfrujące nie są również przechowywane na naszych serwerach, po potwierdzeniu ich zapisania.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
I tak, forum działa dobrze bez JS. Nie widzę jednak powodu, by obawiać się JS w 2k22.
 
Last edited by a moderator:

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
OK Sir, to ważna informacja... I tak będę wyłączał JS haha.... im większe bezpieczeństwo tym lepiej....
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
To dobry ruch z waszej strony, ale czy jesteście również gospodarzami forum, czy tylko operatorami, którzy je wynajęli, czy serwer działa w maszynie wirtualnej, czy jako samodzielne urządzenie.
Tło, może nie logujecie żadnych danych, ale sam hoster może to robić i wszystkie serwery działające jako maszyna wirtualna mogą być w pełni logowane z tego co wiem. Właściwie to nawet nie powinienem się w to mieszać, myślę, że wiesz co robisz.
Nawet w 2022 roku wiele skryptów javascript jest nadal używanych do odczytywania danych przeglądarki, aby wykonać tak zwane odciski palców w celu śledzenia użytkownika w sieci. Ponieważ żadne javascripty innych firm nie muszą być tutaj ponownie ładowane, oprogramowanie forum i jego operatorzy muszą mieć pełne zaufanie, że takie dane nie są odczytywane w celu ponownego włączenia javascriptów.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Aby rozwiązać problem sieciowych odcisków palców, musisz użyć oddzielnego urządzenia do pracy. Na przykład, mam oddzielny komputer i punkt dostępu do Internetu.
Jeśli pracujesz w branży farmaceutycznej, nie jest trudno kupić laptopa.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ok, ale to nie rozwiązuje problemu odcisków palców, użytkownik będzie identyfikowany również z tym laptopem i może być określony jako zawsze ten sam unikalny użytkownik. W ten sposób można również utworzyć profil, który może nie zawierać prawdziwej osoby, ponieważ nadal jesteś anonimowy, ale mogą śledzić odcisk palca i szukać błędów, które popełniasz, aby być może cię zdemaskować. Jeśli wyłączenie javascript sprawia, że nie można cię namierzyć, ponieważ 10 000 laptopów i komputerów PC ma ten sam odcisk palca torproject, to jest to duża różnica. Wtedy nie można cię namierzyć. Mam nadzieję, że dobrze się wyraziłem.
Ale szkoda :(
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Niebezpieczne jest nie tylko włączanie JavaScript w ciemnej sieci, ale wszędzie.
JavaScript może być wykorzystywany do deanonimizacji użytkowników za pomocą exploitów i złośliwego oprogramowania.
Z tego powodu zaleca się wyłączenie JavaScript, jeśli anonimowość i bezpieczeństwo są dla Ciebie ważne.
To samo dotyczy Flasha, a nawet CSS w mniejszym stopniu... chociaż wyłączenie CSS prawdopodobnie zepsułoby prawie każdą stronę internetową.

również strona nie działa już, jeśli javascript jest wyłączony.
Nie można czytać prywatnych wiadomości, a także oglądać filmów.
jest to poważny problem bezpieczeństwa
NIGDY NIE UŻYWAJ JAVA JEŚLI ROBISZ COŚ PRYWATNEGO, BO TO NIE JEST PRYWATNE KIEDY GO UŻYWASZ.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Jedyną rzeczą, która nie działa na naszej stronie bez javascript, jest oglądanie filmów, w przeciwnym razie można korzystać ze wszystkich funkcji.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

jeśli masz czas możesz wysłać mi prywatną wiadomość plz ?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mając to wszystko na uwadze, chciałbym podkreślić, że rozumiemy, iż większość odbiorców jest zainteresowana pracą bez JS. Dlatego dołożymy wszelkich starań, aby korzystanie z witryny bez JS było jak najbardziej produktywne. Musisz jednak zrozumieć, że kiedy balansujesz między pracą z JS i bez niego, balansujesz między przeszłością a teraźniejszością.
 
Top