Masz pytania?

delkibrother

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 27, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Witam WW ;)
Sprawdziłem forum, znalazłem kilka przydatnych dokumentów, ale nadal zastanawiam się, czy można poprosić o pełną instrukcję tworzenia jednego konkretnego "związku chemicznego"?

Naprawdę fajna robota.
Miłego początku tygodnia :)
 

billy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Witam, proszę o jakieś filmy na temat metod bezpośrednio z aoils i czy aoils i bmk to to samo.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Zwróć uwagę na tę sekcję forum. Znajdziesz tam kilka obszernych publikacji na temat różnych ścieżek syntezy mefedronu.
Jeśli nadal masz pytania, możesz zadać je w odpowiednich wątkach lub napisać prywatne wiadomości do naszych ekspertów.
 

delkibrother

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 27, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Dokładnie to sprawdzałem i przeglądałem te przepisy. Dziękuję za odpowiedź. Fajnie też, że w razie pytań mogę napisać do ekspertów bezpośrednią wiadomość. Dziękuję uprzejmie i życzę miłego dnia :)
 

spaggydee

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 27, 2022
Messages
12
Reaction score
18
Points
3
Jakieś źródła zaopatrzenia w USA dla acetofenonu, heksanofenonu, walerofenonu i innych podobnych ketonów?
Dodatkowe źródła odczynników w USA?
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Muszę wiedzieć, jak silny jest kannabinoid 7add... znam 5cl... porównując z 5cl, który wynik 7add stoi
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Alphabay wygrywa. Personel jest dostępny przez całą dobę, więc odpowiedzi na wszelkie pytania zostaną udzielone szybciej niż na jakimkolwiek innym rynku. Mają też niezłą listę sprawdzonych dostawców, co sprawia, że jest to świetne miejsce, aby uzyskać wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.
 

wodanez

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3

Znalazłem was dwa tygodnie temu i spędziłem kilka ostatnich dni czając się - naprawdę jestem pod wrażeniem forum!

Czy Ty (lub ktokolwiek inny tutaj) masz rekomendacje dotyczące najprostszych/najbardziej podstawowych rzeczy do wyprodukowania (szczególnie z perspektywy pozyskiwania odczynników)?

Tak naprawdę nie szukam niczego na sprzedaż - po prostu nieuczciwy były student chemii 😋. W przeszłości eksperymentowałem z tworzeniem podstawowych psychodelików (napoje nasycone Blue Lotus, proste ekstrakcje grzybów), ale potrzebuję czegoś bardziej złożonego, aby zmoczyć stopy.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

To zależy od tego, co zamierzasz kupić. W każdym przypadku nasi specjaliści wybiorą najbezpieczniejszą dostępną opcję.
 

wodanez

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Czy mówienie o tworzeniu legalnych środków psychoaktywnych z powszechnie dostępnych produktów roślinnych byłoby tutaj akceptowalne?

Dużo eksperymentowałem z tworzeniem całkowicie legalnych mikstur z takich rzeczy jak kwiat niebieskiego lotosu i niektóre rodzaje kakao - chętnie podzielę się niektórymi z nich, jeśli będzie to właściwe.
 
Top