Masz pytania?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@Dragonrevolt, Obecnie pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. Na razie wyłączę automatyczne wypłaty, aby ręcznie dostosować prowizję, dopóki obciążenie sieci Bitcoin nie znormalizuje się do normalnego rozmiaru.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
W niektórych z tych reakcji mówi się o użyciu wodorotlenku sodu... czy można użyć cieczy zamiast kryształów?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Synteza MDMA jest obecnie trudna ze względu na prekursory, ponieważ nie tworzą one filmu z syntezy glicynianu PMK, który jest dla nas najbardziej opłacalny, aby mieć możliwość nie kupowania kontrolowanych produktów.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Pomagam uruchomić rynek DN na Torze. Jakie są zasady dotyczące reklamowania i rekrutowania sprzedawców na forum. To poważny rynek i nie chcemy nigdzie zostać zbanowani
 

TheIntterBOY

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Witam, jestem zainteresowany zakupem i zaoferowano mi próbki. Czy są one bezpłatne? W takim razie co się stanie, jeśli ostatecznie nie kupię, zadłużę się u wielbłąda? dzięki
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
@HEISENBERG czy widzisz możliwość dodania trybu ciemnego do tej strony? Wiem, że istnieje opcja ciemnoszarego motywu, ale większość ekranu jest nadal biała.

Idealnie byłoby, gdyby tryb ciemny był oddzielony od dostosowywania motywu, dzięki czemu nadal mógłbym mieć ładne kolory z przyjaznym dla wzroku interfejsem. 😅
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Kiedy transakcja zostanie zaakceptowana przez escrow, co dalej, czy klient wysyła ją na rynek, a następnie środki są zwalniane do sprzedawcy po dostarczeniu produktu? Zastanawiam się tylko, jak się stąd wycofasz, jeśli tak się stanie?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
Czy rozważałeś przeniesienie kategorii forum? Wiem, że to drobnostka, ale organizacja nie ma dla mnie sensu ^^;

Mam wrażenie, że sekcja syntezy powinna znajdować się obok "gotowania w kuchni". Nie rozumiem, dlaczego między nimi znajdują się inne rzeczy. Nie jest to wielka sprawa, ale trochę denerwujące, gdy próbuje się nawigować
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Witam pana, kiedy robię jwh-018, ile powinienem go zmieszać z kilogramem tytoniu, aby nie spowodować przedawkowania u konsumenta, a także w jaki sposób należy go dodać do tytoniu? Czy należy go rozpylać na powierzchni tytoniu, gdy jest w stanie oleistym? Czy też powinien być sproszkowany, a następnie zmieszany z tytoniem?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
to są pytania do heisenberga ^^;

Sugerowałbym zadać pytanie w sekcji pytań ogólnych i zamiast tego @ing heisenberg (jeśli go potrzebujesz), ponieważ ten wątek dotyczy głównie forum i prawdopodobnie uzyskasz tam więcej odpowiedzi niż tutaj lol.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
btw psychonautwiki podaje dobrą dawkę 3 mg na osobę. szybkie wyszukiwanie w google mówi, że 1 milion/3 = 333333.333333. zaokrąglij to w dół i pracuj z tym może? i użyłbym proszku, aby ułatwić ważenie.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Spryskaj stan oleju idealną przyprawą. Po prostu przygotuj się i skup.
 

Sfsh09

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 15, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Czy możliwa jest synteza amfetaminy przy użyciu kwasu benzoesowego jako prekursora?
 

sami7264

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2024
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Mamy płyn lub syrop leczniczy, taki jak difenhydramina, ketamina lub cokolwiek innego, który zawiera X HCI, jak możemy zrobić z niego proszek? x = cokolwiek
 
Top