Masz pytania?

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
https://organicchemistrypoland.pl/ - bardzo profesjonalni sprzedawcy, mają prawie wszystko, czego można potrzebować, nie proszą o deklaracje itp.

https://shop.es-drei.de/ - nie zamawiałem stamtąd, ale mam znajomych, którzy wystawili mi bardzo dobre opinie na ich temat, sprzedają również nitroetan.

Czy ktoś miał kontakt z Chembro, bardzo popularnym polskim sprzedawcą, z którym straciłem kontakt ...
 

EdwardMatthew

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Więc co oni sprzedają, przepraszam, jeśli źle zrozumiałem, chodzi mi o to, że chcę mieć własne domowe zioło, czy możesz wiedzieć, jak je wyhodować? i jaki jest proces?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Nie uprawiam chwastów, a te źródła są przeznaczone głównie dla tajnych chemików, a nie dla hodowców chwastów.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Czy jesteś zadowolony ze swoich postępów? Czy był taki moment, w którym pomyślałeś, że to dla mnie za dużo stresu i pracy, zamierzam zrezygnować?
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Chodzi o moją transakcję escrow... dostałem wiadomość od kogoś, ale nie mogę jej otworzyć, ponieważ nie mam klucza do konwersacji... i kolejne pytanie... jak mogę uzyskać od sprzedawcy mój adres pocztowy? to jest bardzo wrażliwe na czas, jak sądzę
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Jeśli Twoje pytania dotyczą konkretnego zlecenia, a nie abstrakcji, zaproś mnie na czat. W czacie na zamówieniu znajduje się przycisk "Zaproś administratora".
 

L3thmode

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Jak natknąłem się na to urocze forum? Szukałem syntezy kannabinoidów. Nie jestem pewien, dlaczego nie znalazłem tego forum wcześniej!
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Czy ktoś zna metodę shake and bake?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/shake-and-bake-meth-method.9369/#post-47281

Przygotowujemy film na ten temat, którego premiera spodziewana jest w styczniu.
 

Akira

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Jeśli dokonam zakupu, ale sprzedawca nie przyjmie moich pieniędzy, czy mogę odzyskać bitcoiny?
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
czy można dodać stablecoin lub eth do płatności bitcoin mają wysoką opłatę w tym okresie, płacę 50 usd za przelew 20 usd
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Tak, to irytujące z opłatami za Bitcoiny.
Może można płacić tutaj za pomocą Monero? Jeśli nie masz Monero, możesz skorzystać z kantoru kryptowalut. Opłaty wynoszą zazwyczaj 0,5%, więc w porządku.
W każdym razie jest znacznie lepiej niż w OpSec.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@Dragonrevolt, Obecnie pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. Na razie wyłączę automatyczne wypłaty, aby ręcznie dostosować prowizję, dopóki obciążenie sieci Bitcoin nie znormalizuje się do normalnego rozmiaru.
 
Top