aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
gdzie jest moje zamówienie? zamówiłem 100g kokainy otrzymałem tylko 98,5g zamówiłem heroinę z kartelu valentino i nadal jej nie otrzymałem????? wysyłałem mu wiadomości na sesji. przez e-maile brak odpowiedzi!
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Powinniśmy sporządzić listę wszystkich pieniędzy, które wyłudził do tej pory... Przykro mi bracie
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Oto czat między dystrybutorem a mną. Może on również to zweryfikować, jeśli ma konto
RSJeTIgs7p
JbeFHW3zrX
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Czy po dodaniu testu laboratoryjnego możesz również dodać dowód zamówienia? Czyli zrzut ekranu z zamówieniem bezpośrednio od aarona (TXID, adres portfela)
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Osoba, która oszukuje innych, jest po prostu gorszym rodzajem szumowiny. Wyjdź i zarabiaj pieniądze, wykonując uczciwą pracę. Tacy ludzie są narcystyczni i nawet nie czują wyrzutów sumienia z powodu zła, które wyrządzają... jakby świat był im coś winien. Albo są wściekli na świat, bo ich życie jest do dupy. To twoja WŁASNA WINA, że twoje życie jest do dupy, pieprzony frajerze
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Całkowicie się z tym zgadzamy, staramy się jak najlepiej wykorzystać wszystkie nasze zasoby, aby naprawić te kwestie, uważaj bracie.
 
View previous replies…

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Chyba nie zadajesz tego pytania retorycznie? Bibuła nie może wyrządzić żadnej szkody, bez względu na to, co na nią nałożysz!
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
AKTUALIZACJA.

Skontaktowałem się z nim po opublikowaniu tego postu.

Poprosił mnie o przesłanie mu dowodu transakcji i rozmowy, którą odbyłem z Aaronstevensem przed jego rzekomym aresztowaniem, w którym złożono moje zamówienie.

Spełniłem jego żądania i dostarczyłem mu wszystkie posiadane dowody, które moim zdaniem były więcej niż wystarczające.
Ale od tego czasu nie odpowiedział
Nasza rozmowa miała miejsce 8 października.

Z przyjemnością przekażę ci @HEISENBERG rozmowy, które odbyłem z aaronstevensem, jeśli będzie to potrzebne, ponieważ nie opublikuję ich tutaj, ponieważ zawierają poufne informacje o danych

Nie wiem, co zrobić z tą całą sytuacją.
Jestem zdezorientowany, sceptyczny i czuję się spieprzony, i nie czuję, że robi się gówno, aby rozwiązać którąkolwiek z tych spraw ze strony aaronstevensa.

Czuję, że powinien przynajmniej mieć uprzejmość, aby codziennie informować wszystkich czekających.
Ponieważ jestem już psychicznie przygotowany na to, że moje pieniądze już dawno przepadły wraz z pieniędzmi wszystkich innych.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Całkowicie się zgadzam.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
To już nie jest ktoś, komu można zaufać. @HEISENBERG - ja bym po prostu usunął wszystkie ślady po tym użytkowniku i "valentino cartell"

Jeśli koleś został aresztowany, w jaki sposób jego konta są nadal dostępne? Cała zmiana Sesji też była buggerem - płaczcie mi rzekę, ci skurwiele NIE są tą samą organizacją, którą byli kiedyś.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Jestem bardzo rozczarowany widząc to, ponieważ miałem przyzwoitą relację przez dobrą rozmowę z tym rebeliantem @aaronstevens. Jedyną rzeczą, która mi się w nim nie podobała, było to, że nie mógł nikomu zaufać, co było dla mnie czerwoną flagą. Ludzie na tej platformie nie akceptują oszustw i mam nadzieję, że jego działania nie spowodowały, że ktoś poniósł wielką stratę.
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
-Jedyną rzeczą, która mi się w nim nie podobała, było to, że nie potrafił nikomu zaufać, co było dla mnie czerwoną flagą.


-mówi konto, które dołączyło pod koniec sierpnia. Ile masz kont, koleś?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
O co ci chodzi? marty€mcfly jest tutaj normalnym użytkownikiem. Co jest nie tak z twoim nastawieniem, wszyscy zebraliśmy się tutaj, aby przedyskutować i ocenić sytuację, nie ma potrzeby jeszcze bardziej negatywnego nastawienia!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@aaronstevens został zbanowany, z wyglądu nie zamierzał rozwiązywać żadnych problemów.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Czy możliwe jest usunięcie wszystkich jego komentarzy? Jest ich wiele, w których wspomniane są kontakty itp. - byłoby miło po prostu go usunąć...
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Mam nadzieję, że nikt nie nabierze się na ten dialog. Wszystkie te konta są tworzone przez tę samą osobę. Cała rozmowa między rzekomymi kupującymi i sprzedającymi to jedna osoba.

To zabawne, że nigdy nie słyszałem o kartelu Valentino, z wyjątkiem tej strony. Mighty podejrzanie oferuje wszelkiego rodzaju produkty, które każdy może chcieć. Zwykle jest to jeden z trzech rodzajów metaamfetaminy lub heroiny, może trawka i mdma, ale zdecydowanie nie ma kartelu z tak dużą listą dostępnych produktów, który publikuje ją na stronie internetowej i jest bardziej niż szczęśliwy, mogąc robić z tobą interesy i zapewniać tak doskonałą obsługę klienta. L o l
 
View previous replies…

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Nie rozumiem, konto jest teraz zablokowane?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Rzucasz razem mało informacji i pogłosek :) W tym wątku są prawdziwi użytkownicy / nabywcy
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Cholera, szkoda. Złożyłem u nich zamówienie 3 tygodnie temu i wszystko było w porządku. Zastanawiałem się nad kolejnym zamówieniem, zanim to zobaczyłem, cieszę się, że sprawdziłem tutaj na wszelki wypadek.
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Niestety mam takie same złe doświadczenia z aaronstevens! W międzyczasie uważam również, że jest to bardzo sprytne oszustwo w aaronstevens!
Na początku, przy mniejszych testowych zakupach różnych rzeczy, wszystko było w porządku!
komunikacja była zawsze niezwykle profesjonalna, teraz wiem też, że to były tylko "miłe słowa", aby zbudować pewien poziom "zaufania"!
Zamówiłem kilogram suchej amfetaminy!
ale przy ostatnim zakupie porządnie mnie wyruchał!
Zostałem niestety zmuszony z różnych powodów bez bb-market escrow do skorzystania z ostatniego zakupu (jeden z nich monero!).
co było największym błędem!!!
Zobaczcie co dostałem po dobrych 4 tygodniach oczekiwania!
Myślę, że zdjęcia, które zamieszczam mówią same za siebie!
Widziałem wiele brudu w moim życiu, ale to bije wszystko wcześniej!
Natychmiast skontaktowałem się z Aaronem Stevensem, aby zgłosić oszustwo i poprosić o rozwiązanie problemu, ponieważ poprzednia komunikacja zawsze była tak "profesjonalna", myślałem, że znajdą rozwiązanie, które sprawi, że oboje będą szczęśliwi! Krótko mówiąc, więcej Ale znowu nie usłyszałeś "miłych słów" i "przeprosin"!
Potem aaronstevens zniknął jak duch!
Dostarczyłbym również administratorowi forum moją historię e-maili z aaronstevensem jako dowód, gdyby pojawiły się jakiekolwiek wątpliwości!


Zawsze jesteś mądrzejszy po fakcie
AjI3V9BU1h
IOlgy7S2MR
 
View previous replies…

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Brakuje mi części, w której mówisz, że zamówiłeś H o_O Czy to ma być amfetamina, którą zamówiłeś?

Wygląda jak brud z ziemi, czy to jest to?
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Imaoo, wtf is that 😭🤣
Przynajmniej był na tyle uprzejmy, że nie wysłał mi niczego i po prostu wziął moje pieniądze. To po prostu brak szacunku.
Czy to w ogóle amfetamina, bo nigdy wcześniej nie widziałem amfetaminy w takim kolorze.
Wygląda trochę jak heroina
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Wyobraź sobie, że zostajesz aresztowany za takie gówno o_O
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Przykro mi z powodu twojej straty! To szalone, w jaki bałagan zamienił się ten wątek!
 
View previous replies…

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Istnieją sposoby na odzyskanie pieniędzy nawet w przypadku oszustwa! Ale musisz mieć do czynienia z tymi, którzy są certyfikowani i renomowani! Nie można się pomylić.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Tak, escrow z pewnością by temu zapobiegł, ale zadaniem kupujących jest pomóc platformie zrozumieć problemy, aby je naprawić. Jeśli zostaniesz oszukany w ten sposób, istnieje dział ~tutaj na platformie tak~ do tego, ale muszą to być uzasadnione roszczenia, które naruszają warunki i można było temu zapobiec w inny sposób.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
ok co to do cholery jest teraz lmao przepraszam za cokolwiek to jest to jest tak złe, że znowu zabawne jest to, że oszustwo to jedno, ale sranie w skrzynkę pocztową to drugie
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top