Fenilacetona (P2P) sintēze no benzaldehīda ar butanonu

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Pat samazinātā versijā.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Pārpalikums darbojas kā šķīdinātājs reakcijā. Pieejamības ziņā mēģiniet izmantot pārtikas etiķa koncentrātu. Bet ar ūdens pārpalikumu ir jādomā par papildu šķīdinātāju.
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Nav problēmu
Nav problēmu atrast 60% koncentrāciju lielos daudzumos. Vai ar to pietiktu, vai arī vispirms būtu nepieciešams to dehidrēt?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Jā, drīzāk ūdens pārpalikums radīs nestabilu skābi, ja vien tā darbojas uz vietas, bet tas diez vai būs laikā. Jūs varat mēģināt veikt destilāciju vai ekstrakciju.
 
Last edited:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Pastāv arī alternatīvs ceļš. Izmantojiet ūdeņraža pārskābi un nātrija karbonātu (nātrija karbonātu, Na2CO3), lai radītu nātrija perkarbonātu, kas ir spēcīgs oksidētājs, tāpat kā perietiķskābe. Reakcija būs atšķirīga, bet galarezultāts būs tāds pats.

Rediģēts: drīzāk var izmantot dzeramo sodu (NaHCO3), lai izveidotu epoksīdu, kam seko hidrolīze (analoga Veica-Šēfera epoksidācijas reakcija).
 
Last edited by a moderator:

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Tātad, jūs domājat, ka mēs varam izgatavot 2-acetoksi-1-fenil-1-propēnu ar nātrija perkarbonātu ? kāda ideja par recepti ?
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Sveiki, patīkami iepazīties, es esmu jauns dalībnieks šeit no Indonēzijas, es gribētu pajautāt visiem ķīmiķiem, es gatavoju p2p no penilskābes un svina un ledusskābes nerūsējošā tērauda pudelēs, es saņēmu gandrīz 100% dzeltenu un sarkanu eļļu un ūdeni, es gribētu pajautāt, vai dzeltenā eļļa ir penilacetons un kā to nomazgāt no citiem piemaisījumiem, paldies visiem ķīmiķiem, kas ir gatavi atbildēt uz maniem jautājumiem.
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Sveiki, patīkami iepazīties, es esmu jauns dalībnieks šeit no Indonēzijas, es gribu jautāt visiem ķīmiķiem, es izgatavoju p2p no penilskābes un svina un ledusskābes nerūsējošā tērauda pudelē, es ieguvu gandrīz 100% dzeltenu un sarkanu eļļu un ūdeni, es gribu jautāt, vai dzeltenā eļļa ir penilacetons, un kā to nomazgāt no citiem piesārņotājiem, paldies visiem ķīmiķiem, kas vēlas atbildēt uz manu jautājumu.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Ko jūs ieteiktu izmantot, ja hloroforms nav pieejams?
 

Jamroz

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2022
Messages
16
Reaction score
2
Points
3
Es gatavoju hcl gāzi no sērskābes un sālsskābes, vai kāds var man pateikt, kāds daudzums man nepieciešams hcl un h2so4? kad es zinu, ka esmu pievienojusi pietiekami daudz gāzes?
 

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
8
Points
3
Es varu jums pastāstīt, ka šajā pašā reakcijā Samazinātā mērogā Viņi izmantoja 200 g benzaldehīda uz 300 G MEK. Neesmu pārliecināts, uz kuru no tiem, uz kuriem jūs pamatojat savu gāzes pievienošanu, bet viņi pievienoja, līdz maisījums bija par 40 G smagāks. Tāpēc es atkal neesmu pārliecināts, vai jūs varat to interpolēt ar benzaldehīdu vai MEK atkarībā no tā, kādus svarus jūs izmantojat, bet es zinu, ka svars ir no laba avota. Ar šo reakciju šajā vietnē viņi izmanto 50/50 benzaldehīda MEK. Es varu mēģināt meklēt apkārt, un es jums ziņošu, ja es atradīšu kaut ko konkrētu.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Es teiktu, ka DCM, bet es varu kļūdīties.
Hloroformu var arī viegli pagatavot, reaģējot aukstā 0* C balinātājā ar acetonu stehiometriskos daudzumos ar nelielu 10% izh molāro pārpalikumu balinātāja. nilered ir video.
 

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
8
Points
3
Iedomājieties, cik daudz pudeļu balinātāja būtu jāizmanto, lai izgatavotu hloroformu, kas nepieciešams kādai apjomīgai reakcijai. Es zinu, ka tūlēns darbojas ļoti labi, un, tā kā tas ir viegli nopērkams, es to arī izmantoju.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Es redzēju video, bet mani galvenokārt interesē liela mēroga ražošana, iegūt 6 l hloroforma šādā veidā nav īsti lēti un efektīvi. Es, iespējams, mēģināšu tālāk hlorēt DCM līdz hloroformam.
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Vai kāds ir mēģinājis to darīt ar Karo skābi GAA vietā?
Vajadzētu iegūt daudz labāku iznākumu, vismaz es domāju, ka kaut kur to lasīju, bet nevaru atrast nevienu dokumentu.

Peracetiķskābes gadījumā GAA arī būs šķīdinātājs, bet, izmantojot Caro skābi, es domāju, ka mūsu prekursors nešķīst H2SO4 H2O2 maisījumā. Vai ir kāds priekšstats, kādu šķīdinātāju varētu izmantot ar Karo skābi?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Es būtu mazliet piesardzīgs, ja sajauktu ketonu ar karosskābi ...
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
mums ir nepieciešams iegūt noteiktu PH vai kaut ko citu ?
ja mēs veicam metodi mazākā daudzumā, tas ir arī 1,5 h?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
HCl šeit darbojas kā katalizators. Jums nav jāsasniedz pH.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Metiletilētilketons ir alternatīva

💝paldies visiem
 
Last edited:

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Es grasos izmēģināt šo sintēzi ar dihlormetānu (DCM). Es neredzu, ka tas būtu problēma, tikai tas, ka tas būs smagāks par ūdeni. Vai ir kādi iemesli, lai neizmantotu viegli pieejamo DCM un nesintezētu hloroformu?
 
Top