Fenilacetona (P2P) sintēze no benzaldehīda ar butanonu

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Liels paldies par vienkāršo un detalizēto sintētisko aprakstu!
Kā ar ūdeņraža peroksīdu, vai to varētu aizstāt? Mūsdienās tā ir patiešām kontrolējama ķīmiska viela, un to sintezēt pašam ir grūts darbs. Tas galvenokārt kalpo kā katalizators reakcijā starp ledus etiķskābi un 3-metil-4-fenil-3-buten-2-onu, vai ne? Kas varētu būt labs aizstājējs?
 
Last edited:

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
103
Reaction score
64
Points
28
Peracidi darbosies (zemāks iznākums) Bejera-Villigera oksidācija. izlasiet iepriekš minēto izmeklēšanas dokumentu.
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
152
Reaction score
67
Points
28
Alkohols/ūdens ar bāzi.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Man šķiet, ka mani patiesībā interesē šīs reakcijas stohiometrija. Citos Baire-Villigera aprakstos es, šķiet, nevaru atrast šo milzīgo GAA daudzumu. Vai kāds var man palīdzēt ar pamatojumu? Es esmu ļoti tuvu tam, lai izmēģinātu šo reakciju, bet GAA daudzums ir problemātisks.
 

billythekid

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
šis gaa daudzums ir daudz, un mans labākais minējums par to, kāpēc, ir tāds, ka peracetskābes sagatavošana in situ (reakcijas laikā) un bez katalizatora ir neefektīva, tāpēc ķīmiķis to pārkompensē, lai palīdzētu, arī GAA šeit tiek izmantots kā šķīdinātājs.
gatavojot perietiķskābi dažas dienas iepriekš un pārbaudot pieejamā skābekļa saturu, iespējams, iegūsiet labākus rezultātus. Esmu redzējis, ka profesionāļi izmanto šo metodi un labākajā gadījumā iegūst tikai 35 līdz 65 % gatavā produkta, tāpēc nepieredzējis ķīmiķis, visticamāk, iegūs vēl sliktākus rezultātus, bet jaunpienācējs, visticamāk, cietīs neveiksmi vai vēl sliktāk - savainosies. Es iesaku lasīt un mācīties, un sākt ar maziem elementiem.
pārliecinieties, ka katra posma beigās rūpīgi iztīrāt gatavo reakcijas maisījumu, Aldol kondensācijā nedrīkst pārsniegt -5c, pēc gāzēšanas ļaujiet mek/benzaldehīdam sajaukties uz nakti ledusskapī.
Nepārsniedziet 60c Bayer villager. un izpētiet citus oksidētājus, jo man labāki rezultāti ir ar citu oksidētāju.
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
152
Reaction score
67
Points
28
Šis ir Ļoti labs viesu jautājums! Sāpeņošana JĀveic, piemēram, bāzu šķīdumu ĻOTI LIEVAI pilinot acetoksī! Tagad, kad ar šļirci noliju bāzes šķīdumu divu stundu laikā, es saņēmu pirmo P2P!
Citreiz es vienkārši ieliku visu bāzes šķīdumu acetoksī un sāku spēcīgi kratīt... xD Tā bija mana neveiksme.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Jums ir taisnība. Bez H2SO4 kā katalizatora ir nepieciešams neprātīgs GAA daudzums, lai iegūtu perietiķskābi, jo etiķskābe vienkārši nav pietiekami spēcīga. Tāpēc bieži vien priekšroka tiek dota performskābei, jo skudrskābe IR pietiekami spēcīga, lai pati katalizētu perskābes veidošanos.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
P2P un spēcīgas bāzes nesader kopā, P2P mēdz paškondensēties un polimerizēties bēdīgi slavenajā sarkanajā darvā. Vienīgais veids, kā izvairīties no pārmērīgas bāzu/ spirta koncentrācijas, ir izmantot milzīgu bāzu/ spirta daudzumu tilpuma ziņā, kas, manuprāt, ir iespējams. Ja P2P ir mazāk koncentrēts, ir mazāk iespēju paškondensēties. Es arī saku, ka ir jāizvairās no vietējiem paaugstinātas koncentrācijas punktiem, pilienu iepilinot lēnām un ļoti labi maisot. Nekad nenovērtējiet par zemu vienkāršus mehāniskus faktorus, piemēram, koncentrāciju, maisīšanu utt. - tā ir puse no nomas maksas.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Tāpēc tas bija pilnīgs izgāšanās. DCM izšķīst tieši dzeltenajā destilātā.

Tagad es iedomājos, ka hloroforms uzvedīsies tāpat. Tas ir patiešām kaitinoši.
 

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
8
Points
3
Lietojiet tulkojumu nākamajā reizē. Daudz lētāk un vienkāršāk nekā hloroformu. Bet jā, šiem šķīdinātājiem vajadzētu sajaukties tieši ar dzelteno slāni Ja jūs domājat organisko slāni Jo tie absolūti sajaucas. Tagad, ja ekstrahējat no ūdens maisījuma, iemetiet virsū nedaudz tūlīna un eļļa absolūti migrē pāri, tad vienkārši destilējiet tūlenu un izmantojiet atkārtoti. Vienīgais veids, kā iegūt šķīdinātāju no organiskā slāņa, ir to destilēt.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Aldola kondensācija.

Norādījumi par to ir iekļauti sadaļā Organiskās reakcijas



Šķiet, ka šis uzraksts vairāk atbilst tam, ko es redzu. Vai kāds patiešām ir mēģinājis ekstrahēt ar šķīdinātāju no organiskā slāņa. Hloroforma izmantošana nedarbosies, jo tas ir sajaucams ar organisko slāni. Ja vien es kaut ko nepalaidu garām, šis apraksts ir jāpārbauda un jāmaina.

Vai kāds jau ir mēģinājis šo sintētisko vielu.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
152
Reaction score
67
Points
28
LABI. Vienkārši karsē benzhīdu un MEK ar sālsskābi apmēram 3-5 stundas. Temperatūra: 90-110 C.
Tikai paldies man. :)
 
View previous replies…

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
8
Points
3
Tas ir diezgan ideāli piemērots personiskai lietošanai
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
152
Reaction score
67
Points
28
28 g rūgto mandeļu aromāta (1 pudele) + 22 g MEK + 30 g ~18% sālsskābes. 100°C grādi.
Laiks: 4 stundas (mans attēls ir rezultāts).
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
152
Reaction score
67
Points
28
Nākamnedēļ es saņemšu jaunus stikla traukus, lai varētu sākt eksperimentēt nākamajā līmenī.
 

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Šī metode izskatās satriecoši, otc lētas ķimikālijas.
Kāpēc dārgi dcm, kamēr pastāv hloroforms. Ja jūs vēlaties ilgu laiku coock jūs sapratīsiet, ka hloroforma izgatavošana ir darbs, kas jums ir jādara.
Uzrakstīt metode dalījās šeit ir perfekta, tas parāda, ka to uzrakstījis profesionālis . Es gribētu zināt, vai ir kāds video a bout šo metodi. Tnx par dalīšanos ar šo jauko rakstīt up willi
 

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
8
Points
3
Hloroforma iznākums no balinātājiem ir briesmīgs, un, lai pagatavotu pienācīgu daudzumu, būtu nepieciešama mūžīga ēra. Izmantojiet tūlenu
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Kāds ir labākais veids, kā pagatavot 50% ūdeņraža peroksīdu?

vai tam jābūt tieši 50%?
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
YT pamācības par to un veiciet matemātiskos aprēķinus ar % peroksīda, kas jums ir. Pārējos gadījumos iegādājieties no alfa aesar. Jā, labāk ir izmantot 50%, jo tajā ir daudz ūdens kā stabilizatora/šķīdinātāja, un tas var (nezinu precīzi) traucēt reakciju.
 
View previous replies…

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
8
Points
3
Jā, kā jūs to uzvārījāt, jums šķidrums jānosver uz precīziem nelieliem svariem un jāpārbauda blīvums, līdz tas sasniedz 50 %.
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Saponifikācija NaOH ūdens šķīdumā 50 grādu temperatūrā ?! Tas ir patiešām slikta ideja
 

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
8
Points
3
Jā, ja jūs gatavojaties rakstīt, ka tā ir slikta ideja, jums, iespējams, vajadzētu paskaidrot, kāpēc un pareizais veids ar atsauci, ja iespējams, lai palīdzētu tiem, kas mēģina to paveikt.....
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Visi saka, ka šai metodei ir trūkumi. Vai kāds ar šo metodi kādreiz patiešām ir ieguvis ievērojamu iznākumu?
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
P2P var destilēt arī ar ūdeni, taču tas notiek ļoti lēni. Tomēr metilfenil-nutenons JUMS JĀdestilē vakuumā, jo tajā ir ievērojams daudzums putekļu, un MPB ar ūdeni nedestilēs.
 
View previous replies…

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
8
Points
3
Ya tas būtu absolūti jāstrādā, bet... ka daudzums, iespējams, būs nedaudz atšķirīgs... varbūt iet ar mols, ja tie atšķiras, ja nē, vienkārši izmantot daudzumu, kas norādīts ar nātriju. Tomēr nātrija daudzumu ir ļoti viegli pagatavot...
 

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
8
Points
3
Pilnīgi piekrītu LOL, bet es esmu atradis veidu, kā apiet nātrija etilsulfāta metodi, kas šādā veidā darbojas diezgan labi, un, ja jums ir ērti strādāt ar dietilsulfātu un jums nav iebildumu izgatavot kastīti, ko piestiprināt pie virzuļzāģa kā kratīšanas ierīci, kas arī darbojas diezgan labi. Bet, gatavojot nātrija etilsulfātu, ievērojiet visus parastos veidus, kā to darīt, izņemot nātrija hidroksīda lietošanu, un es varu jums dot saiti uz lielu un garu procedūru par kādu pētījumu, ko viņi veica par nātrija etilsulfāta gatavošanu, un beigās viņi jums pateiks, lai atstājat vārglāzi stāvēt vairākas dienas, gaidot, kamēr nogulsnes izveidojas. Tas jums zināmā mērā būs jādara, bet, ja jums ir patiešām labs vakuumsūknis un jūs varat panākt dziļu zemu vakuumu, tad pēc tam, kad dekantēsiet etanolu, kas būs diezgan dzidrs, jūs varēsiet ļoti uzmanīgi destilēt, jo nātrija etilsulfāts ātri sadalās jebkurā temperatūrā, kas ir daudz augstāka par istabas temperatūru. Izvelciet dziļu vakuumu un atbrīvojieties no etanola, atstājot nātrija etilsulfātu. Tā nav vislētākā metode, jo spirtam jau no paša sākuma jābūt bezūdens 200 proves bez denaturējošiem sūdiem. Man tas maksāja aptuveni simts dolāru par galonu, lai to izmēģinātu. Bet es varu izvilkt tik dziļu vakuumu, ka etanols diezgan daudz destilēja, pirms es pat piemēroju siltumu. Kad es redzēju, ka tas sasniedz piesātinājuma punktu, es diezgan daudz vienkārši ļāvu tam no turienes izžūt. Izmantojot šo metodi, uz 1 mol koncentrētas sērskābes un 1,375 mol etanola jūs iegūsiet tikai pusmolu SES. Tie ir jāapvieno skābe un etanols visu laiku zem 20 grādiem pēc Celsija, lai novērstu jebkādu sānu darbību, un pēc tam, kad tie ir apvienoti, iemet to ledusskapī vismaz uz 12 stundām, lai reakcija pabeigtos. Nedariet nekādas internetā redzamās muļķības par sildīšanu līdz 140 vai līdz jebkurai citai temperatūrai. Man ir saite uz visu procedūru, kurā tā izklāstīta, un tā tika rūpīgi veikta tikai nātrija etilsulfātam. Ja jūs varētu izgatavot liela mēroga centrifūgu, es domāju pat koksa pudeli, kas karājas uz auklas, un kādu laiku šūpot šo nolādēto lietu virs galvas, jūs varētu iegūt vēl lielāku iznākumu. Bet dokumentā ir precīzi norādīts, cik daudz nātrija hidroksīda spirta šķīduma jālieto, lai neitralizētu skābi un izveidotu nātrija etilsulfātu. Šis darbs prasa tikai nedaudz pacietības, un, ja spēlējoties ar to var veltīt stundu vai divas dienā, jūs varētu iegūt pietiekami daudz nitroetāna vismaz personīgai spēlei. Es esmu pilnīgi pārliecināts, ka kāds varētu to izlīdzināt, bet es tikai maisos personiskai lietošanai. Es mazliet paskaidroju, bet, ja kāds vēlas saiti, jautājiet, un es to atradīšu.
 

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
8
Points
3
Es neapzinājos, cik gara bija šī rindkopa LOL, bet tas viss bija balss uz tekstu, ja ir kādas kļūdas, vainojiet to Google
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
152
Reaction score
67
Points
28
Labi, un es neko neesmu destilējis. Ne MPB, ne acetoksi, ne mans P2P, bet mans mīnuss bija tas, ka neveicu acetoksi saponifikāciju, pareizi. Nē, kad es to izdarīju pareizi, es ieguvu 13 g tumši oranža P2P, ko es izmazgāju a'la tēvocis Fester. Es ieguvu tik tīru P2P, ka es to redzu cauri. Un tas darbojās manā Leukartā ar formamīdu plus amonija formalāta katalizatoru un ZnCl2 katalizatoru (to var izmantot). Man ir labāks, AlCl3 katalizators Leuckart, bet es domāju, ka esmu to nepareizi. Tātad ar pareizu attīrīšanu (es attīrīju arī savu acetoksi un ieguvu tīru, ļoti saldi smaržojošu dzeltenu eļļu. Un es lasīju, ka PDF dokumentā, kad viņi nedestilēja P2P un pārbaudīja piemaisījumus, P2P bija piemaisījumi, bet ļoti nelielā daudzumā.

Man vairs nav pat destilācijas aparāta, jo tie lētie aparāti, ko es nopirku, ļoti viegli salūza. Piemēram, ja pareizi atceros, pirmajā nedēļā salūza mans magnētiskais maisītājs, kas bija manā sildīšanas apvalkā. Tāpēc man atkal ir jāpērk viss komplekts. Tagad man ir tikai Erlenmeijers, salauzta stikla nūjiņa, refluksa kolonna un sildelements. Es salauzu arī savu 100 ml mērkolbu. DAMN!

Vai kāds var man ieteikt, kāds aparāts man ir jāpērk, lai destilācijai izveidotu vakuumu. Man šajās glāzēs ir vakuuma caurumi. Un tās maksā 24/40 dolāru. Ko tas nozīmē, es īsti nezinu, es domāju, ka tas nozīmē vakuuma daudzumu, vai ko?! :)
 

Xiao hua

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 19, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
pat hcl ir burbuļojis 1,5 h. kāpēc nepievienot Hcl šķidrumu? Kāpēc. Vai kāds var man paskaidrot. Paldies
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Jūs varat izmantot ūdeni saturošu HCl. Vienkārši izmantojiet 1 litru benzaldehīda uz 2 litriem MEK un aprēķināto 35..37% sālsskābes daudzumu. Uz katriem 100 g benzaldehīda nepieciešams 20 g TĪRAS HCl. Tātad 1L benzaldehīda būs nepieciešams 200g TĪRAS HCl. Tagad aprēķiniet, cik daudz ūdens skābes jums ir nepieciešams.

Izmantojot gāzveida HCl, jūs iegūsiet nedaudz labāku dzelmi un mazāku blakusproduktu daudzumu. Bet, manuprāt, tas nav tā vērts, jo īpaši lielos apjomos. Turklāt, lietojot ūdens HCl, ir jālieto vairāk MEK, citādi HCl pārāk agri atdalīsies uz dibena.

"Gāze 1,5 stundas" ir nepareizi. Jums ir jāgāzē, līdz uz katriem 100 g benzaldehīda ir 20 g gāzes. Cik ilgi tas var aizņemt, neviens nezina.
 
View previous replies…

mckennai

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Vai mēs varam kaut ko labot??? Jūs sakāt, ka magnija sulfāts bezūdens un norādāt Na2SO4 un vienā no soļiem u atkal sakāt mgso4 par to.. Vai jūs varat skaidri formulēt precīzu pozīciju un precīzas vērtības??? Izmantošanai un pirkšanai.. Mums ir jāzina daudzums, kas mums ir jāsaņem un jāizmanto.. Jūs nenorādījāt nevienu vērtību, cik daudz mgso4 vai na2so4 mums ir nepieciešams.... Paldies
 
Last edited:

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
8
Points
3
Attiecībā uz magnija sulfātu, jo tas tiek izmantots tikai žāvēšanai, jūs varat ievietot jebkuru daudzumu, kādu vēlaties. Patiesībā nav noteikts daudzums, ko ievietot, bet atkarībā no tā, ko jūs darāt.... , piemēram, ja es gribētu izmēģināt kaut ko, kas būtu, teiksim, 200 milimetru eļļa vai kāds cits, es, iespējams, iemestu tur 15 vai 20 g magnija sulfāta un, iespējams, mazliet to vadītu, un pēc stundas vai stundas atgrieztos un vakuumfiltrētu to tieši no turienes. Ja procedūrai, ko jūs veicat, ir jābūt stingri bezūdens, jūs varētu to pašu darīt vēlreiz, varbūt pat trīs reizes, ja vēlaties pārliecināties, ka no turienes tiek izvadīts viss ūdens. Šim nolūkam pietiek ar vienu reizi.
 

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Ku0LMpbo9B
MW9AjqzdsY
Lūdzu, zvaniet man (prof. G) Es izmantoju 100:100 g materiāla un ieguvu 50 g P2P! Lai sniegtu labumu visām saprātīgām būtnēm, es nolēmu atklāt atslēgu! Ja pēdējā solī iegūsiet sarkanu gāzi, nogādājiet to destilācijai! Tas ir P2P
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
103
Reaction score
64
Points
28
Lieliski pamēģināsim šo.
1. posms, jau notiek.
45 g benzaldehīda + 200 ml M.E.K burbuļo HCL gāzi no 25 ml H2SO4 pār 25 ml sālsskābes. Apmēram pēc 30 minūtēm kļuvis spilgti sarkans, tagad maisot.
R83Rkq0cXl
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
152
Reaction score
67
Points
28
46 g benzald. (~95%) + 36,8 g MEK + 45 g sālsskābes (18%). 100°C līdz 115°C grādi.
Laiks: 4 stundas.

Domāju, ka turpmāk izmantošu šos daudzumus, jo tik lielu organisko fāzi vēl nekad neesmu ieguvis, un man nebija jāliek daudz vairāk reaģentu. Visus reaģentus es grasījos vispirms ievietot tādā pašā daudzumā kā iepriekš, bet, kad nejauši ieliku 45 g sālsskābes, lai gan man vajadzēja ielikt tos pašus 30 g. Tāpēc es maisījumam pievienoju vairāk arī pārējo reaģentu.

MEK daudzums bija proporcionāli mazāks, jo tā pietrūka, bet tas nemaz nekaitēja, jo, spriežot pēc organiskās fāzes lieluma, tas bija labi. Tagad es arī sildīju nedaudz augstākā temperatūrā. Es mēģināju sildīt arī 120-130 °C grādos, bet pēc vairākiem eksperimentiem nonācu pie šīs pakāpes aptuveni 100 °C. Zemāka temperatūra samazināja iznākumu.
NouRMTzeGD
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
103
Reaction score
64
Points
28
Vai tas ir 45 g 18% sālsskābes?
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
152
Reaction score
67
Points
28
Jā, tā tas ir.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
152
Reaction score
67
Points
28
Tagad, kad man ir vairāk nekā 100 gramu ūdens un skābes/bāzes attīrīta, bet mitra MPB (savākti no dažām reakcijām),
es gatavojos izžāvēt kristālisko šķīdumu kristālos, kas istabas temperatūrā nekustas. Es varu publicēt fotoattēlu, kurā tas redzams, un es varu publicēt arī acetoksifenilpropēna fotoattēlu ar iegūtajiem daudzumiem.
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
152
Reaction score
67
Points
28
Šī ir tā eļļa (100 g) ar manu perietiķskābi 21:th stundā. Burbuļo istabas temperatūrā.XW7imVvhtZ
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
152
Reaction score
67
Points
28
Nezinu, kāpēc šis attēls aizgāja uz sāniem, bet tajā ir redzami šie burbuļi, un
foršo krāsu, ko es vienmēr iegūstu peracetiķskābes oksidēšanas procesā. Oksidēšanas laiks bija 24,5 stundas.
 
Top