MDMA sintēze no piperonilmetilketona (PMK/MDP2P) ar skudrskābi

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
atrada šo awesome BIG mēroga MDMA caur leuckart, tas izskaidrot vēl dažus soļus, bet ir lietas, ko es dont saprotu vēl.... 1. solī iT saYS: " Pievienojiet 20 L papildu eļļa 160 L = 180 L." es dont saprast, ka skaitlis, jo viņi sāk no 150L ...Es domāju, ka tā sajaukšanas rezultāts, ka šis draugs nosaukumus tikai OIL



Šo metodi agrāk Eiropā izmantoja milzīgos apjomos, lai ražotu MDMA:

[1] 150 L MDP2P + 400 L NMF + 75 L skudrskābes :

karsē līdz 190°C (pie 140°C H2O + skudrskābe pāriet) apmēram 6 stundas, līdz
savākšanas kolbā jūtama amonjaka gāzes smaka. Nav vakuuma! Ļauj atdzist un
mazgāt ar 350 L ūdens, lai atbrīvotos no NMF pārpalikuma. Nolej 160 L eļļas un ekstrahē
atlikušo ūdeni ar 2 x 30 L DCM. Šo DCM iztvaicē 60 °C temperatūrā un 200 mm Hg.
Pievieno 20 L papildu eļļas 160 L = 180 L.

[2] Vārīt ar HCl : hidrolīze.

180 L eļļas + 100 L metanola + (250 L HCl 36% + 550 L H2O): Sajauc un vāra. 60-65 °C temperatūrā
MeOH pārtvaicējas, pēc tam pāriet uz 95 °C un tur paliek 3 stundas. Tagad jūs gatavojat
hlorīda sāli, kas izšķīst ūdens daļā. Atdzesē līdz 40°C un
ekstrahē ar 40 L DCM. Izmetiet DCM ekstraktu, jo tas ir pilns ar piemaisījumiem.
Ūdenī esošo daļu paturiet!

[3] Pamatvielas izgatavošana.

100 kg NaOH atšķaida 100 L ūdens (90 L 100% HCl nepieciešams +/- 70 L NaOH). Izmantojiet šo
NaOH šķīdumu, lai bazificētu atlikušo ūdens daļu. Nepārsniedziet 40C! Uzkarsē līdz
pH 10,3, un tad būs +/- 100 L MDMA bāzes eļļas. Ekstrahē ar 2x30 L DCM un
destilējiet DCM, lai iegūtu neapstrādātu bāzi.

[4] Destilāts.

Pie 4 mm Hg (vai jebkura cita laba vakuuma) un 145 °C temperatūrā destilē jēlbāzi līdz
un iegūstat tīru bāzi. (vispirms atdaliet DCM un ūdeni).

[5] Kristalizējas.
Ja tagad zini manu vārdu, sameklē manus ierakstus, kā tos izgatavot..... Izmanto aukstu acetonu
un HCl gāzi...
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
beigās, Kristalizācija posmā, viņš saka " izmantot acetonu aukstu un HCL gāzi.... ja es sapratu, tas nozīmē apstrādāt neapstrādātu bāzi MDMA izšķīdina aukstā acetonā, tad GĀZĒ? es zinu, hcl sāls nešķīst acetonā, bet varbūt bāze izšķīst... vai viņš nozīmē apstrādāt bāzi goo izšķīdina metanolā, gāzē un tad kristalizē aukstā acetonā? tas man izklausās vairāk loģiski?
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Domāju, ka jums ir taisnība. destilēt neapstrādātu produktu -> iegūt tīru produktu -> dilutēt ar aukstu acetonu -> acetona šķīdumu gāzēt.
Man nav tiešas pieredzes, strādājot līdz md, bet šis ir veids, kā tas ir visizprotamākais.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Tnx draugs , es noteikti mēģināšu!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Sveiki, nē. Jūs nesaņemsiet MDMA. Iespējams, jūs saņemsiet MDA, bet es neesmu pārliecināts.
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
Cik dietilēteris cik metanols cik acetons?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
2 x50 ml
pēc iespējas mazāks, lai to izšķīdinātu
aptuveni 1,5 tilpuma metanola
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
Puiši, man ir nepieciešams jūsu ekspertu padoms. Esmu uzņēmusies savu pirmo darbu bez iepriekšējas pieredzes. Man izdevās veiksmīgi pagatavot PMK eļļu un uzsākt faktisko sintēzi, kā aprakstīts iepriekš, tikai reizināju daudzumu ar 10. Septiņas stundas refluksēju ar skudrskābi un N-MF un PMK. Pēc tam tas nedaudz atdzisa, lai tas vairs nebburbuļoja (bet ne istabas temperatūrā), un es pievienoju sālsskābi. Turpināja refluksēt vēl trīs stundas. Pēc tam pievienoju pietiekami daudz NAOH, lai PH vērtība būtu 12. Līdz šim viss bija labi. Pievienoju dietilēteri un atdalīju reakcijas masu, lai atdalītos arī ēteris. Tad man radās nepatikšanas, jo es neierakstīju, ka ēterim jāpaliek kopā ar brīvo bāzi. Otra problēma bija, cik daudz magnija sulfāta izmantot. Es sasmalcināju žāvētu sulfātu un pievienoju pārāk daudz brīvās bāzes. Nākamajā dienā redzēju lielu baltu daudzumu un virsū peldošu brūnu šķidrumu, tur vairs nezināju, kas ir mana mērķa viela, attiecīgi nezināju, kas man bija jāpārstrādā tālāk. Vispirms es pagatavoju silta ūdens vannu un ieliku tajā trauku, lai iztvaicētu sulfātu. Es domāju, ka tas, kas paliks, būs mana brīvā bāze. Bet tā nenotika. Tāpēc es uzsildīju daudzumu līdz 100 grādiem, cerot, ka sulfāts iztvaikos. Nekas nenotika, izņemot tvaiku, kas stipri smaržoja pēc anīsa, gandrīz kā marcipāns, bet sulfāta nebija. Palikusi balta masa, kas arī smaržoja pēc anīsa. Tad es ieliku sālsskābi jaunā traukā, pilināju sērskābi, lai izraisītu reakciju uz HCL gāzi. Arī tas nenotika, tāpēc es uzkarsēju skābes un novirzīju tvaikus uz balto masu. Visur bija burbuļi, bet krāsa nemainījās uz brūnu. Tā palika balta. Es to filtrēju ar Bihnera vakuuma filtru un izsmērēju daudzumu bļodā. Es ievēroju recepti un uzkarsēju metanolu līdz 50 grādiem. Tad metanolu uzliku uz dūņām un samaisīju, lai tās izšķīdinātu. Ļāvu tam atdzist līdz 25 grādiem un uzliku virsū aukstu acetonu no ledusskapja. Kondīcija: Baltā pasta zem šķidrumiem virs tās. Pēc brīža izlēju šķidrumus un ieliku bļodu traukā, lai to vakuumētu. Lēnām, pēc burbuļošanas, daudz kas nenotika. Tāpēc es gribēju atkārtoti kristalizēt šo daudzumu. Ieliku to vārglāzē un uzsildīju līdz 150 grādiem. Nekas vairs nenotika. Ļāvu tai atdzist un hermētiski noliku malā.
 

Attachments

  • LKsWk31BXe.jpeg
    LKsWk31BXe.jpeg
    2.5 MB · Views: 283
  • k7HBbjQmwf.jpeg
    k7HBbjQmwf.jpeg
    2.6 MB · Views: 276
  • o5UtZOBy9E.jpeg
    o5UtZOBy9E.jpeg
    3 MB · Views: 262
  • 0XWycdeKur.jpeg
    0XWycdeKur.jpeg
    3.6 MB · Views: 280
  • rXD7IjHW0L.jpeg
    rXD7IjHW0L.jpeg
    3 MB · Views: 274
  • KQnfrp0sUX.jpeg
    KQnfrp0sUX.jpeg
    3.3 MB · Views: 278
  • sh025dmxnR.jpeg
    sh025dmxnR.jpeg
    4 MB · Views: 265
  • SyzgWBH7Nt.jpeg
    SyzgWBH7Nt.jpeg
    2.9 MB · Views: 261
  • D3CTcUaNdB.jpeg
    D3CTcUaNdB.jpeg
    2.7 MB · Views: 262
  • rXiBZhTCpj.jpeg
    rXiBZhTCpj.jpeg
    3 MB · Views: 259
  • kxa8E0pbKg.jpeg
    kxa8E0pbKg.jpeg
    3 MB · Views: 273
  • JQx0BrbOD2.jpeg
    JQx0BrbOD2.jpeg
    3.7 MB · Views: 274
  • GPuibz6XcF.jpeg
    GPuibz6XcF.jpeg
    3.1 MB · Views: 285

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
"Tad man radās nepatikšanas, jo es neierakstīju, ka ēterim jāpaliek kopā ar frībāzi."

Ko jūs ar to domājat, ko jūs darījāt pēc tam, kad savācāt ēteri ar frībāzi? Vai jūs pievienojāt magniju ēterim?
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
Es atdalīju ēteri no brīvās bāzes un pēc tam izžāvēju brīvo bāzi ar magniju.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Tā ir problēma. Jums vajadzēja izžāvēt šķīdinātāju, kas satur frebāzi.
Tātad vai nu izžāvējiet ēteri ar frībāzi, vai acetonu, kurā jūs gatavojaties sajaukt frībāzi pirms gāzēšanas.
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
Tātad, ko es varu darīt tagad kādi soļi, lai droši kādu masu ?
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Nu, es nezinu, cik ļoti tu esi sajaucies ar frībāzi, bet, ja tajā ir tikai sauss magnijs, es to sajauktu ar bezūdens acetonu, tad to gāzē.
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
Nu, paldies, es mēģināšu
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
Jūs mani
an sildīšanas vai destilācijas vai hcl gāzi?
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Neesmu pārliecināts, vai saprotu jūsu jautājumu.
Bet tehniski jums vajadzētu būt gumijveida masai, kas sastāv no brīvās bāzes, kas sajaukta ar magnija sāļiem.
Ņemiet to un sajauciet ar bezūdens acetonu.
Tad noņemiet magniju, kas atdalīsies un nokritīs uz dibena.


tad izmantojiet gāzes burbuļgāzi.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Piekrītu. Nesaprotu, kāpēc @RA!NER nolēma šo maisījumu sildīt. Nav šķīdinātāja. MgSO4 neizkausēsies. Vienkārši jāpievieno tāds pats ētera daudzums kā ekstrakcijai un MgSO4 jānoņem caur filtru. Pēc tam pāris reižu izmazgājiet MgSO4 ar šķīdinātāju, lai savāktu visu brīvo bāzi.

Iespējams, jūs zaudēsiet daļu reakcijas iznākuma.
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
Labi, es to darīšu - kāda cita iespēja iegūt cause im no dietilētera ?
 
Top