MDMA sintēze no piperonilmetilketona (PMK/MDP2P) ar skudrskābi

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Lielisks paldies!
Vai šo metodi varētu droši palielināt, piemēram, 10x vai 20x?
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Cik daudz ētera būtu nepieciešams ?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Vēl vairāk. Bet es drīzāk rediģētu proporcijas atkarībā no tā, cik daudz PMK jūs darāt. Lielam un mazam mērogam proporcijas var atšķirties, turklāt ir vēl pāris īpatnību, piemēram, ūdens saturs šķīdinātājos. Ja jums ir visi reaģenti, esmu gatavs palīdzēt PM, rezultātus varat publicēt šeit, ja vēlaties.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
u var arī mēģināt atrast metilamonija formātu (sausais), bet neesmu pārliecināts, vai tas ir pieejams šobrīd.
 

Stretcher5335

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2022
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Labu dienu, pirmkārt un galvenokārt jums
skudrskābe + amonija karbonāts ( amonija formāts )
Vai to var reaģēt ar metanolu, lai iegūtu vēlamo metilamonija formātu?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Cik liels ir šīs sintēzes iznākums beidzot?
Paldies.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
bet bezūdens skudrskābe, kas nav bezūdens skudrskābe, varētu darboties?
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
lielisks paldies. Es gribētu darīt 90-100 g pmk. Man vēl nav reaģentu , es gaidu citus reaģentus amfetamīna sulfātam, tad ķēros pie tam nepieciešamajiem reaģentiem. Es jums ziņošu, un es dokumentēšu abus sintēzes un publicēt šeit visiem.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Pirmo reizi es darīšu sintēzes lielumu, kā minēts iepriekš, lai gūtu labāku izpratni/pieredzi , bet pēc tam es gribētu darīt 10x.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Ja no 1 g eļļas iegūstam 1 g sāls iznākumu, tas ir labs rezultāts, bet drīzāk mazāk.
Jā, tas katalizē procesu.
Uzrakstiet man PM, kad būsiet gatavs
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Kādi ir katra no tiem tilpuma mērījumi?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Lūdzu, brālis.. laipni publicējiet šeit rezultātus un procedūru... es arī gribu izmēģināt šo metodi, bet, tā kā nav daudz skaidras informācijas, būtu brīnišķīgi, ja jūs varētu mums palīdzēt.
 

ADATA

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 6, 2022
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Vai 28281-49-4 var izmantot kā PMK?
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Reakcijas shēma:
Ko nozīmē NMF?
 

callmecharlie

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3

N-metilformamīds
CAS: 123-39-7
 

PepitoPistol

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Vai esat to izmēģinājis?
Vai varat dalīties ar dažiem rezultātiem? Es izlemju, kuru ceļu izvēlēties, bet ir pārāk maz informācijas...
Paldies!
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Vai kāds var man izskaidrot 5. un 6. instrukciju? Vai Somenone var paskaidrot sīkāk?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
5. Pēc organiskā šķīdinātāja tilpuma samazināšanas atlikušo atlikumu apstrādāja ar gāzveida ūdeņraža hlorīdu, lai iegūtu želejveida brūnas nogulsnes no neattīra MDMA hidrohlorīda.

Organiskos šķīdinātājus lielākoties var iztvaicēt, izmantojot nelielu karsēšanu. Tas nozīmē, ka atlikušā šķīduma tilpumu var samazināt, to viegli karsējot. Kad ir palikusi apmēram puse no sākotnējā tilpuma, uzstāda HCl gāzes ģeneratoru. To dara, uzkapājot koncentrētu sērskābi uz galda sāls un caur caurulīti novadot radušos dūmus (sausu HCl gāzi) šķīdumā, lai tie burbuļo. Sīki izstrādātu HCl gāzes ģeneratora izgatavošanas aprakstu var atrast šajā forumā sadaļā "laboratorijas metodes".
Kad HCl gāze burbuļo šķīdumā, veidojas brūns gēls - tas ir produkts. Kad, šķīdumā ieplūstot gāzei, vairs neveidojas gēls, reakcija ir pabeigta, un brūno gēlu var izfiltrēt.

6. Verdošā metanolā izšķīdinātu neapstrādātu sāli pievieno atdzesētam acetonam, lai veidotos kristālisks produkts.

"Neapstrādātā sāls" ir brūnais sārms. Maisot to ielej nedaudz verdošā metanolā. Kad viss ir izšķīdis, ļaujiet nedaudz atdzist un tad ielejiet maisījumu ledusaukstā acetonā. TAGAD jūs iegūsiet skaistus MDMA kristālus.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Turklāt, pirms visu ielejat ledusaukstā acetonā, pārliecinieties, ka tā temperatūra ir krietni zemāka par 50 grādiem C. Acetons vārās 56 grādu temperatūrā, un, ja tajā ielejat verdoši karstu šķīdumu ....
NW6SuXIVH3
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
vai jūs varētu, lūdzu, paskaidrot man vairāk par cilled acetonu? vai nebūtu pietiekami ievietot gūlu piesātinātā šķīduma šķīdinātājā, jāgaida, lai kristalizējas?
tnx!
 
Top