4-MMC (mefedrona) sintēze. Bromēšana dihlormetānā.

Chemix-Express

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
45
Reaction score
22
Points
8
Mani ļoti interesē jūsu komentārs. Kāds šeit forumā to jau ir pieminējis.

Es plānoju stingri noteikt temperatūru 34 grādi (puse no norādītā intervāla 32-36 grādi) un reakcijas laiku 4h.

Persona, kas sniedza šo informāciju, norādīja arī šīs reakcijas proporcijas.

Proti:
- 100 g bk4
- 250ml DCM
- 150ml m40

1. Vai šīs reaģentu proporcijas būs pareizas?
2. Man jāpievieno 1/2 m40 sākumā un 1/2 m40 pēc vienas stundas reakcijas. Kāds tam ir mērķis? Es saprotu, ka tas jādara, lai pieradinātu temperatūru, bet kāda ir atšķirība, vai mēs to darām vienā piegājienā vai sadalām to divās piegājienos?

Man jau ir bijusi viena pieeja šim mēģinājumam. Es pievienoju visu iepriekš minētajās proporcijās. Uzkarsēju maisījumu līdz 20 grādiem un sāku pievienot m40. Diemžēl temperatūra nesāka paaugstināties pati no sevis. Pēc sildīšanas uzsākšanas no ārpuses temperatūra pēkšņi uzlēca līdz 40 grādiem. Šķidrums sāka vārīties, un apkures izslēgšana nepalīdzēja.

Ko es domāju. Vai reakcijas masu pirms m40 pievienošanas uzsildīt līdz 25-30 grādiem un tikai pakāpeniski sākt pievienot m40, lai nepārsniegtu minētos 36 grādus? Vai tas ir kārtībā? Vai arī man visu reakcijas masu uzkarsēt līdz 34 grādu temperatūrai un tikai tad pievienot m40?

Man ir vēl viens jautājums. Kā iztīrīt brīvo bāzi?

Vai pietiek, ja brīvo bāzi divas reizes mazgā ar vienādu tilpumu 10 % nātrija trisulfāta šķīduma, lai noņemtu atlikušo bromketonu, un divas reizes mazgā ar tīru ūdeni? Vai ir nepieciešams izmantot vēl kaut ko citu?


Kāpēc, neitralizējot ar sālsskābi acetonā līdz pH 6, pievienojot HCL:acetona maisījumu brīvajai bāzei, tā sāk krāsoties. Pēc tam ir briesmīgi grūti izmazgāt pulveri līdz sniega baltumam.

Man ir radušās šādas krāsas: zila, zaļa, tumši sarkana un rozā.
 

subzero013

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
32
Reaction score
22
Points
8
Jums būs nepieciešams atdzesēt, nevis sildīt, ja vēlaties to darīt 34 grādu temperatūrā. Pēc metilīna pievienošanas 10 - 15 minūšu laikā maisījums sāks pašatdzist, pirms metilīna pievienošanas sildiet bromketonu. Nav īpaši skaidrs, kāpēc tieši 34 grādos, dihlormetāns vārīties ar izšķīdušu bromketonu būs augstā temperatūrā. Kad skābs, acetons bieži dod Mephedron krāsu, kāds iesaka tā vietā izmantot etillacetātu un paskābināt ar sāli -skābi izopropanolu, kāds skābi ar ūdeni un pēc tam to noņemt.
 

Chemix-Express

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
45
Reaction score
22
Points
8
Hi. Pēc BK4 atjaunošanas DCM (25-26 °C) kolbu novietoja uz maisītāja un ieslēdza maksimālu maisīšanu. Sildīšana ir izslēgta. Visu m40 pievienoja uzreiz, pēc 5-10 min temperatūra sāka paaugstināties līdz 35-37 grādiem 30-35 minūtēs, pēc tam tā sāka kristies pati no sevis. Jūs minējāt, ka visai reakcijai vajadzētu ilgt apmēram 3,5-4 stundas un tā beigsies, kad temperatūra automātiski sāks kristies. Man tā 30-35 minūtēs sasilda tikai līdz 35-37 grādiem un sāka kristies. Ko es daru nepareizi?
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Kā aprēķināt dcm daudzumu šajā sintēzē?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
proporcionāli
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Es izmēģināju šo metodi x gatavs 2b4hloro. Man sanāca auksti mīksti akmeņi. Pēc attīrīšanas ar acetonu iznākums bija zems +- 20 %.
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Tas pēc 12 h saldētavas
 

Attachments

  • MmWKsIxTZd.jpg
    MmWKsIxTZd.jpg
    185.2 KB · Views: 313
  • baKWE6PDQ9.jpg
    baKWE6PDQ9.jpg
    144.6 KB · Views: 312

Zetetic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 2, 2022
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
sveicinu jūs, kungi! ar ko var aizstāt dihlormetānu? pieejami ir benzols, acetons, izopropilspirts, etilacetāts, petrolēteris. ceru uz ātru atbildi. atlikušas piecas stundas, un laboratorija būs slēgta.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Benzols darbosies labi, bet metodoloģija nedaudz mainīsies. Nosūtiet man īsziņu, un es jums visu sīki izstāstīšu.
 

Chemix-Express

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
45
Reaction score
22
Points
8
Vai es varu lūgt arī dažus padomus par reakciju uz benzolu? Pašlaik uz benzola kristāla iznākums ir aptuveni 53-55 %. Varbūt kaut kas noderēs. Sveicieni un alletings
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Neizmantojiet
Bezen is toxik izmantot toulen vai dcm
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Faktiski tās ir arī toksiskas. Izmantojot atbilstošu aizsardzību (labi vēdināmu telpu un sejas masku), jebkuru kaitējumu var reizināt ar 0.
 

euphoria84

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Es atradu šo informāciju kādā krievu forumā, saskaņā ar kuru 100% bromketons reaģē 7 stundās 30 grādu temperatūrā pēc Celsija.
 

Attachments

  • 9bmrcLKsCH.jpg
    9bmrcLKsCH.jpg
    112.3 KB · Views: 486

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Autors Linx (aizliegts) informācija nav ticama. Reakcija dihlormetānā ilgst vidēji 2 stundas 30 grādu temperatūrā.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Policijas ķīmiķis saka, ka 24h 20°c ar toulenu ir daudz sintēze vislabāk ir ātri tīra un daudz.
 

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
Ja man nav acetona vai IPA, es varu tos aizstāt ar citu spirtu, piemēram, metanolu vai etanolu?
 

hexen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
29
Reaction score
7
Points
8
Ne tikai etilacetāts
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Alkoholiem ir jābūt labas kvalitātes, lai tie atbilstu. IPA ir visvieglāk pieejamais. Arī metilam un etiletilam vajadzētu derēt, taču tos ir grūtāk atrast atbilstošas kvalitātes.
 
Top