1-fenil-2-nitropropēna (P2NP) videosintēze no benzaldehīda un nitroetāna. Henrija reakcija.

Bhuro

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 7, 2022
Messages
9
Reaction score
11
Points
3

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
cik daudz grādu tem


Cik daudz grādu temperatūru jūs turat refleksu..
 

quite

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Paldies!
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Vietā varu dabūt tikai 50% etiķskābi, vai varu to izmantot? ja jā, kādas izmaiņas man vajadzētu veikt ( siltuma metode ).
Es zinu, ka etiķskābi var būt sāpīgi iegūt pilnībā koncentrētu, vai ir veids, kā to palielināt līdz 80 %?
Vai arī var izmantot citu skābi?
Vai ir kādi riski, par kuriem man būtu jāzina? (sprādzienbīstami/toksiski izgarojumi?).
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Lasīt pavedienu. Tas jau ir jautāts.
 

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Tikai uzmanību SWIM kaut kur skaidrā tīmeklī uzzināja, ka konkrēti "krāsas otu taupīšanas" šķidrumi galvenokārt satur nitroetānu, un tas nav pārāk dārgs.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Laipni lūdzam
Forumā ir izveidots pavediens par nitroetāna sintēzi
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Daži cilvēki ziņo, ka tas nav etno2, neatceros, kāpēc un kur to lasīju, bet varu derēt, ka varu to izrakt.
Jebkurā gadījumā lieliska shēma, kā novirzīt nitroetānu, ja viņi to aizstāj ar kaut ko citu.
 

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Tas ir žēl =(

Iespējams, drīzumā nāksies pasūtīt kādu, lai veiktu izmēģinājumu, izmantojot šo metodi, lai redzētu, vai tas ir legit ETNO2. Es izlasīju vienu ziņu par kādu, kurš apgalvo, ka ir to bez problēmām izmantojis, lai ražotu P2NP, tāpēc kas zina. Vēlos, lai man būtu viegls veids, kā to izgatavot pats.
 

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Tikai interesē, vai šo metodi varētu samazināt uz pusi no sākotnējā daudzuma kopā ar, piemēram, izmantoto 5 litru kolbu ?
Ta
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Bien sûr.100g jūsu alķēna var reaģēt lineāri reaģenta skalošanu, izņemot varbūt mazāk ipa idk precīzi es eju pēc acs, 1L erlenmeijera nav problēmu. es domāju, ka jūsu varētu push 200 bet pārpildīšana aiz noteikta punkta nav košera.
 

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Pateicība lineāri samazināsies un dos iespēju to izmēģināt
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
Es kaut kur lasīju, ka amonija acetātu var izmantot kā katalizatoru Henrija reakcijās, vai es to varu izmantot šeit, izmantojot mikroviļņu metodi, un kāds daudzums man būtu nepieciešams? Paldies
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Varat, bet rezultāti ir sliktāki, man nekad nav paticis izmantot acetātu šajā sintēzē. Cikloheksilamīns un butilamīns ir labākie katalizatori.
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
es atradu metodi, kurā benzaldehīda un nitroetāna šķīdumu ar metilamīnu kā katalizatoru atstāj tumšā vietā uz 2 nedēļām, un viņi ziņoja par lielākiem iznākumiem, vai kāds šeit to jau ir izmēģinājis vai zina, vai tas varētu darboties?
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Hi s3v3n,
Es to pamēģināju, izmantojot benzaldehīdu, nitroetānu un n-butilamīnu. Kā šablonu es izmantoju 3,4-DMA no PIHKAL. Veratraldehīda un n-amilamīna vietā es izmantoju benzaldehīdu un n-butilamīnu un attiecīgi pielāgoju daudzumus.

Pēc mēneša RM šķiet nemainīgs. Nav nogulsnējušās nekādas cietās vielas.

Šis bija mans pēdējais mēģinājums neveiksmīgo reakciju virknē ar šo nitroetānu:

Nipron ®™ degvielas bagātināšanas piedeva CAS 79-24-3 Tīra nitroetāna bāze, 100 ml.

Tam bija jābūt > 98 % nitroetānam (NE). Man nebija nekādas iespējas to galīgi pārbaudīt, tāpēc tas varētu būt kas cits, nevis NE, vai arī tajā varētu būt augsts ūdens saturs. Bija arī dārgi - 125 USD par 100 ml.

Man šķiet, ka šī reakcija (un es domāju, ka tā ir Knovenagle reakcija, nevis Henrija reakcija!) varētu darboties, bet var būt kaut kas tāds, kas saistīts ar nesubstituētu benzaldehīdu, kam nepieciešami atšķirīgi reakcijas apstākļi.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Izmantojiet šajā tēmā rakstītās proporcijas un nosacījumus, tas darbojas optimāli.
Izgatavots, izmantojot dažādus ceļus. Butilamīns un cikloheksilamīns ir labākie katalizatori šim procesam.
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
Vai būtu iespējams izmantot arī metilamīna hcl kā katalizatoru, man tas būtu daudz vieglāk iegūstams
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jā, arī etilamīns darbojas labi.

EDIT: Ak, jūs teicāt HCl, tas nedarbosies, jums tam jāpievieno sārma šķīdums, lai iegūtu brīvbāzi metilamīnu, tad izmantojiet kā procedūrā.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Neesmu pārliecināts, ka metilamīna bāzei ir pietiekama bāziskā iedarbība. Jūs varat izmēģināt trietilamīnu vai dietilamīnu.
 
Top