Fenilacetono (P2P) sintezė iš benzaldehido su butanonu

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Tai puikiai įgyvendinama. Žinoma, tai antras geriausias variantas, tačiau vandenilio peroksidas, kurio koncentracija viršija 3 %, šiuo metu daugumoje ES šalių yra griežtai kontroliuojama medžiaga.
Tačiau viena mintis: ar karbonato jonas tikrai nesureaguos labai ryškiai su acto rūgštimi? Ir galbūt ją neutralizuos?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Pažvelkite į hidroponinį ph+ tirpalą - tai 35 % Aš esu iš Jungtinės Karalystės. Dunno, ar to pakaktų, bet taip aš gaunu vandenilio peroksidą ir savo 35% sieros rūgštį taip pat tbf! Labai naudinga daugeliui mano gyvenimo atvejų!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,018
Points
93
gal galima nusipirkti paruoštos peracto rūgšties ir naudoti ją visai reakcijai be acto rūgšties ir H2O2
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Kaip naudojame peracto rūgštį? Ar yra paaiškinimas?
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Aldolio kondensacija.

Šios instrukcijos pateiktos skyriuje Organinės reakcijos



Atrodo, kad šis rašinys labiau atitinka tai, ką matau. Ar kas nors iš tikrųjų bandė ekstrahuoti tirpikliu iš organinio sluoksnio. Naudojant chloroformą nepavyks, nes jis maišosi su organiniu sluoksniu. Jei aš kažko nepraleidžiu, šį aprašymą reikia išbandyti ir pakeisti.

Ar kas nors anksčiau bandė šį sintezatorių.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
GERAI. Tiesiog kaitinkite benzhidą ir MEK su druskos rūgštimi apie 3-5 valandas. Temperatūra: 90-110 C.
Tiesiog padėkokite man. :)
 
View previous replies…

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Darau prielaidą, kad druskos rūgšties koncentracija yra 37 %?
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Mano druskos rūgštis yra ~20 % stiprumo.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Jokių problemų. Esu čia, kad išmokčiau ir taip pat padėčiau. Nepamirškite, kad iš mano lūpų nesigirdi jokių nesąmonių, nes šie
sintezės kainuoja pinigus.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Ar druskos rūgštį įpylėte iš karto? Kitur rašoma, kad įpylus druskos rūgšties mišinys turi būti laikomas šaltai 6 valandas. Aš maniau, kad mišinys turėtų būti laikomas šaltai tik pridedant druskos rūgšties.

Mano dabartinis tikslas - susintetinti kuo daugiau metilfenilbutanono kristalų. Darbas su mažomis porcijomis atims daug laiko.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Tiesiog viską pasverkite ir pradėkite kaitalioti. Vieno puodo reakcija, ir nieko čia sudėtingo. Man taip nusibodo visi tie chemikai (ne jūs), kurie tik kartoja visas labai senas knygas ir nebando nieko naujo, o paklausti aklai kartoja tas senas knygas ir visus tuos pačius metodus.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Tereikia pažvelgti, pavyzdžiui, į hidrinimą. Pamatysite, kad beveik 98 proc. jų yra palaidos ant anglies.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Gerai, 3 veiksmas - įpyliau NaOH tirpalo, pašildyto iki 50c, ir įdėjau į mag Stir Po 6 valandų mano rbf buvo tiršta beveik kieta kreminė košė. Pridėjau DCM ir atsirado du sluoksniai. Iš pradžių buvau labai laimingas!!! Kadangi kreminis tirštas sluoksnis sėdėjo apačioje, o aš maniau, kad skaidresnis sluoksnis yra DCM išskirtos gėrybės, buvo viršuje. Ne ne ne ne..... Pieno tirštas sluoksnis buvo DCM. Aš tikrai žinau, kad kai pašalinsiu DCM, neturėsiu geltono skaidraus aliejaus, dar vadinamo p2p.


@HEISENBERG

Ar jūsų komanda peržiūrėjo šį procesą prieš paskelbdama. Atrodo, kad ekspertai apie šį procesą nutylėjo. Būtų malonu sulaukti palaikymo dėl jūsų komandos paskelbto metodo.

Gerai, taigi bandysiu distiliuoti kreminę košę ir pažiūrėsiu, kas išeis.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Tiesiog naudokite savo metodą, tai yra: kaitinkite MEK ir benzą su druskos rūgštimi: 90-110 C, 3-5 val.
Tada įpilkite 10 % KOH tirpalo, ir iš karto pasirodys kristalai. Atsikratykite vandens. Padėkite juos į šaldiklį. Atsikratykite aliejaus. Gryni, balti kristalai. ...jūsų taip pat laukiame!
 
View previous replies…

Cbison

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 29, 2023
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Jau turiu MPB tirpalą ir norėčiau gauti kristalų be distiliavimo. Adolio kondensacija buvo atlikta rūgštinėmis dujomis. Kaip manote, ar, jei į Benz + MEK tirpalą dujinant įvesta rūgštis ir 3-5 val. kaitinama iki 90-110 °C, o prieš įpilant 10 % KoH išplaunama su hcl, yra tikimybė, kad kristalai iš karto nusėda? Ar svarbu užšaldyti tirpalą, kad gautųsi kristalai, ir kokie yra jūsų reagentų matavimai.
 

Cbison

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 29, 2023
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Jau turiu MPB tirpalą ir norėčiau gauti kristalų be distiliavimo. Adolio kondensacija buvo atlikta rūgštinėmis dujomis. Kaip manote, ar, jei į Benz + MEK tirpalą dujinant įvesta rūgštis ir 3-5 val. kaitinama iki 90-110 °C, o prieš įpilant 10 % KoH išplaunama su hcl, yra tikimybė, kad kristalai iš karto nusėda? Ar svarbu užšaldyti tirpalą, kad gautųsi kristalai, ir kokie yra jūsų reagentų matavimai.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
10 g benzaldehido + 24 g MEK + 28 g vandenilio rūgšties (~20%) = 28 g kristalų, išdžiovintų pirekso lėkštelėje = 13 g kristalų.
Paprasčiausiai. Baigę kaitinti, išskobkite rudą organinį sluoksnį. Nuplaukite 40 ml vandens. Vėl ekstrahuokite. Įpilkite 20 ml:s 10 % KOH tirpalo. Atsikratykite vandens. Patikrinkite pH. Jei jis per rūgštus arba per šarminis, nustatykite 7. Vėl išpilkite vandenį. Įdėkite į šaldiklį, nes užšaldžius galima išpilti riebų šūdą ir gauti beveik baltus kristalus. Įdėkite kristalus į pirekso indą ar ką nors panašaus ir išdžiovinkite. Jis gali suskystėti, bet ne problema. Tiesiog kaitinkite, šaldykite, kaitinkite, šaldykite, džiovinkite tuos kristalus, bet jie negali būti traškūs sausi. Nežinau kodėl. Gal jie tiesiog tokie yra.
 
Last edited:

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Tačiau yra vienas keistas dalykas. Kai visai nematuoju pH lygio, o tik įdedu tuos baltus kristalus į matavimo kolbą šaldiklyje, gaunu dvigubai daugiau grynų baltų kristalų. Šiandien pagaminau beveik tokį patį kiekį reagentų ir tokiu pat būdu, BET titravau pH lygį iki 7, gavau tik pusę kristalų. Manau, kad čia kažkas yra. Dabar vakare tuos 20 ml kristalų įdėjau į šaldiklį, ir jie oranžiniai! pusė atrodo, kad gali gauti tik aliejaus, bet ką tik patikrinau, kad tarp oranžinio tirpalo ir viršutinio sluoksnio baltų kristalų, kurie atsirado maždaug per 10 minučių, vyksta kažkokia reakcija. Padariau išvadą, kad kai aldolą atliekate su rūgštimi ir gaunate bazinius kristalus ir visiškai netitruojate pH lygio, gaunate dvigubą ar trigubą metilfenilbutenono kiekį, o kai jis per naktį atsiduria šaldiklyje, viršutiniame sluoksnyje išpilame aliejų, ir viskas. Taigi nuo šiol nerekomenduoju titruoti pH lygio.

P.S Atsiprašau, šiandien pasigaminau metkatinono ir esu labai pavargęs, todėl atsiprašau už neaiškų tekstą.
Dabar einu miegoti.
 
View previous replies…

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Man tikrai labai naudingi jūsų atsiliepimai. Tačiau ar kristalai, gauti netitruojant kristalų pH, yra pakankamai kokybiški, kad būtų galima pereiti prie kito etapo? Kaip galėtume tai patikrinti?
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Nieko negaliu išbandyti, bet išvaizda ir kvapas bei lydymosi temperatūra yra teisingi.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Aš taip pat atlikau peracto rūgšties oksidaciją, atlikęs tikslius skaičiavimus, ir po daugiau nei dešimties bandymų man pavyko ją atlikti, todėl tikiu šia sinteze, nors ji man kainavo daug pinigų. Tam prireikė šiek tiek laiko, bet tai nesvarbu, nes man patinka sintezės, ypač kai jos tokios neakivaizdinės.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Galiausiai įdomu, koks yra jūsų P2P išeiga.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Iš 20 g MPB, su visais tais reikalingais etapais, ir nedistiliuoti (ragana buvo blogas pasirinkimas), tik išgarinti, ir kvailai išvirti tuos tirpalus, pavyko tik du kartus P2P, apie 3 g P2P. Todėl nuo šiol tikrai noriu distiliuoti :)
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Ei, tik pagalvokite apie įstatymus mano srityje. Parduotuvėse nebegalima pardavinėti butanono tiesiog skystoje skardinėje.
Jie gali jį pardavinėti purškiamuosiuose balionėliuose. Na, aammm... :ROFLMAO::LOL: Tai irgi keista. NaOH yra prekursorių sąraše, bet KOH granulių galima nusipirkti net maisto prekių parduotuvėse. Pradedu galvoti, ką, po velnių, rūko tie "teisės reguliuotojai"? :cautious: Kad ir kas tai būtų, turi būti gerai.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Įsivaizduokite cheminių medžiagų vakarėlį, kuriame kiekvienas iš čia esančių atsineša cheminę medžiagą į vakarėlį n pažiūrėkite, ką gausime :)
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Kai sakote: Ištrauka... ką tiksliai tai reiškia?
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Na, geras klausimas. Nes man patinka aiškinti, kad reiškia IŠSKIRTI organinį sluoksnį.
Jokių tirpiklių.. Ačiū!
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Šiandien, kai vėl tai dariau, įpylus KOH tirpalo, neliko vandens sluoksnio, o gavosi tiesiog baltos nuosėdos, todėl įdėjau į šaldiklį.
 
Top