Kanabidiolio (CBD) izomerizacija į psichoaktyvius kanabinoidus

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Refulx = Grąžina lašus atgal į kaitinamąjį tirpalą? Ne, aš jų neturiu.

Bet turiu 2 tokius:
JQKSLAHJt3


Ir 2 su spiraliniu vamzdeliu viduje.


Kolbų neturiu, nes dirbu tik su stiklainiais. Galvoju persivadinti į Jarry.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Jarry, pabandykite pridėti kokį nors guminį kamštį su skyle viduje, kad jis tiktų jūsų kondensatoriui.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
CBD izomerizacija į THC naudojant citrinos rūgštį

Būkite saugūs, atlikdami eksperimentą bent jau apsimeskite, kad esate profesionalūs chemikai, dėvėkite akinius ir pirštines, turėkite po ranka gesintuvą

Svarbu pažymėti, kad šis procesas yra skirtas naudoti lengvai prieinamas medžiagas bei reagentus ir kuo efektyviau paversti CBD į THC tiek išeigos, tiek laiko atžvilgiu, ir negali būti lyginamas su profesionaliais laboratoriniais metodais.

Reagentai.
Citrinos rūgštis
CBD
Distiliuotas vanduo
Natrio bikarbonatas arba natrio karbonatas
Nepolinis tirpiklis

Įranga:
Nedidelė kolba (neužpildykite verdančios kolbos daugiau nei iki pusės)
nedidelis Leibigo kondensatorius (tinka 200 mm)
Maža pompa kondensatoriui, gali būti akvariumo pompa
Mažas vamzdelis, kad tilptų į kondensatoriaus jungtį
Mažas kibiras, į kurį galima įdėti siurblį
Šilumos šaltinis, tinkamas jūsų kolbai, pageidautina, kad tai būtų kaitinimo liemenė su magnetine maišykle.
PH testo juostelės
gramų tikslumu tikslios svarstyklės
dozavimo piltuvėlis


Izomerizacija.

Nustatykite savo partijos dydį ir tada nustatykite, kiek vandens norite naudoti. Galite naudoti ne mažiau kaip 1 g H2O:1 g CBD, tačiau galite naudoti ir daugiau vandens, kad mechaniką būtų šiek tiek lengviau atlikti. 1 g partijoms paprastai naudoju 5 g vandens, 5 g partijoms paprastai naudoju 10 g vandens.

Į verdančią kolbą įpilkite norimą kiekį distiliuoto vandens naudodami nedidelę maišyklę. Tam į bevandenę citrinų rūgštį, skirtą maistui, įpilkite ne mažiau kaip 15 % vandens masės. (Taigi 1 g vandens bus 0,15 g citrinų rūgšties, nesvarbu, kiek CBD naudosite). Prie kolbos pritvirtinkite grįžtamąjį kondensatorių ir pritvirtinkite jį metaliniais spaustukais ir vamzdžių spaustukais. Pripildykite kondensatorių ir palikite nuolat veikti akvariumo siurblį. Įjunkite maišymą ~75 aps/min, įkaitinkite iki ~120C ir užvirinkite tirpalą. Refliuksuokite nuo 4 iki 12 valandų, priklausomai nuo norimo CBD/D8/D9 mišinio. Kuo ilgiau vyks reakcija, tuo daugiau D8 gausite ir mažiau D9. Aš renkuosi maždaug 8 valandas. Galite atlikti nedidelės partijos bandymus, kad pamatytumėte, per kiek laiko ataušinimo metu gausite norimą produktą. Jei norite 100 % D8, reakciją atlikite 10-12 valandų arba tol, kol testas bus neigiamas.

Apdorojimas po apdorojimo.

Neutralizavimas: Pasibaigus nustatytam laikui, išjunkite šilumos šaltinį ir leiskite tirpalui atvėsti iki kambario temperatūros. Atminkite, kad jūsų taikinys netirpsta vandenyje ir kambario temperatūroje yra kietas. Po atvėsinimo kolboje turėtų būti dideli kieto produkto gabalai, plūduriuojantys vandens paviršiuje ir prigludę prie kolbos sienelių. Citrinos rūgštį neutralizuojate natrio bikarbonatu (3 moliai natrio bikarbonato ir 1 molio citrinos rūgšties). Bikarbonato galite įpilti tiesiai į tirpalą ir patikrinti pH arba paruošti koncentruotą bikarbonato tirpalą ir įpilti jį į kolbą, skirtumas nedidelis. Patikrinkite pH popieriumi, kad įsitikintumėte, jog pH yra ~7 (nebūtinai tiksliai, tinka ir 6-8).

Ekstrakcija.

Toliau į šią kolbą įpilkite dalį NPS. jums reikės paeksperimentuoti, kad nustatytumėte, kokį tiksliai mažiausią kiekį galite naudoti, tačiau jūsų tikslinė molekulė lengvai tirpsta DCM arba EtOAc kambario temperatūroje. 5 g partijai paprastai naudoju ~20-30 ml DCM. pasukite NPS ir pamatysite, kad jūsų produktas ištirpo. Atskirkite vandeninę fazę ir išmeskite (aš tai darau atskiriamuoju piltuvėliu). NPS nuplaukite tokiu pat kiekiu dH2O (20 ml NPS su 20 ml dH2O), kad pašalintumėte bet kokias gaminyje fiziškai įstrigusias/įstrigusias priemaišas. Pakartotinai atskirkite. Jei organinė fazė tampa drumsta, vadinasi, ji sugėrė šiek tiek vandens. Džiovinkite su MgSO4, kol tirpalas vėl nuskaidrės. Dekantuoti arba filtruoti, kad būtų pašalintas MgSO4.

Izoliuokite produktą.

Dabar jūsų produktas ištirpintas NPS. Idealiu atveju galite išgauti ir perdirbti šį NPS, taip gerokai sumažindami sąnaudas ir poveikį aplinkai. Jei tai neįmanoma, galite tiesiog kaitinti tirpalą, kad NPS išgaruotų. Šią operaciją atlikite gerai vėdinamoje patalpoje
 
View previous replies…

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
maniau, kad NPS reiškia "naujos psichoaktyviosios medžiagos" ?
 

edyf0101

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Sveiki visi,
Perskaitęs šią temą nusprendžiau atlikti CBD izomerizaciją naudodamas citrinos rūgštį.
Nusipirkau 100 g CBD izoliato 99 % už 100 JAV dolerių (esu iš Europos), bevandenės citrinos rūgšties ir etiliacetato ir įsigijau pagrindinį distiliavimo rinkinį, Soksleto ekstraktorių ir kaitinimo maišymo daiktą.
Naudojau 10 g CBD.
Pradėjau tai daryti 19 val. vakaro. Patekti CBD į plokščiadugnę kolbą buvo iššūkis, piltuvėlis užsikimšo ir jis kietėjo sunkiai, nedidelis nuostolis. Patarimai kitiems naujokams, naudokite laikiną popierinį piltuvėlį.
Taip pat buvo įpilta ~+20 g prieš tai distiliuoto vandens su 3 g citrinos rūgšties ir maišyta, kol ištirpo.
Refliuksuojant beveik iš karto matėsi pokyčiai - vandenyje tekėjo kažkas panašaus į aukso sopulį.
Per kelias valandas jų padaugėjo. Iki to laiko progresas sulėtėjo, aš užfiksavau temperatūrą ir ji buvo 100 C, šiek tiek padidinau, bet mano šildytuvas neturi celcijaus matavimo priemonės, o aš turiu tik gyvsidabrio termometrą, todėl gauti tikslius ir greitus rodmenis buvo nelengva, nes neturėjau prieigos prie tirpalo, kol jis refliuksavo.
Po 8 valandų nuėmiau nuo kaitinimo ir leidau atvėsti. Tuo metu buvo 4 val. ryto, ir aš užmigau, per naktį jis nusėdo ir sukietėjo ant dugno, išsklaidytas atrodė šviesiai auksinis.
Įpyliau daugiau nei 50 g etilacetato ir jis greitai ištirpo, tada jis buvo supiltas į skiriamąjį piltuvą ir aš sąmoningai palikau dalį organinės fazės, kad išvengčiau vandens užteršimo, ir atidėjau į šalį tolesniam apdorojimui.
Dabar prasidėjo distiliacija, kuri buvo baigta per 2 valandas, kai liko šiek tiek mano NPS, supyliau jį į aliuminio skardinės nuo sodos dugną. Viršuje uždėjau ventiliatorių, o apačioje pritaikiau šildymą, tačiau galėjo būti labai karšta.
Jis greitai išdžiūvo ir man liko tamsaus gintaro spalvos lašas, kuris buvo labai lipnus.
Turiu gaminio nuotraukų, bet ne daug kitų.


Keletas klausimų, į kuriuos norėčiau, kad atsakytų kas nors, kas žino.
1) Kaip galiu sužinoti, kiek D9/D8 pagaminau?
2) Atviro oro garinimo metu labai stipriai įkaitinau produktą ir nesu tikra, kas gali nutikti, jei aš su savo NPS ir atviru oru jį įkaitinsiu iki aukštos temperatūros, kad jis sureaguotų?
3) Noriu atlikti dar vieną distiliaciją, kad atskirčiau nesureagavusius CBD, D9 ir D8 vieną nuo kito. Mačiau, kokios temperatūros reikėtų, ir nerimauju, kad vamzdelyje jis akimirksniu atvės ir aš negalėsiu išgauti produkto. Mano vienintelis sprendimas, kurį galiu sugalvoti, yra toks:
a) ištraukite vakuumą, kad sumažintumėte virimo temperatūrą.
b) Pumpuoti verdantį karštą vandenį į mano Liebig kondensatorių, kad jis lengviau pratekėtų.
c) Abiejų būdų derinys.
4) Mane sudomino pTSA ir tolueno naudojimas labai grynai reakcijai atlikti ant popieriaus, kurį mačiau. Ten, kur gyvenu, tolueną tampa sunku gauti grynu pavidalu dėl jo keliamo pavojaus aplinkai, o pTSA dar labiau apsunkintų procesą. Ar pradedančiajam apskritai verta tuo užsiimti?


Tikiuosi, kad šis pranešimas jus prajuokino arba ko nors išmokė.
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
1. jums reikia atlikti laboratorinį tyrimą. europoje tai bus problema, nes nedaug kas gali padėti tašką, o laboratorijos neleidžia siųsti jiems mėginių.
2. kiek įmanoma venkite aukštų temperatūrų, kai kurios d9 virs d8 arba cbn.
3. Atskirti galima tik chromatografijos būdu.
4. ne tikrai. žmonės gauna gerą išeigą naudodami heptaną ir hcl, taip pat kitus lengvai gaunamus produktus.

@edy jums reikia neutralizuoti citrinos rūgštį ir nuplauti geriamąja soda ir vandeniu. tai taip pat pašalins natrio citratą ir druską, susidariusią neutralizuojant.

plovimą galima atlikti karštu vandeniu, be nps. po to taip pat galite distiliuoti be nps.

Be to, nežiūrėkite į refliukso laiką. tiesiog atlikite pluošto bandymą, kad pamatytumėte, kiek cbd konvertuota, ir sustabdykite, kai didžioji dalis bus konvertuota.
 

edyf0101

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Aš tai neutralizavau Atsiprašau, kad to neįtraukiau.
Dėkoju už atsakymus.
Jei perku HCl, galiu įsigyti ir pTSA, nes abiem dalykams pirkti reikia turėti priežastį.
Iš esmės bet kokią įdomią cheminę medžiagą turiu susintetinti pats.
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
ar jis turi psichoaktyviųjų savybių? kokia jo galia?

kiek distiliato gavote iš 10 g cbd?
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Kiek maždaug psichoaktyviųjų medžiagų galiu gauti iš 100 g CBD izoliato 99 %?
 

edyf0101

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Čia ne chemikas.
Radau šį https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8011986/ CBD izomerizacijos tyrimą "Google". Jame yra kelios diagramos, susijusios su tuo, kiek kelių skirtingų metodų.
Internete mačiau, bet jokių tyrimų, kuriuose būtų teigiama, kad taikant citrinos rūgšties metodą distiliuotame vandenyje 120c temperatūroje 8 valandas, kuris yra lengviausias naujokams, gausite ~45% D9THC, kurio nori dauguma žmonių, išeigą, tačiau taip pat gausite maždaug ~45% D8THC ir šiek tiek nesureagavusio CBD. Perskaitykite visą temą, raskite, kurio metodo norite, ir internete ieškokite šaltinio, kuriame būtų nurodyti kiekiai.
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
išeiga priklauso nuo rūgšties, nps ir laiko. citrinos rūgštis ir ceolitas yra lengvi, bet jų išeiga labai maža! sakydamas maža turiu omenyje 50 % ar mažiau, tai siaubinga
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
kaip gauti kuo daugiau delta-9?
 

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Ar CBD turi izomerizuoti THC su 95 % etanoliu? Ar galiu naudoti 99,9 % etanolį? Iki kokio pH koreguojamas ledynine acto rūgštimi? kiek valandų refliukso būdu gaunama didžiausia 9-THC išeiga?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
absoliutus EtOH, aišku, yra geriausias, bet apsvarstykite išlaidas... verta, jei norite būti elegantišku chemiku
 

weeds

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Noriu į CBD piktžoles pridėti THC. Ar tik tai galima padaryti?
1 - refliuksuokite 100 g CBD izoliato etanolyje ir rūgštyje 4-8 valandas, naudodami metodą iš šios temos.
2 - švirkštu įpilkite THC tirpalo į maždaug 200 g? CBD gėlių.
 
Top