aaronstevens (valentino kartelis)

Status
Not open for further replies.

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
@aaronstevens Kaip girdėjau, pagrindinis paskyros naudotojas aaronstevens buvo suimtas, kodėl apie tai dar nepranešama? Manau, kad jūsų bendruomenė turėtų žinoti, o gal norite atskleisti tiesą, kad visi nustotų spėlioti.

Įspėjote savo el. pašto sąrašą, kad jūsų senasis el. paštas yra užkrėstas, tačiau BB svetainėje apie tai nieko nesakėte. Ar pastebėjote, kad išsiuntę el. laišką visiems gavėjams iš karto, jūs vienas kitam išplatinote "doxxed"? Bent jau jų pašto adresus. Atrodo tikrai blogai, kaip jūs elgiatės su slaptais klientų duomenimis.

Nemanau, kad neapibrėžtumas teigiamai prisideda prie tokių situacijų. Išeikite ir aiškiai pasakykite, kas vyksta.

BB turėtų įvesti prekybos draudimus tokioms situacijoms, kol aaronas viską išsiaiškins!!! Nors sandoriai buvo už depozitinės sąskaitos ribų pagrindinis šios sąskaitos savininkas, kuris neva yra suimtas, yra situacija, su kuria negalima žaisti
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
puiku, taigi, jo buvo suimtas. tikėkimės, kad jo sugebės no atskleisti viską, WTF. Gone for 4 weeks 25 shit acid tabs later, can't get my head over this! Vis dar reikia cid pardavėjas, kuris wont plėšti mane iš! Prašome tik DM
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Omg, jei kas nors yra pakankamai kvailas, kad pirktų iš šio vaikino, nusipelnėte būti apiplėšti. Jis galvoja, kad yra gudrus su savo fiktyviais skundais "Užsisakiau 100 g, o gavau tik 98,5". Taip lengva pamatyti, kad jis naudoja kelias paskyras
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
na bro legaliai užsisakiau 100 g gavau 91,5 g tada pasakiau jam apie tai ir jis pasakė, kad likusią dalį išsiųs iš naujo. Po 2 dienų paštu gavau 7 g, todėl parašiau jam žinutę, sakydamas, kad trūksta 1,5 g. Jis man neatsakė.
Užsisakiau 100 g H, jis taip ir neatvyko. turėjo būti sekamas, bet niekada negavau sekimo. nuolat rašiau jam žinutes, bet jis neatsakė. nenoriu atrodyti kaip kekšė, bet taip, iš viso kokaino trūko 1,5 g. skamba kaip fiktyvus skundas, bet tai tiesa. šiandien gavau laiškus iš "Valentino Cartel", bet noriu susigrąžinti pinigus. jie norėjo atsiųsti 50 % siuntos, bet aš nesutikau. Nėra garantijos, jei re laivas ketina atvykti. tai mano pirmas kartas daro verslą su juo. mano sąskaita atrodo netikras, nes im naujas čia. nemanau, kad aš būsiu pirkti iš jų, nebent jis išsprendžia problemą, o jei jie tai daro, kodėl gi ne bandyti dar kartą su jais ? klaidos atsitinka aš suprantu, kad. jūs negalite pasitikėti tamsaus neto tho niekas gali būti už ekrano.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
Jo H nuotraukos atrodė labai gerai, bet, laimei, jis nustojo man atsakinėti
FQB5cF0UvK
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Noriu padaryti išvadą, kad šios situacijos yra "visiškas šūdas"!. Esu matęs tokį elgesį anksčiau ir taip pat esu tai patyręs, todėl galiu suprasti net kaip pirkėjas. Kartais jūs turite parazitų & atsilaisvinusių varžtų / varžtų atsilaisvinusių. Jos pareiga pirkėjo & bendruomenės imtis iniciatyvos pastebėti, & galiausiai pranešti, jei tai tęsiasi, madingu būdu. Ne į kiekvieną situaciją turėtų būti atsižvelgiama, žiūrima per kai kurių lyderių kanalus, tada, jei reikia, ji gali būti eskaluojama administratoriui. Norint spręsti dalykus, kuriuos reikia tobulinti, arba sugauti kaip sukčius, reikia atsižvelgti į nesusipratimus, nesusipratimus & kliūtis. Aš asmeniškai nepažįstu čia jokių sukčių, bent jau platformos darbuotojų.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Na, tai paaiškina šūdiną rūgštį, kurią man išsiuntė, Bro (Aaronas) WTF
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Laikykite save "laimingu", kad kitas vyrukas pateko į ligoninę dėl LSD su priedais
 
View previous replies…

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Brolis WTF rimtai? Aš išbandžiau savo anksčiau, todėl žinojau, kad tai LSD, o ne drakoniukas B.S. Vaikinai nuliūdino daug žmonių iš pranešimų, kuriuos skaičiau. Manau, kad jis turi viską paaiškinti bent minimaliai!

Ar vyrukas buvo sveikas nuo prisodrintos rūgšties?
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Mano klientas neturėjo galimybės padėti daugiau nei su tuo, kas pavaizduota ekrano nuotraukose "auka" buvo asmuo, kuriam ji buvo parduota vakarėlyje. jie ištyrė su tokiais pagrindiniais bandymais ir ji neišėjo kaip LSD ji keistai pakeitė spalvas, bet 25E ar panašia kryptimi. neskyrė tam daugiau laiko, nes auka yra gerai, o aaronas yra uždraustas
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Kad ir kaip būtų liūdna dėl šios dramos, atėjo laikas ją palikti užmarštyje IMO :(
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Bro tu turi nustoti būti lil Bi*tch, 25 skirtukai šūdas. Jei kas nors tai skaito, siunčia tikrus 225mic skirtukus arba stipresnius, DM, sukčiai ir visi, kuriems taikomi tik ESCROW užsakymai. Fucking naujas aš buvau padaryta per ir scammed! Pasakiau jam, kad nesipykit su rūgštimi, visai ne kietas. Suvalgiau 8 jo 225mic tabs kaip saldainį!!!!!
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Aš užsisakiau 0,5 g DMT iš aarono prieš 5 savaites, bet tada buvo žinutė apie stollen sesijos paskyrą ir aš parašiau naują jis pasakė, kad jis siunčia jį ir maždaug per 2 savaites aš jį gausiu. Aš laukiau 3 savaites ir nusprendžiau parašyti jam jis niekada neatsakė atgal ir nėra DMT tikėtis, kad ant siuntimo adreso aš daviau jam parodė policija 2 kartus. Bet manau, kad antrą kartą policija atvyko dėl nemokamų Gordono MDMA pavyzdžių. Ir aš nesu tikras, ar tai bcs mano šalies policija rimčiau, bet faktas, kad aš mačiau čia šioje temoje jis buvo areštuotas... Užsisakiau MDMA ir DMT skirtingais pavadinimais, bet siuntimo adresas buvo 1 m atstumu vienas nuo kito. Gerai, kad nebeturiu prieigos prie šių siuntimo adresų.
 

Amsterdam Business

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 19, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
jis yra labai įdomus,

Jei norite sąžiningo verslo ir nenorite būti apgauti. Leiskite daryti verslą kartu Aš turiu geriausius produktus iš mano apskrities, A aliejus, mdma ir kiti produktai sandėlyje.
Esu labai atviras galimybėms, tiesiog parašykite man žinutę.
 

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ar kas nors ką nors neseniai gavo? Sakė, kad praeis savaitė ir turėsiu atsekti. Tada jis pasakė, kad "jie nesuteikė sekimo tokiam mažam siuntiniui". O aš esu rytinėje JAV pakrantėje, btw. Tai yra iš OCT 7. Įdomu, kodėl jis dar kurį laiką atsakinėjo į el. laiškus.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Ar aaronas dabar vis dar sudaro sandorius ir atsakinėja žmonėms?
 
View previous replies…

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Neatsakė nuo spalio 17 d. Ketinau išsiųsti naują el. laišką. Gal net iš kito adreso. Bet kas iš to, jei tai tikrai sukčiai.
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Kas jums leidžia suprasti, kad kalbu apie jus?
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top