aaronstevens (valentino kartelis)

Status
Not open for further replies.

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Deja, su aaronstevens padariau tą pačią blogą patirtį! tuo tarpu taip pat manau, kad aaronstevens labai gudriai sukčiauja!
pradžioje su mažesniais bandomaisiais įvairių dalykų pirkimais viskas buvo gerai!
bendravimas visada buvo itin profesionalus, dabar taip pat žinau, kad tai buvo tik "gražūs žodžiai" siekiant sukurti tam tikrą "pasitikėjimo" lygį!
Užsisakiau kilogramą sauso amfetamino!
bet paskutinį pirkinį jis mane tinkamai išdulkino!
Deja, buvau priverstas dėl įvairių priežasčių ne bbmarket escrow naudoti paskutinį pirkinį (vienas iš jų monero!)
kas buvo didžiausia klaida!!!
Pažiūrėkit ką gavau po gerų 4 savaičių laukimo!
Manau, kad nuotraukos, kurias įkeliu, kalba pačios už save!
Gyvenime mačiau daug purvo, bet šitas pranoksta viską, kas buvo anksčiau!
Nedelsdamas susisiekiau su Aaron Stevens, kad praneščiau apie sukčiavimą ir paprašiau išspręsti problemą, nes ankstesnis bendravimas visada buvo toks "profesionalus", maniau, kad jie ras sprendimą, kuris būtų laimingi abu! Trumpai tariant, daugiau Bet ir vėl neteko išgirsti "gražių žodžių" ir "atsiprašymų"!
Tuomet aaronstevens dingo kaip vaiduoklis!
Aš taip pat pateikčiau forumo administratoriui savo elektroninio pašto istoriją su aaronstevens kaip įrodymą, jei kiltų kokių nors abejonių!


Po to visada esi protingesnis
AjI3V9BU1h
IOlgy7S2MR
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
gerai, kas per velnias yra tai dabar lmao im atsiprašau, kad ir kas tai būtų tai yra tai yra taip blogai jo juokinga vėl sukčiavimas yra vienas dalykas, bet imti šūdas į savo pašto dėžutę yra kitas
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Užjaučiu dėl jūsų netekties! Beprotiška, į kokią košę pavirto ši gija!
 
View previous replies…

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
"Šioje platformoje žmonės nepritaria sukčiavimui"

Tai visiškai klaidinga.

Paklauskite manęs, iš kur aš tai žinau.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Nes jie jį uždraudė? Ir turi žinomų skenduolių sąrašą su daugiau nei 30 gijų? Arba jų siūlomą saugojimo paslaugą, kuri daugumai šių dalykų užkirstų kelią?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Atsiprašau, kad buvo skirta marty€mcfly
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Ne, ne todėl, kad jį uždraudė.

"jų siūloma saugojimo paslauga, kuri pirmiausia padėtų išvengti daugumos šių dalykų?"

Raktinis žodis tame, ką parašėte, yra "dauguma".

Pinigai, kuriuos įdėjau į jų siūlomą sąlyginio deponavimo paslaugą, čia dingo.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Nesu labai techniškai išprusęs, bet ar nebūtų pavykę to išvengti naudojant depozitinę sistemą?
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Cotton Jerzy Atsiprašome, kad buvo skirta marty€mcfly

Aha, ką tik tai pamačiau. Jokių rūpesčių.
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Pridursiu, kad tik dėl akių, kad jų nuorodų katalogas čia tikrai turėtų kelti keletą antakių.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Būtent taip jaučiuosi apie daugumą čia esančių pardavėjų lol. Prieš darydamas didesnius užsakymus, laikausi mažų bandomųjų užsakymų arba pavyzdžių, kol pamatysiu pakankamai teigiamų atsiliepimų. Man pasisekė, kad savo gavau prieš pat spalio mėn,
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Depozitiniai pinigai niekada nedingsta. Nebent viešai pateiksite savo žodžių įrodymus. Būsite uždraustas už forumo reputacijos diskreditavimą. Mes visi laukiame jūsų įrodymų.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Mano žiniomis & remiantis analitiniais duomenimis, Cotton Jersey: per šią konkrečią platformą gavote daugiau nei pakankamai naudos iš labai "išmintingų vyrų". Jei ne jie, jūs nebūtumėte aprūpintas įranga, kad suprastumėte tokius dalykus. Būti dėkingu geru žmogumi yra menas.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Yra būdų, kaip atgauti pinigus net ir tada, kai sukčiaujama sąskaita už tai! Tačiau turite turėti reikalų su tais, kurie yra sertifikuoti ir turi gerą reputaciją! Jūs negalite suklysti.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Taip, lydraštis tikrai būtų to išvengęs, bet, jo, pirkėjų darbas yra padėti platformai suprasti vykstančias problemas, kad jas būtų galima išspręsti. Jei jus taip apgaudinėja, yra tam skirtas skyrius ~ čia platformoje taip~, bet tai turi būti teisėti reikalavimai, kurie pažeidžia sąlygas ir galėjo būti kitaip išvengta.
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
taip turėtų būti amfetaminas
tariamai
manau, kad jis turėtų būti užmaskuotas kaip kapučino milteliai (žr. pakuotės nuotrauką,hahahhaha)
Tiesą sakant, man visai nekiltų problemų jį išgryninti, tai tikrai būtų mažiausia problema, bet ten tikrai yra 0 veikliosios medžiagos, todėl neverta stengtis! Tikrai labai liūdna!
ZRJmVOidqC
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Būtent taip jaučiuosi apie daugumą čia esančių pardavėjų lol. Prieš darydamas didesnius užsakymus, laikausi mažų bandomųjų užsakymų arba pavyzdžių, kol pamatysiu pakankamai teigiamų atsiliepimų. Man pasisekė, kad savo gavau prieš pat spalio mėn,
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Ar tai kam nors primena JohnoWilkesBoofo situaciją? Jis irgi buvo aukščiausio lygio, kol vieną dieną pasakė, kad jį persekioja policininkai, ir nuvežė į kalėjimą, nepamenu jo pasiteisinimo, kodėl, bet jis ėmė elgtis tikrai netaisyklingai, tada tiesiog dingo. Kažkas, kad aš ką tik pastebėjau, kad jie gali būti vieninteliai pardavėjai, su kuriais susidūriau, kad naudoja sesiją tik bendravimui, esu įsitikinęs, kad tai sutapimas, bet aš negalėjau padėti, bet įdomu, kaip jie galėtų gauti nabged, o šimtai atvirai parduoda telegramą
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Tiesiog pamiršau, kad nufotografavau savo užsakymą, jaučiuosi blogai, kad šiuos žmones taip karališkai apvogė. Nesu labai gerai susipažinęs su Meth, bet ši partija buvo geriausia, kokią esu matęs
 

Attachments

  • JL6OXGHgvR.jpg
    JL6OXGHgvR.jpg
    4 MB · Views: 186
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top