1-fenil-2-nitropropeno (P2NP) vaizdo sintezė iš benzaldehido ir nitroetano. Henrio reakcija.

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Tik įspėjimas SWIM kažkur clearweb'e rado, kad tam tikruose "dažų teptukų taupymo" skysčiuose daugiausia yra nitroetano ir jis nėra per daug brangus.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Sveiki atvykę į
Forume yra tema, skirta nitroetano sintezei
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Aš naudojau Nipron ®™ degalų sodrinimo priedą cas 79-24-3 gryno nitroetano pagrindu, 100 ml su amonio acetatu ir benzldehidu p2np gamybai jis man atrodė gerai, tik sunkiai kristalizavosi. aš tiesiog įmečiau nedidelį kubą azoto, kad jis būtų pakankamai šaltas
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Ar galite man papasakoti visus sintezės su amonio acetatu etapus

Kiek ml amonio acetato panaudojote?

Ar naudojote acto rūgštį?
Refliukso laiką?
išeiga?

Ačiū iš anksto
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Negaliu gauti nei cikloheksilamino, nei butilamino, bet galiu gauti amonio acetato.
Ketinu padaryti 100 ml benzaldehido, 100 ml nitroetano ir 25 ml acto rūgšties.
Kiek man reikės amonio acetato?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Kodėl negalite jų gauti?
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Amonio acetato katalizė nitroetano pertekliuje

Benzaldehido (6,4 g) ir amonio acetato (1,0 g) tirpalas nitroetane (20 ml) 5 val. buvo kaitinamas iki grįžtamojo atoslūgio temperatūros. Atvėsus ir pašalinus tirpiklį, likutis buvo išgrynintas kolonine chromatografija ant silikagelio 60 N (neutralus; heksanas-chloroformas, 2:1, v/v), po to perkristalizuotas iš heksano ir gautas 1-fenil-2-nitropropenas kaip šviesiai geltoni kristalai, kurių masė 6,2 g (63 %), mp 71-73 °C.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Dėkojame. Šį metodą taip pat perskaičiau ankstesniuose atsakymuose.

Ir kažkas atsakymuose sakė:





Supratau, kad jei pridėsiu acto rūgšties, man nereikės aukštos temperatūros, o sintezės laikas sutrumpės.


Jei aš padarysiu tą patį kiekį, kaip nurodyta temoje
100 ml benzaldehido
100ml nitroetano
25ml acto rūgšties
?? Amonio acetatas

kiek man reikės amonio acetato?




Ekspertams reikia jūsų pagalbos @G.Patton @HIGGS BOSSON
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Sveiki. Na, amonio acetatas veikia kaip kitos Lewiso bazės (pavyzdžiui, cikloheksilaminas ir butilaminas). Taigi, pagal apytikslį molinį santykį turite paimti apie 4 g. Nesu tikras dėl šio kiekio. Verta patikrinti mažesnės apimties sintezės partiją, pavyzdžiui, 10 g įkrovą.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Kiek amonio acetato ir GAA reikia pridėti į
10 g benzaldehido ir
10 g nitroetano

ačiū iš anksto
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Į kolbą įdėjau 10 ml benzaldehido, 10 ml nitroetano, 2,5 ml GAA ir 4 g amonio acetato

4 valandas kaitinu 60-70 °C temperatūroje. Atvėsus iki kambario temperatūros, susidarė du sluoksniai: apačioje - geltonas, o viršuje - baltas. Įdėjau į ledo vonelę 2 valandoms (šiuo metu neturiu galimybės naudotis šaldikliu) ir jokių kristalų nebuvo, tik aliejinis sluoksnis tapo storesnis. Viršutinis sluoksnis buvo išmestas , įpilta 10 ml distiliuoto vandens ir ledo vonelėje vėsinta 5 valandas. Nieko neįvyko, tik vandeninis sluoksnis tapo skaidrus.
Vandeninis sluoksnis buvo išmestas ir supilta 10 ml IPA. Sluoksnių neliko, tik vienas geltonas sluoksnis.
Jis buvo įdėtas į šaldiklį 10 valandų ir jokių kristalų neliko.


Ar kas nors negerai su mano metodu?
Atsiprašau už blogą anglų kalbą
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ar jis jau išsikristalizavo? Organinis sluoksnis, esantis dugne, yra geras požymis, kad reakcija įvyko, ypač jei sakote, kad jis geltonas, jei būtų nesureagavęs nitroetanas, jis plūduriuotų vandens paviršiuje. gali reikėti daugiau arba mažiau tirpiklio. kitas dalykas, kurį galite pabandyti, yra pasėti bet kokį kristalą, pavyzdžiui, NaCl, atvėsinus per naktį. Nedidelis kiekis smulkiai susmulkinto ledo taip pat gali padėti po gero atvėsinimo.
Pirminius aminus galima gauti iš komercinių aminorūgščių papildų ekstrahuojant rūgštinėmis bazėmis.
 
View previous replies…

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18

Vandenyje plūduriavo šiek tiek naftos
Ir buvo jaučiamas benzaldehido kvapas




Šis paveikslėlis po keturių valandų kaitinimo
BZ64Ma0gxb


Tada atskirkite vandeninį sluoksnį, supilkite IPA ir įdėkite į šaldiklį 10 valandų

4fPpdAEDWT


Ir tai po suplakimo
8spmtxC9bB

MSWFxT96jL


Jokių kristalų nepasirodė, tada kambario temperatūroje išgarinau I PA, įpyliau 2,5 ml acto rūgšties ir įdėjau į vandens vonią 80° temperatūroje
Ev8PhZi7cF


Manau, kad jį išmesiu ir bandysiu dar kartą
Ar turėčiau įdėti daugiau acto rūgšties, pavyzdžiui, 6 ml?
(10 ml benzaldehido, 10 ml nitroetano, 6 ml GAA ir 3 g amonio acetato)
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Manau, kad turėtumėte apsvarstyti tradicinį katalizatorių, kaip minėjau, jo galite gauti iš aminorūgščių papildų. taip pat, jei yra galimybė, rinkčiausi mažesnį karštį ir daugiau laiko, o ne atvirkštinį.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Ačiū, paieškosiu.


O jei negalėsiu apsišarvuoti kantrybe, išbandysiu kitą variantą
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Sveiki, jums nereikėtų.

Rekomenduočiau į p2np tirpalą IPA tirpale kristalizavimo metu įdėti stiklinį strypą ar ką nors panašaus. Jis padaro kristalizacijos centrus ir gali jums padėti. Jūsų procedūra skamba teisingai.
 

the money

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 26, 2022
Messages
50
Reaction score
28
Points
18
Ar galiu naudoti nitrometaną vietoj nitroetano?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Nėra skirta P2NP.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Sėkmingai atlikęs sintezę, kaip buvo parodyta pirmajame vaizdo įraše, dabar turiu paskutinį klausimą:
Kas lieka be produkto? Kaip galiu jį perdirbti?
Mano motininis likeris turi du sluoksnius, sunkesnį tamsiai raudoną aliejingą sluoksnį ir viršutinį šviesiai geltoną sluoksnį, manau, IPA ir vandens mišinį, iš kurio galėčiau distiliuoti IPA.
Ar apatinis tamsiai raudonas sluoksnis taip pat dar tinkamas naudoti? Ar tik atliekos?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Panašu, kad jums liko nitro, motininis skystis turėtų būti vienfazis, o jei jis jau raudonas, tai daugiau nei tikėtina, kad jis yra panaudotas. galite pridėti ipa, kad viskas būtų homogenizuota, ir įmesti į šaldiklį
 
View previous replies…

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Gerai, o ką daryti, jei tai jau padarėte du kartus ir išeigos prieaugis atrodo nereikšmingas?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Tai buvo dviejų sintezių motininis tirpalas, iš kurių pirmoji davė gražius grynus geltonos spalvos kristalus, o antroji - gana šiek tiek nešvarius. Tarsi P2NP būtų buvęs laikomas per ilgai. Prieš naudodamas jį tikrai turiu atlikti rekristalizaciją. Antroji sintezė buvo kaitinama daugiau nei 6 valandas ir tiesiogiai toliau nebuvo tiesiogiai apdorojama. Taigi darau prielaidą, kad įvyko oksidacija, o ne nebaigta reakcija.
Mano santykis
75 ml cikloheksamo
375ml Benzaldehido
150ml Acto rūgštis
375ml nitroetano
6h @ 60°C
1. Gautas kiekis: 550g
2. reikia rekristalizuoti

Bet mano klausimas buvo labiau nukreiptas į tai, kaip galėčiau iš jo ką nors išgauti.
Iš viršutinio vandens galiu distiliuoti IPA.
Iš raudonosios alyvos taip pat, ar ji keliauja tiesiai į atliekų kanistrą deginimui?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ką nors patartumėte? Nenorėčiau visko išmesti į aplinką ir kiek įmanoma sumažinti atliekų kiekį.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
apie šalinimą? jei esate vokietijoje arba austrijoje, chemines atliekas galite priimti be jokių klausimų nemokamai.
Tirpiklių atliekos taip pat gali būti dilstiliuojamos pakartotiniam naudojimui, žr.
 
Top