Az én 3-CMC szintézisem

draconic123

Don't buy from me
Resident
Language
🇱🇹
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
A piszkos 3cmc por acetonnal történő mosása és 1:2 víz-aceton keverékkel történő átkristályosítása után csak fehér ragacsszerű anyagot kaptam, és nem képződnek kristályok, bármilyen ötlet?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
157
Reaction score
72
Points
28
Ez akkor történik, amikor elmozdította a tartályt, és az oldat mozgásba jött, Csak hagyja állni néhány napig, és várjon.
 

draconic123

Don't buy from me
Resident
Language
🇱🇹
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
ive van egy kérdés az etil-acetát, amikor csináltam a reakció DCM, a kristályok kiderült, hogy elég tiszta, és a kapott súly volt elég jó aswell, azonban etil-acetát, úgy tűnt, mintha még mindig nem reagált 2b3c, im nem biztos, hogy én kell tenni több oldószert vagy metilamin, de a kristályok jött ki nagyon piszkos és olajos etil-acetát használatával. do u srácok van bármilyen vélemény?
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2022
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Az etil-acetát forráspontja 77°celsius.milyen hőmérsékletet állítottál be?
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2022
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Az etil-acetát forráspontja 77°celsius.milyen hőmérsékletet állítottál be?
 

Athanasias

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 14, 2023
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
@Jesse_Pinkman_ nagyon köszönjük, hogy hozzájárult az összes információhoz. Nagy hasznomra vált a 4mmc-vel tett első próbálkozásom során. 2b4m(50g), etilacetátot és metilaminHCL-t használtam. Ez egy kis sorozat volt, mivel nem akartam pazarolni. Körülbelül 45%-os hozamot értem el.
Összességében nagyon elégedett vagyok és várom, hogy mindent finomhangoljak. Még egyszer köszönöm!
 

Attachments

  • TYoIEt1O9s.jpeg
    TYoIEt1O9s.jpeg
    3.7 MB · Views: 114

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Milyen más módszerek léteznek a molly előállítására, bármilyen alternatív módszert javasolsz? Milyen módszer lehetséges és elérhetőbb az usa földrajz számára. Nehéz megrendelni olyan oldalakról, amelyek folyamatosan üzleti információkat kérnek... Hallottam a 2b3chl-ről, van-e mód arra, hogy ezt a terméket megszerezzem a molly előállításához?
 
Top